31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

28-latek z Pionek ukradł papierosy i alkohol. Teraz grozi mu dziesięć lat więzienia

Popularne

spot_img

Za kradzież z włamaniem odpowie 28-letni mieszkaniec Pionek, który pod koniec stycznia z jednego ze sklepów na terenie miasta ukradł papierosy i alkohol o wartości około 1200 zł. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Pod koniec stycznia policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Pionkach, w niespełna kilka godzin od zdarzenia zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o kradzież z włamaniem, do którego doszło na terenie Pionek. Mężczyzna wybił szybę w drzwiach wejściowych do sklepu, a następnie ukradł papierosy i alkohol o wartości około 1200 zł.

– W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że ten sam mężczyzna, kilka dni wcześniej dopuścił się podobnego czynu. Zebrany materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów kradzieży z włamaniem. Mężczyznę doprowadzono do prokuratury, a następnie decyzją Sądu Rejonowego w Kozienicach, zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10 – informuje starszy sierżant Kamil Warda z Komendy Miejskiej Policji w Kozienicach.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content