Łukasz Majos, Kacper Lenart i Piotr Delega z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Skłodowskiej-Curie byli najlepsi na rejonowych zawodach strzeleckich w Lipsku. 18 kwietnia "O srebrne muszkiety" rywalizowało 19 zespołów z regionu radomskiego.
Zawody strzeleckie "O srebrne muszkiety" mają długą tradycję. Tegoroczna edycja była już 55. W rejonowym etapie łącznie wzięło udział 19 zespołów z regionu radomskiego. W tym gronie była też liczna grupa reprezentantów klas mundurowych z Czerwonego.
Drużyna chłopców w składzie Piotr Delega, Kacper Lenart i Łukasz Majos zajęła pierwsze miejsce. Zwycięstwo w etapie rejonowym otworzyło drogę do kolejnej fazy turnieju, który zostanie przeprowadzony w maju w Siedlcach. Żeński zespół uplasował się na szóstym miejscu.
Uczniowie na co dzień trenują w Uczniowskim Klubie Strzeleckim pod okiem Remigiusza Żaka.
Strzelecka reprezentacja Czerwonego na turnieju w Lipsku.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | brawo wy 28-04-2016, 12:43:39 ![]() + 2 ![]() 0 odpowiedz |
![]() Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&... |