27.4 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

„A mi to rybka!”. Kozienicki Dom Kultury organizuje wyjazd na ciekawy spektakl

Popularne

spot_img

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na kolejny wyjazd z cyklu „Teatralne podróże”. Tym razem miłośnicy dobrej gry aktorskiej wybiorą się do Teatru Capitol w Warszawie, gdzie zobaczą spektakl pt. „A mi to rybka!”. Wyjazd zaplanowano na 9 stycznia, a zapisy ruszają już 11 grudnia. Warto się pośpieszyć, bo liczba miejsc ograniczona.

– „A mi to rybka!” to przezabawna komedia w reżyserii Marcina Sławińskiego. Widzowie poznają historię małżeństwa z wieloletnim stażem, które dopada rutyna codziennego życia. W poszukiwaniu zmian, małżonkowie postanawiają kupić rybkę. To moment przełomowy w ich życiu, bo zwierzę staje się powiernikiem wielu tajemnic. Widzowie przekonają się o tym, które z nich wyjdą na jaw – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Na szczególną uwagę zasługuje obsada przedstawienia. W rolę Christine wcielają się Joanna Koroniewska i Daria Widawska, a Jaquesa – Łukasz Nowicki i Andrzej Deskur. Dounię grają Olga Nowicka i Michalina Sosna, a Jean-Pierre’a – Paweł Koślik oraz Wojciech Solarz.

– Przysłowiową wisienką na torcie jest tytułowa rybka, której głosu użycza Cezary Pazura. Doskonale znamy go m.in. z wielu świetnych ról dubbingowych. Warto osobiście przekonać się jak wypada w tej nietypowej roli – dodaje Elwira Kozłowska.

Ruszają zapisy

Wyjazd odbędzie się w niedzielę 9 stycznia, o godz. 15.00. Tradycyjnie miejscem zbiórki jest zatoka autobusowa przy ul. Legionów, na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”. Cena wyjazdu to 129 zł. Posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowy rabat.

Zapisy przyjmowane będą od soboty, 11 grudnia, od godz. 10.00 w punkcie informacji KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym, ul. Warszawska 29. Wpłat należy dokonać w kasach KDK do 19 grudnia. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły w punkcie informacji KDK lub pod numerami telefonów 48 611 07 50 i 731 877 337 oraz adresem e-mail: pit@dkkozienice.pl. Opiekunami wyjazdu są Marlena Zielińska i Ewa Pytka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content