Dzisiaj jest sobota, 04 grudnia 2021 r., 338 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Brudna wojna w kampanii. Janeczek: - Złożyłem zawiadomienie na policję i do prokuratury
Dodał: JaW, 24-11-2014 14:19, odsłon: 14616

[WIDEO] W oświadczeniu przekazanym za pośrednictwem redakcji Pionki24 burmistrz Marek Janeczek poinformował, że w ubiegłym tygodniu zwrócił się do policji i prokuratury o wszczęcie postępowania czy doszło do popełnienia przestępstwa. Sprawa dotyczy profilu pod nazwą "Wyeliminować Janeczka", który kilka dni temu został założony na jednym z popularnych portali społecznościowych.

 

 

- Opozycja używa facebooka i portali internetowych, gdzie w większości nie pokazuje się twarzy i nie ujawnia swoich danych. Po raz pierwszy w historii samorządowych wyborów w Pionkach sięgnięto do metod stosowanych w okresie przedwojennym, w Niemczech i w czasach Stalinizmu, gdzie dążono do wyeliminowania człowieka, który ma inne poglądy polityczne – mówi w oświadczeniu Marek Janeczek.

  

 

 

 

 

 

MAZDA MX -30
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
I stało się coś, co nie trudno bylo przewidzieć. Fala agresji i nienawiści na niespotykaną do tej pory skalę powróciła do Pionek. Pisałem o tym wcześniej przestrzegając wszystkich niedowiarków. Należy postawić pytanie dlaczego czegoś takiego nie bylo dopóki w wyborach nie kandydował jeden z kandydatów często nazywany jako wizjoner, wybawiciel? Dlaczego nie było tego od co najmniej 2009 roku.Czy nienawiść jest tą wizją i fundamentem, na którym ma powstać wybawione miasto? Nie cieszmy się, że teraz dotyka to jednego człowieka. Po wyborach może dotknąć nas wszystkich-mnie, ciebie, naszego kolegę, naszą koleżankę, może kogoś z rodziny. Możemy dać temu opór nie wybierając człowieka, ktorego wybór ten koszmar prawdopodobnie nam gwarantuje.
24-11-2014, 16:21:49
+ 25
- 33
odpowiedz
VIP
Eeee... nie dramatyzujmy he,he, bez scen prosze...ot nasza normalność...
24-11-2014, 16:41:22
+ 20
- 10
odpowiedz
Tak mi się wydaje, że sytuacja w naszym miescie znalazła już swoje odbicie w literaturze. Najsłynniejszy autor horrorów Stephen King napisał "Sklepik z marzeniam". Fabuła jest nastepująca: Tajemniczy przybysz z Europy (w naszym przypadku może być przzybysz z innego miasta), Leland Gaunt, otwiera w Castle Rock (u nas Pionki) sklep, w którym można kupić wszystko, o czym zamarzysz. Ceną za zrealizowanie marzenia nie są jednak pieniądze, lecz spłatanie współobywatelowi pozornie niewinnego figla. W rzeczywistości, spełniając ludzkie pragnienia, Gaunt niewoli dusze swoich klientów. Żaden bowiem nie potrafi wyzwolić się z mocy swoich spełnionych marzeń, znieść myśli, że mógłby utracić to, co udało mu się zdobyć jakimś cudem. Życie mieszkańców przeradza się w koszmar. ŚPIESZCIE SIĘ CZYTAĆ - CZAS DO NIEDZIELI 30 LISTOPADA. Być może wielu z nas zobaczy horror, jaki może czekać nasze miasto. I nie będzie odwrotu, czasu nie cofniemy. Czytać, czytać, czytać.
24-11-2014, 17:14:21
+ 15
- 27
odpowiedz
Pamiętamy????


Pionki chcą kupić majątek Pronitu
Wyjście bezpieczeństwa
PIONKI. Burmistrz Marek Janeczek złożył wczoraj syndykowi Pronitu ofertę odkupienia majątku upadłego przedsiębiorstwa. Miasto chce zapłacić 14 mln zł.

Na zakup zgodzili się pionkowscy radni. W skład majątku, którym interesuje się samorząd wchodzi 307 ha gruntów, na których stoi m.in. oczyszczalnia ścieków, ujęcia wody i ciepłownia. Wszystkie te zakłady pracują także na potrzeby mieszkańców Pionek. Władze miasta chcą w ten sposób przebić ofertę Pionkowskiej Wytwórni Chemicznej, która także zaoferowała syndykowi 14 mln zł. PWCh chciałaby produkować tutaj tzw. multipaliwa w oparciu o tworzywa sztuczne i włókna celulozowe.
Wejście wytwórni do Pronitu od początku nie podobało się władzom Pionek. Obawiają się one, że prywatny inwestor będzie stosował wobec miasta dyktat cenowy i wzrosną opłaty za wodę, ścieki i ciepło. Gdy sprawa stała się głośna, wstrzymane zostało podpisanie umowy z PWCh. Ponieważ syndyk nie zgadzał się też na wydzielenie i sprzedanie miastu tylko interesujących je zakładów, burmistrz zaproponował radnym złożenie oferty na całość. Marek Janeczek jest spokojny o sfinansowanie transakcji.
- Zaciągniemy kredyt bankowy – mówi burmistrz Pionek. – W tej chwili nasze zadłużenie wynosi 6 proc. wydatków miasta. Jak weźmiemy kredyt, wzrośnie do 30 proc., ale jest to jeszcze bezpieczny poziom, znacznie poniżej górnego limitu zapisanego w ustawie.
M. Janeczek jest przekonany, że miasto zrobi dobry interes. Nie tylko będzie miało kontrolę nad ciepłownią i oczyszczalnią, ale odkupi tereny wokół zalewu i około 150 ha gruntów nadających się pod inwestycje. – Wiele firm pyta się nas o wolne grunty. Mamy ich teraz niewiele, ale gdybyśmy kupili majątek Pronitu, nasza oferta byłaby atrakcyjna dla inwestorów – podkreśla Marek Janeczek. Wczoraj nie udało nam się skontaktować z syndykiem zakładu, aby poznać jego opinię na temat oferty burmistrza Pionek.
24-11-2014, 17:23:04
+ 8
- 24
odpowiedz
Nowicjusz
sklepik z marzeniami nie czytalem tylko ino film sprzedawca smierci ale co do horroru ktory niby kandydat zafunduje ta apokalipsę? w sumei tak patrzac i tak zmian radykalnych nie ma co sie sie spodziewać jak sie nei ma miedzi to się #@@##@$#@ siedzi do wyboru dwie wersje ta z 6 lat ostatnich albo nowa i ta i ta kazdy też widzial gdyby obecny burmistrz rządzil dobrze wygrał by i w pierwszej turze dziwne jeden sklada donosy na policje drugiego plakaty sa rwane przez bojówkę pierwszego po nocach jednewn mowi że drugi doprowadzil do zapaści drugi z koleji ze to grzechy pierwszego świętych na pewno nie ma a prawda jest tylko jedna tylko rozne punkty widzenia Ja jestem za panem romualdem nie wiem czy bedzie dobrze rzadzil (jesli nie to pewnie nie ma co liczyć na reelekcję) ale na pewno czas coś zmienić bo 4 kolejne lata w ten sam sposob ....zastój ..... to ciemno widze 30 sie przekonamy te kilka dni cóż zlecą szybko
24-11-2014, 17:28:05
+ 18
- 9
odpowiedz
I to był dobry interes...Cieplutko w domu ,woda najtańsza w województwie, sam pan Romuald mówił że złom uratował miasto i ile terenu jeszcze pozostało pod inwestycje ...A teraz wystarczy pomyśleć co by było gdyby ciepłownia była prywatna .Dobra robota panie Marku
24-11-2014, 17:31:42
+ 11
- 27
odpowiedz
Panie burmistrzu Janeczek, będe się cieszył jak to Pan przeczyta. Gwarantuje Panu że nie da się ustalić za pomocą organów ścigania kto stoi za profilem "Wyeliminować Janeczka" Walka z naruszeniami w sieci internetowej to dla mnie chleb codzienny i wiem co mówię.
Skoro prawda ma się obronić sama, poczekajmy do drugiej tury :)
Myślę też, że nie powinien mieć Pan nic przeciwko jeśli znajdą się tacy co będą namawiać do NIE głosowania na Pana, to normalne, tak samo to działa w drugą stronę.
Doniesienie organom ścigania to jest nieczysta gra!!!, moim zdaniem Pan doskonale wie, że nic nie zrobią, proszę zobaczyć że profili tzw fanpage w serwisie Facebook np. "Hanna Gronikiewicz-Waltz musi odejść" , "Tusk ty zdrajco" "Tusk dno" etc... jest tak dużo i żyją one wlasnym życiem, internauci tworzą tzw memy a następnie virusowo rozpowszechnia się za pomocą facebook, twitter, google+ i nikt nic z tym nie zrobi. Proszę też nie robić z siebie pośmiewiska, bo Internet i jego prawa są znane bardziej młodzieży niż panu! Nie ma pan o tym żadnego pojęcia, o zarządzaniu także co jest w tym najbardziej przykre.
Jestem ciekaw czy w taki sam sposób zarządzał by pan miastem jeśli załóżmy byłaby to pana prywatna firma....(?) Sądze że nie.
Do kogo Pan przemawia? do pijaczków czy emerytów którym już raczej wszystko jedno? Gdzie rozwój przedsiębiorczości? Gdzie innowacyjne pomysły? Gdzie dopuszczenie młodych do ciekawych projektów? gdzie głosowanie budżetu partycypacyjnego? Dlaczego nie są pozyskiwane fundusze strukturalne na projekty partnerskie? Czy może robienie medialnych otwarć 5 metrów chodnika, czy wybudowanie nowego koło cmentarza to jest szczyt możliwości tego miasta? Ile lat, pokoleń musi minąć?
Chce pan tworzyć dobrobyt? To trzeba stworzyć do tego warunki!!
Wzrost przedsiębiorczości to wzrost gospodarki w regionie, jak już się WYPRACUJE takie warunki, i "krowę utuczy" da się ludziom warunki to będzie to im sprzyjać a posiadane przez nich dobra materialne będą wyzwalały jeszcze większy zapał do pracy i inwestowania a także będzie to sprzyjać nowatorstwu.
Pan chce zarżnąć "chudą krowę"
To proste myślenie nie wymaga magistrów i profesorów a jedynie logicznego myślenia. Te Kraje i miasta w których tworzy się sprzyjające warunki osiągają lepsze efekty a badanie satysfakcji miasta wypada rewelacyjnie, a to z kolei sprzyja napływowi kapitału....
Panie Janeczek, ja nie chce takiego burmistrza jak Pan!
24-11-2014, 17:44:25
+ 52
- 7
odpowiedz
A widzisz a Ja wole pana Janeczka jak pana Zawodnika . W naszym mieście potrzebna jest zgoda i tylko obecny burmistrz taką zgodę nam gwarantuje .....Za pana Romualda to Pionki błysneły w Polsce ale medialnie ....
24-11-2014, 18:12:57
+ 16
- 47
odpowiedz
Ja nie jestem za Zawodnikiem!, twierdzę że burmistrz Janeczek do niczego się nie nadaje, spójrzmy prawdze w oczy :) Do budowania zgody też nie, bo by wygrał w 1 turze ;) Róbta co chceta. Wygra Janeczek to niech wygra i niech sobie buduje, ale już nie moim kosztem :)
24-11-2014, 18:18:51
+ 38
- 7
odpowiedz
Wszystko ok ale twój monolog który wygłosiłeś miał jedną wadę . był wyrażeniem twoich frustracji i nie zawierał perpepcji zjawisk ..Pozdrawiam
24-11-2014, 18:31:07
+ 7
- 34
odpowiedz
Ciepłownia czyt. PWKC nie jest przypadkiem prywatna?
24-11-2014, 18:34:43
+ 11
- 5
odpowiedz
Tak jest prywatnie własnością miasta...
24-11-2014, 18:38:29
+ 4
- 16
odpowiedz
Nowicjusz
Po pierwsze to Pan Janeczek nareszcie zareagował jak mężczyzna. Po drugie to (słuchaj uważnie) chodzi o WPISY na portalach ! Do pierwszej tury można było to jakoś ścierpieć. Teraz jednoznacznie widać kto jaką prowadzi kampanię! To przecież zwolennicy Zawodnika wręcz okupują w najbardziej chamski sposób portale! Leciały oskarżenia na Mazura i Abramowicza identyczne jak teraz na Janeczka. Nie trzeba być śledczym aby się zorientować kto tak naprawdę atakował Saniewskiego, Gawlika i innych.Tylko popatrzcie jak ta identyczność rzuca się w oczy! Ja z przerażeniem czytam, że w całą tą wojnę wprowadzony jest ZHR ! Kogo i na kogo my chowamy !?Jakieś bojówki? Ostatnia sprawa. Niech Pan nie pisze co jest w INNYCH KRAJACH bo my jesteśmy w POlsce . W POlsce są województwa, w województwach są POwiaty a w powiatach małe miasteczka! Jeśli ja na BiP czytam ze 19 tysięcznym miasteczku wydaje się prawie 12 MILIONÓW na oświatę...to niech Pan zacznie myśleć i nie pisze głupot. A tak na marginesie.Jak Pan widzi rozwiązanie spraw emerytów w Pionkach!? Przez 'cyklon-B"? Ja głosuje przeciw chamstwu, rozróbom, zastraszaniu i politycznemu bandyctwu. Przeciwko kłamstwom i obłudzie. Przypominam że sądowe pieniactwo rozpoczął Zawodnik jak BURMISTRZ! I ponoć do dziś !? Ja głosuję na Janeczka. Nie jest święty ale nie jest draniem!
24-11-2014, 18:48:16
+ 17
- 36
odpowiedz
Panie Janeczek przez te kilkanaście lat pańskiej dominacji w Pionkach nasze miasto cofnęło się o co najmniej ćwierć wieku w rozwoju !!!Kilka tysięcy mieszkańców wyjechało szukać chleba za granicami kraju , kilka tysięcy dojeżdża do stolicy do pracy bo w Pionkach większość zakładów pracy została zlikwidowana a pan nie raczył się wysilić za te grube tysiące które pan inkasuje od kilkunastu lat żeby chociaż połowę tych mieszkańców zatrzymać za najniższą krajową !! Pańskie hasło o zgodzie to KPINA z mieszkańców i wolne żarty , dlatego życzę panu żeby resztę życia zawodowego był pan bez pracy !!! Odczuje pan wtedy jak żyje w Pionkach olbrzymia część naszych współmieszkańców i może wtedy zrozumie pan do czego pan i pańscy kolesie żeście doprowadzili !!!!!!!!!
24-11-2014, 18:51:58
+ 49
- 8
odpowiedz
Nowicjusz
Co do ZHR, to przeczytałem na innym portalu. Przepraszam ale nerwy mnie poniosły . Ale jak cos takiego się czyta a następnie dowiaduje telefonicznie ...!! Ludzie dokąd , My idziemy!
24-11-2014, 18:55:56
+ 7
- 13
odpowiedz
VIP
Panie Marku, przecież twórcom tej strony nie chodzi o pańskie poglądy polityczne, tylko o to jak Pan zarządzał miastem przez ostatnie lata. A porównywanie ich działania do czasów stalinizmu to retoryka rodem z "Komsomolskiej Prawdy". Strzelił Pan samobója tym doniesieniem, młodszy elektorat będzie Panu to pamiętał.
Choć z drugiej strony, w mieście emerytów i rencistów i tak nie musi Pan zabiegać o ich głosy.

Dodane obrazki:
24-11-2014, 18:57:13
+ 36
- 6
odpowiedz
Myślenie typu: ci co smarują na Janeczka to zwolennicy Zawodnika, Skąd takie proste myślenie?
Co z emerytami(?) mają emerytury takie jak ZUS warty, system ich wykończył, więc tu burmistrz nic nie zmieni. Dziś trzeba samemu procować na emeryturę :) A obecni mają pecha, nic nie zrobisz, sorry.
24-11-2014, 19:06:49
+ 19
- 2
odpowiedz
Nowicjusz
Tak na zakonczenie do Pana Zawodnika...Chińsie przysłowie "[size= 12.0pt; line-height: 115%]Kto zbyt wiele mówi, rzadko bywa szczery."[/size]
24-11-2014, 19:10:01
+ 6
- 16
odpowiedz
Janeczek postępuje jak prezes PIS ze Smoleńskiem, robi z siebie ofiarę z nadzieją na litość i ponowną elekcję na tron. Jak dobrze to naglośni ma szansę u emerytów i rencistów. Miejmy nadzieję, że w kościołach na kazaniu o tym nie powiedzą. Panie Janeczek jeśli pan to czyta to niech mnie pan przekona odpowiedziami na pytania:1 co ze stawem, 2 co z gwarancją na rozwalające się drogi wykonane przez firmę Wach, 3 po co te kwiatki za ogromną kasę, 4 po co w UM patrolowy Mazur, 5 kiedy praca dla młodych a nie kościoły, 6 i ostatnie czemu zbudowlane drogi prowadzą do pana domubi firmy ich wykonawcy?
24-11-2014, 19:13:01
+ 32
- 9
odpowiedz
Nienawieść jest siła tak? ale przecież z czegoś powstaje.... tak samo jak miłość... Jesli powstaje zło czujemy się bezradni i szukamy możliwego wyjścia (niekoniecznie najlepszego) aby tylko zwycieżyć sprawiedliwości... tak zazwyczaj działają prości ludzie którzy nie koniecznie w sposób prawny i uczciwy chca coś pokazać i udowodnić że tak być nie powinno ale się boja... bo nie radzą sobie z tym...Żyjemy w wolnym kraju wolnego słowa, materiały ogólno dostepne w internecie. Nie jestem za żadną kampania (zrywanie plakatów czy informator fb... to nie tak...) to co się dzieje... co własnie "wielki okrzyk" bezradności miasta.
24-11-2014, 19:14:19
+ 15
- 2
odpowiedz
Super Komentator
W naszym mieście to potrzebny jest przede wszystkim rozwój
24-11-2014, 19:28:34
+ 29
0
odpowiedz
prosze bardzo

Sytuacja finansowa miasta.
Czy nie takie słowa były wypowiadane: "proszę państwa miasto jest zadłużone, zrobię wszystko aby poprawić finanse miasta". W chwili obejmowania stanowiska burmistrza przez pana Zawodnika tj. koniec 2006 r. całkowite zadłużenie miasta wynosiło nieco ponad 20.000.000 zł. wliczając w to 14.000.000 zł. zakupionego majątku Pronitu. Jaką mamy sytuacje po dwóch latach urzędowania pana burmistrza Zawodnika ? Z majątku Pronitu odzyskano już ponad 8.000.000 zł., a więc można przyjąć w dużym uproszczeniu że z 20.000.000 zł. starego długu pozostało około 12.000.000. Co jednak wykazuje bilans na koniec 2009 r. względem zadłużenia miasta ? Całkowite zadłużenie to kwota niemal 38.000.000 zł. Tylko karne odsetki z tytułu nie terminowego odprowadzania składek ZUS jak i innych płatności to będzie wkrótce ponad 1.000.000 zł. Czyli milion ewidentnych strat miasta z który to milion nie jedna inwestycje można bywykonać. Czy tak drastycznie pogorszoną sytuacje finansową miasta w ciągu tylko dwóch lat można uznać za sukces władzy wykonawczej ?
24-11-2014, 19:38:46
+ 10
- 21
odpowiedz
Skoro strona została usunięta, to obstawiam, ze jednak w internecie nie jest się takim bezkarnym.
24-11-2014, 19:44:35
+ 7
- 5
odpowiedz
A strona "Janeczek Królem Pionek" jest taka ok? Banknot z twarzą obecnego burmistrza to taki wysoki poziom? Zaplątałam się w tej "wolności słowa" w naszym mieście... Przykre...
24-11-2014, 19:46:27
+ 18
- 4
odpowiedz
13lat stagnacji... czas na zmiane !!! gożej byc nie moze... a pan Janeczek ma jedno honorowe wyjscie... zrezygnować ze startowania! Jego elektorat to babcie i dziadkowie... nie to ze mam cos do nich ale oni maja emerytury a mlodzi w tym miescie na bank sie ich nie dorobia jezeli sie czegos nie zmieni! zaczynajac od wladzy!
24-11-2014, 19:52:04
+ 37
- 3
odpowiedz
Pan Janezek pracował nad rozwojem miasta 13 lat. Trochę mu nie wyszło. Teraz ludzi mami socjotechnikami, użala sie nad sobą. Żenujące. Nie przystoi człowiekowi , który zarabiał ponad 10 000 miesięcznie. Nie martwił się sytuacją wielu mieszkańców, którym ciężko było związać koniec z końcem. Nie dajmy się, nie pozwólmy pogrążyć naszego miasta. Dajmy szansę Zawodnikowi, pozwólmy mu się wykazać, pokazał, że potrafi.
24-11-2014, 20:01:31
+ 41
- 5
odpowiedz
Rozwój


„Miasto jest jak statek ,który uderzy w górę lodową
Obrady rady miasta rozpoczęły się od mocnej wypowiedzi pełniącego obowiązki burmistrza Janusza Malika w sprawie finansów miasta. Dramatyczna wypowiedź pełniącego obowiązki burmistrza Janusza Malika zaskoczyła radnych , a także osoby znajdujące się na sali obrad.


Burmistrz Janusz Malik : Łatanie dziur w statku jakim są Pionki. Takie były moje zadania jakie wykonałem przez ostatnie 6 tygodni. Miasto tonie w długach .Zabraknie na tą chwilę 8 milionów złotych by zamknąć budżet.Sytuacja miasta jest katastrofalna. Nie ma pieniędzy na zakup węgla na przyszły sezon. Nie możemy spłacić swoich zobowiązać za dotychczasowe zrealizowane już dostawy. Nie mamy pieniędzy na zapłacenie innych swoich zobowiązań. Zderzenia z górą lodową naszego statku jest nieuniknione .Pierwsze uderzenie nastąpi już w czerwcu. Przyczyną tego stanu rzeczy są rządy byłego już burmistrza Romualda Zawodnika. Mieszkańcy Pionek muszą wiedzieć jaki jest prawdziwy stan finansów.Ostatnie dwa lata jego rządów doprowadziły do katastrofy finanse miasta. Powtarzam że sytuacja miasta jest dramatyczna. Mam nadzieję że ta informacja dotrze do kandydatów na stanowisko burmistrza.

Informacja ta została przekazana celowo na sesji rady bo jak twierdzi Janusz Malik kandydaci na stanowisko burmistrza w zbliżających się wyborach powinni wiedzieć w co się pakują.Kwota 8 milionów złotych podana przez burmistrza nie jest kwotą ostateczną.Jak informuje burmistrz program naprawczy finansów miasta zostanie przedstawiony podczas majowej sesji rady

24-11-2014, 20:09:05
+ 7
- 18
odpowiedz
Płacz matek, płacz dzieci, smutek i zgryzota. Nienawiść i agresja, likwidacja klubu Proch, likwidacja gimnazjum nr 1, zwolnienia z pracy w innych instytucjach miejskich. To nas może czekać. Och, to straszne! Straszne mam wizje, czy ja nie staję się wizjonerem?
24-11-2014, 20:16:47
+ 10
- 19
odpowiedz
Nowicjusz
Tego się nie da czytać !!! Pan Wach ma PIONKOWSKĄ FIRME i zatrudnia LUDZI Z Pionek. NA ULICACH Leśna, Partyzantów, Wesoła mieszkaja ludzie z PIONEK a nie chołota. Razem około 1000 osób. W obrębie tych ulic powstaje nowa zabudowa! Jesteś tylko podłym czlowiekiem! Co ma praca dla młodych z kościołami ! Od jednego z mieszkąńcow z Podgajów wiem, że Janeczek jeżdzi lub CHODZI ul CHEMICZNA! Własnie tacy ludzie jak Ty niszczą Pionki! Atakowaleś pionkowskie sklepiki . A kto je prowadzi i kto placi podatki ! To nie Biedronki, Lidl czy Stokrotka ! A własnie oni ! Dziwne. A nie interesuje Cie taka kwota 12 milionów na oświatę !? Totrochę wiecej niż na kwiatki!
24-11-2014, 20:28:08
+ 7
- 13
odpowiedz
Mam nadzieję, że zdaje sobie Pan/Pani sprawę z tego że jest to kolejna strona szkalująca Pana Burmistrza?
24-11-2014, 20:29:03
+ 3
- 13
odpowiedz
a Pan Z chce zlikwidowac MZOiS - kolejne osoby straca miejsca pracy - baaardzo mądre rozwiazanie!
24-11-2014, 20:32:27
+ 9
- 14
odpowiedz
VIP
Brawo Panie Marku. Szkoda że tak późno.Mam nadzieje że jeszcze przed niedzielnym głosowaniem dowiemy się nazwisk i adresów komputerów tych pismaków.Wtedy poznamy całą prawdę o eletoracie Zawodnika.Ludzie z MZOIS walczcie o swoją pracę GŁOSUJEMY NA JANECZKA Zawodnik won z naszego miasta.Dość delegacji za nasze pieniądze na południe Polski
24-11-2014, 20:38:25
+ 12
- 29
odpowiedz
Dobra wypowiedz Panie Janeczku
24-11-2014, 20:43:07
+ 11
- 22
odpowiedz
Nowicjusz
O czym Ty piszesz!? A jak Zawodnik rządził to nie był krzyk miasta !? To przecież on zaczął tą zabawę. !~ To on ponoć nakazał płacić Panu Grotkowskiem za wpisy na jego stronie po 20 tysięcy! Na jednej ze stron pionki24 dowiedziałem się (archiwum) ze w trakcje wyborów w 2009 roku zażądał w Prokuraturze ujawnienia WSZYSTKICH osób krytykujących go na tej stronie. To nie jest wolność słowa!? Ponoć do dziś się sąduje właśnie o te wpisy! Jestem za "Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu"Brawo Panie Marku! Dość tej obłudy i zaklamania! Swiętoszki w wilczych skorach
24-11-2014, 20:44:35
+ 11
- 21
odpowiedz
Jeżeli mamy być sprawiedliwi, to proszę uzupełnić swoją wiedzę. Wiekszość, można powiedzieć przeciwników p. Janeczka, była w gimnazjum gdy został odwołany p. Zawodnik. Specjalnie dla nich : http://pionki24.pl/nowosci,listy,9,1,glos_ludu_w_krzywym_zwierci adle_,176.html Jeśli mówicie, że p. Janeczek jest bierny w inwestycjach, najpierw zastanówmy się dla czego. By wykonywać działanie inwestycyjne, potrzebne są pieniądze, których nie ma, gdyż p. Zawodnik, bardzo rozrzutnie nimi zarządzał za swojej krótkiej kadencji. Czasami słyszę, że radni miasta nie dawali p. Zawodnikowi inwestować pieniędzy, ale mamy kraj demokratyczny, nie rządzi jednostka, czyli jeśli większość radnych nie widziało sensu w planowanych działanich, to coś musiało w tym być.
24-11-2014, 21:27:10
+ 8
- 16
odpowiedz
Do MERKI...
Która strona? Ta o królu? Z tego co czytałam to tam wręcz się wychwala obecną głowę miasta... Gdyby była stroną szkalującą pana Janeczka,to pewnie ją też by zgłosił... Ot taka moja logika ;) Pozdrawiam serdecznie :)
24-11-2014, 22:09:00
+ 13
- 2
odpowiedz
Słabe to Panie Janeczku, oj słabe! Granie na uczuciach i emocjach elektoratu podczas kampanii wyborczej jest posunięciem mizernym i mało ambitnym. Myslałem, że będzie walka merytoryczna, a tu taka mizeria i próby ratowania się słabymi, chociaż sprawdzonymi (nie tylko w kampanii samorządowej) metodami. Szcucie słuzbami młodszą część społeczeństwa Pionek nie wyjdzie Panu na dobre. Media takie jak profile społecznościowe czy strony internetowe są częścią gry politycznej i wykorzystywane były przeciwko większym tuzom sceny politycznej jak Pan :) Proszę przyznać, że wystraszył się Pan i nie docenił siły internetu i nowych technologii w kampanii. Dziś stanie w Kościele w pierwszym rzędzie ze złożonymi rękami działa na starszy elektorat Pionek. Młody elektorat skupia się natomiast na Internecie. Zakończę tak jak zacząłem. Słabe to Panie Jaczeczku, oj słabe!
24-11-2014, 23:00:11
+ 33
- 4
odpowiedz
Zle oceniam wystapienie p. Janeczka, slaby tekst typu "kazanie do ciemnego ludu" przygotowany przez lokalna polonistke aspirujaca na poetke... jeszcze kiepsko przeczytany ech! Rozumiem, ze wypowiedz "wlasnymi slowami" jest zbyt trudna?
24-11-2014, 23:00:20
+ 29
- 3
odpowiedz
Cha, Piszecie co chcecie. Nie wiem czy wiecie, że poseł Suski w dniu dzisiejszym nie chciał przyjąć Janka Mareczka. Nikt o tym jeszcze nie wspomniał, a o czymś to świadczy...
24-11-2014, 23:03:55
+ 31
- 4
odpowiedz
Widocznie poseł wyczuwa z kim już nie warto rozmawiać ;)
24-11-2014, 23:16:50
+ 26
- 4
odpowiedz
Jeśli uwaza Pan/i, że ironiczne umieszczenie głowy w banknocie to jest sposób na zdobywanie sympatii ludzi, to grubo się Pan mysli. Ta strona ma charakter prześmiewczy, o czym wie każdy użytkownik Facebooka. Polecam zajrzeć na nią, a nie słuchać tego co mówią inni. Jeśli uda się Panu/ Pani znależć choć jeden pochlebny ( nie ironiczny) wpis świadczący o tym, że jest to strona zwolenników Pana J to bardzo prosiłabym o umieszczenie go tutaj - nie radzę tracić czasu bo niczego takiego tam się nie znajdzie. Pozdrawiam
25-11-2014, 00:45:39
+ 8
- 2
odpowiedz
VIP
Bardzo słabe to kolejne kazanie . Ja uważam ,że wraca do Pana , panie Janeczek FALA KRZYWDY . To Pan + pana ludzie zaczęli bardzo brudną kampanię wobec p. Saniewskiego . Teraz boli ? Bo ktoś ,coś zrobił wbrew Panu ? Myśli Pan ,że matkę , brata czy przyjaciół nie bolało to, co Pan wyprawiał? Robi Pan z Siebie ofiarę , nie budzi to mojej litości , raczej niesmak. Już teraz ludzie nie pójdą w owczym pędzie za Panem . Zmądrzeli !
Dodane obrazki:
25-11-2014, 07:52:53
+ 33
- 3
odpowiedz


„Biada tobie, moje miasto rodzinne! Biada Pionkom.
Oto nadchodzi ten, który sieje nienawiść i spustoszenie, ten przed którym idą zastępy niszcząc tych, co stawiają opór złu. Upadniesz moje miasto i pójdziesz w zapomnienie, choć o twej tragedii słychać głosów wiele”.
25-11-2014, 08:12:07
+ 4
- 26
odpowiedz
VIP
Antoni - dobrze to ująłeś :)
Nie dość , że miał napisane na kartce, to jeszcze nie potrafił tego płynnie przeczytać. Śmiechu warte ! :)

Całość tego oświadczenia jest po prostu ŻAŁOSNA :)


Przypomniała mi się sytuacja, jak pijany, obszczany menel na dworcu PKP we Wrocławiu krzyczał coś na prezydenta Kaczyńskiego. Postawiono wtedy na nogi policję z połowy tego miasta, żeby go odszukać :)

25-11-2014, 08:19:06
+ 19
- 3
odpowiedz
VIP
ps. nie żebym porównywał twórców tej strony do menelstwa, ale gdyby tak Tusk czy prezes chcieli przejmować się tego typu internetową krytyką, nie mieliby czasu na nic innego tylko na walkę z internautami którym nie podoba się ich działalność polityczna.
25-11-2014, 08:23:21
+ 18
- 4
odpowiedz
Super Komentator
już chyba nie ma tego profilu na facebooku? Ja przynamniej na niego wejść nie mogę
25-11-2014, 08:44:34
+ 4
- 1
odpowiedz
VIP
Dzisiaj w nocy bojówki Zawodnika znowu byli aktywni przy słupach.Wstyd "wychowawco - harcerzyku" młodzieży.
25-11-2014, 09:17:56
+ 12
- 17
odpowiedz
VIP
Witam. Będę głosował na Pana Zawodnika. Lepiej nie będzie, ale na pewno będzie śmieszniej :)
25-11-2014, 09:38:56
+ 22
- 7
odpowiedz
VIP
Ezekiel 25:17 „Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę”. .
25-11-2014, 11:11:50
+ 2
- 12
odpowiedz
Nowicjusz
Pani "Tolu" Uważa Pani, ze lepszy jest człowiek który wymachuje pięściami bezrobotnym kobietom nad głowami !? Jedna ponoć znalazła sie w szpitalu ! Czy lepszy jest człowiek co obraża i pomawia takich ludzi jak Pan Gajewski , o. Efrem Osiadły , i inni mieszkańcy Radomia i Pionek !? Czy woli Pani człowieka, który doprowadził do takich podziałów w mieście i do takiej nienawiści? Po wyborach to się nie skończy! Szykuje się wiele spraw sądowych nawet w Sądzie Pracy. Pan Wyroślak, wspomagany właśnie Panem Zawodnikiem, dał ludziom przykład ! Z powodów politycznych...zemsty wyborczej...itd !
25-11-2014, 11:49:00
+ 5
- 20
odpowiedz
HISTORIO POZWÓL NAM DOBRZE WYBRAĆ!
Echo Dnia - 29.07.2007 rok
„Pionki > Belowski ma zakaz wstępu do domu kultury
Zbigniew Belowski, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Radomskiego ma zakaz wchodzenia na zaplecze Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach i „kręcenia” się po kuluarach tej instytucji.
Taką szykanę wydał na niego burmistrz Pionek Romuald Zawodnik. Burmistrz nie zamierza też utrzymywać kontaktów z wiceprzewodniczącym Rady Miasta Janem Siekiem.”
25-11-2014, 12:01:10
+ 6
- 20
odpowiedz


HISTORIO POZWÓL NAM DOBRZE WYBRAĆ!
Echo Dnia 01.11.2008r.[/b]
„Pionki > Zablokowane konta Miejskiego Zarządu Oświaty i Sportu
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zablokował konta za braki w odprowadzaniu składek. Burmistrz Romuald Zawodnik uspokaja, że nauczyciele otrzymają pensje w terminie.

- Liczyliśmy na jakieś pozytywne działania, związane z odprowadzaniem składek. Jednak w końcu musieliśmy przystąpić do czynności, do których jesteśmy zobligowani – tłumaczy Janusz Ziętek, wicedyrektor radomskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.”
25-11-2014, 12:07:23
+ 6
- 21
odpowiedz


HISTORIO POZWÓL NAM DOBRZE WYBRAĆ![/b]
Echo Dnia 12.02.2009 ROK[/b]
„Wielka awantura w Pionkach
Dwa dni kłótni w Pionkach. Wszystko przez kredyt, z którego miały być zapłacone najpilniejsze zaległości miasta. Na sesji rady pojawił się między innymi Tadeusz Chmara z firmy, która dostarcza węgiel do ciepłowni. Miasto jest mu winne prawie cztery miliony złotych.
Awantura rozpoczęła się we wtorek po południu podczas sesji rady. Radni mieli się zająć uchwałą w sprawie udzielenia burmistrzowi zgody na zaciągnięcie kredytu w wysokości sześciu milionów złotych. Miał on być przeznaczony na zapłatę najpilniejszych należności miasta, między innymi uregulowanie rachunków za węgiel kupowany do miejskiej ciepłowni, zapłatę składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz rozliczenie [url=http://incontext.pl/st.js?t=c&c=1644&w=budowy&s=5166]budowy[/url] tunelu pod torami.[/b]
Dalszy ciąg przepychanek był w środę, kiedy miała być kontynuowana sesja. Jednak, gdy [url=http://incontext.pl/st.js?t=c&c=1616&w=burmistrz&s=5166]burmistrz[/url] zobaczył na sali Tadeusza Chmarę (przedstawiciela firmy, która domaga się od miasta zapłaty za węgiel), wycofał swój projekt uchwały i wyszedł z sali. Sesję więc zamknięto.

To wywołało ogromne wzburzenie Tadeusza Chmary. - Pierwszy raz się tym spotkałem, żeby burmistrz wyszedł i machnął ręką. Będziemy zmuszeni skierować sprawę do sądu i za wszystko zapłacą podatnicy - powiedział.”[/b]
25-11-2014, 12:08:45
+ 4
- 20
odpowiedz
Nowicjusz
Dlaczego tego nie napiszesz do Pana Zawodnika! Przecież to on dał, i daje, przyklad od 7 lat!? Pan Zawodnik może ale Janeczek już nie !? Właśnie dla tego głosuje PRZECIW Zawodnikowi! Okłamał nas juz na poczatku kampani. Mowił że wszystko przemyślal, że jest juz innym człowiekiem I co ? Sprawy nadal w sądach, Kłamstwa na nagraniach ! ZHR w brudnej kampani !
25-11-2014, 12:12:30
+ 7
- 20
odpowiedz
VIP
Z tego co wiem Pan Zawodnik jest abstynenten. A jak wiadomo "kto nie pije ten kapuje" :) :)
Dodane obrazki:
25-11-2014, 12:32:26
+ 7
- 15
odpowiedz


HISTORIO POZWÓL NAM DOBRZE WYBRAĆ![/b]
Echo Dnia z 17.10.2008 roku
[size= 16.0pt; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-font-kerning: 18.0pt]„Pozwy burmistrza Pionek odrzucone”[/size]
„W czwartek sąd rozpatrywał dwa pozwy burmistrza Pionek: przeciwko Radzie Miejskiej i staroście radomskiemu. Zostały odrzucone, będzie odwołanie.
Sąd Okręgowy w Radomiu odrzucił pozwy skierowane przez Romualda Zawodnika przeciwko całej Radzie Miejskiej oraz staroście radomskiemu Tadeuszowi Osińskiemu. W obu przypadkach burmistrz poczuł się pomówiony.
W drugiej rozprawie pozwanym był starosta radomski Tadeusz Osiński. Przed kilkoma miesiącami wyraził się [url=http://incontext.pl/st.js?t=c&c=1662&w=publicznie&s=5166]publicznie[/url], że nie zawsze można dogadać się z burmistrzem Pionek…”
25-11-2014, 12:42:47
+ 6
- 20
odpowiedz
HISTORIO POZWÓL NAM DOBRZE WYBRAĆ! Echo Dnia 25.02.2009 roku
„Szykuje się proces za "pieprzony Radom”
„Radomscy radni wciąż czekają, aż burmistrz Pionek przeprosi mieszkańców w lokalnych mediach. Miałoby to być zadośćuczynienie za nazwanie Radomia "pieprzonym”. Romuald Zawodnik zapowiada, że tego nie zrobi.
W czasie poniedziałkowej sesji Dariusz Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu przekonywał, żeby tą sprawą się nie zajmować.

- Nie będziemy się zniżać do poziomu tego pana - argumentował.

Radnych jednak nie przekonał. Ostatecznie zobowiązali go oni do wyegzekwowania przeprosin od Romualda Zawodnika.

Jeśli burmistrz nie przeprosi, przewodniczący ma skierować sprawę do sądu. Wcześniej jednak powinien wysłać burmistrzowi tak zwane pismo przedprocesowe. Jeśli nie doczeka się na nie odpowiedzi, sprawa idzie do sądu.

- Radni nie doczekają się kolejnych przeprosin - mówi krótko Romuald Zawodnik…”
25-11-2014, 12:46:29
+ 6
- 21
odpowiedz
Mała prośba do Leszek_M. Czy mógłby Pan tu nie śmiecić, a jeżeli podpina Pan link proszę to robić z głową. Tego nie da się czytać! Proszę.
25-11-2014, 12:58:50
+ 21
- 7
odpowiedz
VIP
Może to nie Leszek_M tylko Marek_J. Starsi ludzie są mniej "obtrzaskani" w technikach komputerowych
Dodane obrazki:
25-11-2014, 13:19:41
+ 13
- 4
odpowiedz
HISTORIO POZWÓL DOBRZE NAM WYBRAĆ!
Echo Dnia z 09.05.2008 roku
„Precz ze stadionu!”
„W środę po południu burmistrz Pionek kazał usunąć ze stadionu miejskiego młodych piłkarzy Prochu.”
Echo Dnia z 07.05.2008 roku
„Urażony burmistrz Pionek zamknął stadion
Romuald Zawodnik, miał wydać zakazać wstępu kibicom na mecz Prochu Pionki. Piłkarze nie mogą trenować na stadionie miejskim, a boisko treningowe jest… zaorane.”
„Burmistrz Pionek wyrzucił dzieci ze stadionu (video)
Romuald Zawodnik, przy pomocy policji oraz Straży Miejskiej wyrzucił z miejskiego stadionu trenujących młodych piłkarzy.Do incydentu doszło w środę wieczorem.
Według relacji świadków, zajścia burmistrz stwierdził, że wydany przez niego zakaz trenowania obowiązuje do piątku tego tygodnia. Podczas sesji Rady Miasta w środę powiedział tymczasem, że takowego nie ma.”
25-11-2014, 13:26:59
+ 7
- 18
odpowiedz
Jest to wielce prawdopodobne. Może być to również ktoś z bezpośredniego zalpecza lub co gorsza zapalczywy fanatyk i wyznawca obecnego burmistrza, gotowy przelewać krew na ulicach biednych Pionek. Kto inny bowiem byłby tak zaangażowany w zbieranie materiałów prasowych i skrupulatnie kolekcjonowanych linków do materiałów sprzed 5 lat! Szkoda tylko, że linki, które wkleja ku zniesmaczeniu czytelników użytkownik Leszek_M kierują na aukcje jednego z dużych domów aukcyjnych lub kremów jednego z bardziej znanych producentów dermatologicznych :) Jeszcze raz uprasza się Leszka_M o stosowanie prostego edytora tekstu. Po wygenerowaniu właściwego tekstu i sprawdzeniu ewentualnych błędów przeniesienie za comocą komend CTRL+A, następnie CTRL+S i wklejenie poprzez CTRL+V wklejenie tekstu do edytora serwisu Pionki24. Dziękuję :)
25-11-2014, 13:35:41
+ 13
- 5
odpowiedz
VIP
Pamiętam to zdarzenie dobrze. Ale mam na to lekarstwo :)
Dodane obrazki:
25-11-2014, 13:41:34
+ 7
0
odpowiedz
Antek, pełna moc! :) Tymczasem czekamy na dalsze materiały wygrzebywane skrupulatnie z czeluści twardego dysku użytkownika Leszek_M. Aż drżę na samą myśl, obgryzam paznokcie, ocierając jednocześnie zimny pot z pomarszczoneczo czoła jakiego to królika z kapelusza wyjmie za chwilę nasz komputerowy magik. Mam nadzieję, że będzie to coś naprawdę mega kompromitującego bo ... to wszystko już było! Czekam na nowe, kawały dziennikarskiego mięsa.
25-11-2014, 13:47:59
+ 14
- 4
odpowiedz
VIP
Jedziemy po jednym i drugim. Wybieramy między kiłą a rzeżączką :)
Dodane obrazki:
25-11-2014, 13:57:47
+ 12
- 4
odpowiedz
Buhahahaha! Udało Ci się chłopie! Hahaha!!!
25-11-2014, 13:58:56
+ 8
- 2
odpowiedz
HISTORIO POZWÓL NAM DOBRZE WYBRAĆ!
Echo Dnia z 09.07.2008 roku
Pionki > Jest zgoda między władzami miasta, a klubem?
„Działacze Prochu Pionki i burmistrz miasta Romuald Zawodnik zakopali topór wojenny. Wszystko wskazuje na to, że klub otrzyma pieniądze i będzie zgłoszony do rozgrywek.

Od kilku miesięcy na linii burmistrz Pionek - działacze Prochu nie działo się najlepiej. Efektem konfliktu było to, że ze strony władz miasta w pierwszym półroczu 2008 roku na konto klubu nie wpłynęła ani złotówka, a klub utrzymywał się jedynie z pieniędzy sponsorów, których zbyt wielu nie było”
Przepraszam niestety więcej już artykułów nie znalazłem, ale jeden z kandydatów zrobi wszystko aby podobnych artykułów były setki. Te artykuly nie mają wzbudzać sensacji tylko nam przypomniec JAK BYŁO i JAK MOŻE BYĆ. Te źle wklejone poźniej chętnie poprawię jeżeli faktycznie źle się czyta. Dzięki za podpowiedź i proszę również na przyszłość jeżeli źle coś wkleiłem. Będę wdzięczny.
25-11-2014, 14:08:35
+ 8
- 12
odpowiedz
Nowicjusz
A jaki to problem coś znależć w internecie . piszesz hasło i...leci ! Ja znalazłem np. sprawę z Panem Gajewskim w moment. . wpisac Gajewski Zawodnik i...masz tego od cholery! Co do fanatyzmu To obaj ich mają....Może się dowiemy!? Za pare miesiecy...
25-11-2014, 14:09:05
+ 5
- 8
odpowiedz
A JA TYLKO TAKIEGO BURMISTRZ POPRĘ MA PAN GŁOSY MOJEJ RODZINY NIE WIZJONER,,A REALISTA PANIE JANECZEK NIECH PAN SIĘ TRZYMA POZDRAWIAMY
25-11-2014, 15:05:37
+ 9
- 24
odpowiedz
Z cyklu "moi mili parafianie dop******** wam kazanie, chyba nasz kochany burmistrz minął się z swym powołaniem"

Może moherowa demencja to łyknie, chociaż internetu raczej nie przeglądają, urzędnicy napewno też na pana zagłosują, ale to jakieś 1600 osób, za słaby elektorat jeśli dużo normalnych ludzi pójdzie do głosowania, gorąco pozdrawiam i życze powodzenia w dalszym nawracaniu.
25-11-2014, 15:25:18
+ 25
- 9
odpowiedz
A propos domyślcie się kto poszedł z książką czarodziej z portalu do proboszcza i przedstawił mu ją celowo oczerniając swojego kontrkandydata, tak po chrześcijańsku.Jego naganiacze też nie próżowali, kserowali wycinki i rozdawali każdemu, oczerniali, nagabywali ludzi przeciwko.Dlatego bawi mnie ta hipokryzja.
25-11-2014, 15:32:29
+ 26
- 3
odpowiedz
VIP
Jakie oczernianie ?Saniewskiego ?Przecież to jego wypociny.Czyzby sie wstydził tego co napisał.szkoda że na mszach nie czytano fragmentów tej "książki" na każdej mszy pełny kościół i na tacy kupa szmalu.
25-11-2014, 15:48:47
+ 8
- 12
odpowiedz
Obiecałem forumowiczom, że poprawię artykuł, bo nie można czytać i właśnie to robię

HISTORIO POZWÓL NAM DOBRZE WYBRAĆ!

Echo Dnia 12.02.2009 ROK
„Wielka awantura w Pionkach
„Dwa dni kłótni w Pionkach. Wszystko przez kredyt, z którego miały być zapłacone najpilniejsze zaległości miasta. Na sesji rady pojawił się między innymi Tadeusz Chmara z firmy, która dostarcza węgiel do ciepłowni. Miasto jest mu winne prawie cztery miliony złotych.
Awantura rozpoczęła się we wtorek po południu podczas sesji rady. Radni mieli się zająć uchwałą w sprawie udzielenia burmistrzowi zgody na zaciągnięcie kredytu w wysokości sześciu milionów złotych. Miał on być przeznaczony na zapłatę najpilniejszych należności miasta, między innymi uregulowanie rachunków za węgiel kupowany do miejskiej ciepłowni, zapłatę składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz rozliczenie budowy tunelu pod torami.
Dalszy ciąg przepychanek był w środę, kiedy miała być kontynuowana sesja. Jednak, gdy burmistrz zobaczył na sali Tadeusza Chmarę (przedstawiciela firmy, która domaga się od miasta zapłaty za węgiel), wycofał swój projekt uchwały i wyszedł z sali. Sesję więc zamknięto.

To wywołało ogromne wzburzenie Tadeusza Chmary. - Pierwszy raz się tym spotkałem, żeby burmistrz wyszedł i machnął ręką. Będziemy zmuszeni skierować sprawę do sądu i za wszystko zapłacą podatnicy - powiedział.”
25-11-2014, 16:54:30
+ 8
- 13
odpowiedz
popieram dzialanie p. Janeczka - ma prawo bronic sie, w sytuacji gdy inni probuja w bardzo nieuczciwy sposob go zniszczyc. nikt z nas nie chcialby byc tak traktowany! troche empatii!!!
25-11-2014, 17:55:53
+ 8
- 18
odpowiedz
Nowicjusz
Proboszczowi też się coś należy !
25-11-2014, 18:26:44
+ 8
- 5
odpowiedz
Ja też głosuję na Janeczka. I TYLE!!!!!!
25-11-2014, 19:20:40
+ 7
- 20
odpowiedz
VIP
A ja na ..... jeszcze nie wiem :)
Dodane obrazki:
25-11-2014, 19:30:00
+ 6
- 5
odpowiedz
Leszku M ,
Nie produkuj się z tymi artykułami. Nikt tego nie czyta.

Mr J na tym filmiku wygląda jak z krzyża zdjety.

I zastanawiam się gdzie było to oczernianie, oczernianie rodziny pana J?
25-11-2014, 19:55:53
+ 14
- 4
odpowiedz
A teraz posłuchaj Leszek_M kandydacie sld !!! Siejesz ferment od kilku tygodni , to że jesteś esbekiem na emeryturze i nic dla Pionek nie zrobiłeś ,plujesz na tych których za komuny infiltrowałeś a twoi kolesie gnoili tych którzy teraz są wybierani w wolnych wyborach to wystarczający dowód jak nie możesz zboleć że twoją zdemoralizowaną czerwoną organizację wyborcy z naszego miasta potraktowali należycie !!! Jak ci wcześniej sygnalizowałem najbliższe wybory będą na Białorusi to tam możecie wygrać - tu u nas NIGDY!!! Więc nie pluj więcej na tych których przez lata tępiliście , stul uszy i siedż cicho na swojej " Żeromce "
25-11-2014, 20:30:53
+ 15
- 7
odpowiedz
VIP
SBek na emeryturze w Pionkach ?? To ciekawe, napisze Pan coś więcej ? Infliltracje ? Co tu się dzieje w tych Pionkach ..
Dodane obrazki:
25-11-2014, 21:07:43
+ 9
- 1
odpowiedz
VIP
Polon - mało ci bezrobocia w Pionkach. socializmo el muerte

możesz zaiwaniać z 1500 w hamburgerowni na pronicie (krzyżanowscy) albo pracować w stolycy :) joko budowlaniec ( a wtym samym czasie ktoś bzyka twoją żonę.
Dodane obrazki:
25-11-2014, 22:16:07
+ 7
- 2
odpowiedz
Policmajster -pamiętaj jedną zasadę jak nie wiesz nie pluj a drugą której w psiarni ci nie powiedzieli jak się urodziłeś idiotą nie umrzesz inteligentem!
26-11-2014, 07:06:17
+ 3
- 6
odpowiedz
Zapamiętaj!
Dodane obrazki:
26-11-2014, 09:47:49
+ 12
0
odpowiedz
ojoj, przestarszył się ktoś prawdy i straszy pozwami - przestaszył się tego że ludzie mają dość układów, "nicnierobienia", budowania 3 metrów chodnika zaraz przed wyborami w celu popisu itp.itd. Ile kadencja tego nieudacznika trwa a ile zostało zrobione? Czym przez te lata można się pochwalić? Czy kiedyś ktoś się nad tym zastanoiwł ile ten ktoś siedzi na fotleu a ile zrobił na kwartał/na rok/na kadencję????!!!!!To urzędowanie przez przyzwyczajenie i zasiedzenie. Boi się utraty tego bo z takim wykształceniem i tylko urzędniczym doświadczeniem poza burmistrzowaniem innej roboty pewnie nie znajdzie - bez burmistrzowania nie będzie np. za co pograć w tenisa w PSP nr 5 i jeździć tu i tam i stąd ta desperacja o to by dalej porządzić i popierdzieć w stołek - a co ciepła posadka w końcu nie?. Przez tyle lat mógły chociaż ukończyć szkolenie z poprawnej polszczyzny i wystąpień medialnych - po tylu latach nie czyta się z kartki do wyborców (ciekawe w ogóle kto to pisał..), patrzy się w kamerę i nie pieprzy głupot cytując literaturę tylko mówi się KONKRETNIE -ale jak widać mało konkretów przez tyle lat...żal..to miasto schodzi na psy przez takiego kogoś...
26-11-2014, 09:55:08
+ 19
- 3
odpowiedz
VIP
Sorry za tą zonę, poniosło mnie
Dodane obrazki:
26-11-2014, 10:04:17
+ 3
- 2
odpowiedz


polon- zazwyczaj z takimi jak ty, no, jakby tu określić-może.. osobami z pewnym defektem-nie polemizuję bowiem sensu żadnego nie ma. Masz taki rozum, jaki masz, żyjesz w tym swoim własnym hermetycznym świecie przesiąknięty jadem i nienawiścią i twój sposób pojmowania świata pewnie się różni od norm i standardów ogólnie przyjętych. Ale wyjątkowo raz dla ciebie i innych mogę napisać, że nie byłem i nie jestem esbekiem. W partii było 2 miliony osób, ale nie znaczy to, że każdy był donosicielem. Było i jest wielu wspaniałych przyzwoitych ludzi. Na byciu w partii owszem skorzystałem, ponieważ szybciej dostałem pracę, dobre kierownicze stanowisko i mieszkanie. W moim zakładzie nie było nikogo na stanowisku kierowniczym, kto nie należał do partii. Pamiętam również, że za moich czasów było bardzo trudno wyjechać na zachód. Praktycznie jak ktoś nie należał do PZPR lub z nią nie współpracował, jego szanse na wyjazd bywały iluzoryczne. A spójrz w czasach PZPR twój kandydat jako człowiek bezpartyjny, mało tego-osoba, która zwalcza partię i system wyjeżdża sobie za granicę. Pracuje, jest tam kierownikiem w krajach związanych z systemem komunistycznym, jeździ sobie tu itam. Dla mnie osobiście jest to pierwszy znany mi przypadek, aby tak matka partia promowała człowieka, który nie ma z nią nic wspólnego i jeszcze ją zwalcza. Ewenement. Szkoda, że takich przypadków było pewnie bardzo mało. Rozumiesz to…ale pewnie nie… inni rozumieją.
26-11-2014, 10:44:02
+ 6
- 15
odpowiedz
Nowicjusz
Zaintrygował mnie Pan wpisem na temat Pana Zawodnika i jego pracy za granicą na kierowniczych stanowiskach ! Tak , zgadza się !!! I to od komunistycznego Wschodu po imperialistyczny Zachód! Na takie wyjazdy, nawet uczeni, nie zawsze sobie mogli pozwolić ! Byli pod szczególną "ochroną" spec służb ! Zaskakujący też jest fakt. Że człowiek o takich koneksjach, takim zawodzie i doświadczeniu w pracy za granicą, już tam nie pracuje od czasu "zmiany warty" w Polsce... Zastanawia mnie też fakt ( na podstawie życiorysu) że nie mogę go znalźć wśród absolwentów roczników AGH (w tym zawodzie) choć istnieje ktoś taki w tej uczelni!! Z tego co wiem, to tata Pana Zawodnika był członkiem PZPR i to na stanowisku sekretarza POP .
26-11-2014, 11:05:27
+ 5
- 14
odpowiedz
jascek_kolski-ja pisałem o kandydacie polona,choć nie powiedział mi kto nim jest. I tyle.
26-11-2014, 11:13:28
+ 2
- 8
odpowiedz
VIPImiona

MARIAN


Nazwisko

ZAWODNIK


Nazwisko rodowe
Data urodzenia

21.07.1945


Imię ojca

BARTŁOMIEJ


Imię matki

ANNA


Miejsce urodzenia

DĘBLIN


Znany też jako:

Wynik postępowania lustracyjnego


[url=http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?lastName=zawodn ik&idx=&katalogId=0&subpageKatalogId=2&pageNo=1&osobaId=36846&] Funkcjonariusz/pracownik/żołnierz aparatu bezpieczeństwa [/url]


To na pewno zbieżność nazwisk ale moze ktoś z rodziny:)
26-11-2014, 11:39:35
+ 3
- 15
odpowiedz
VIP
sorry ale mi się rozstrzeliło
26-11-2014, 11:41:23
+ 4
- 8
odpowiedz
Panowie bez zbędnej napinki. Dlaczego tak strasznie ponuro dzieje się na tym forum? Dla rozluźnienia atmosfery proponuję film z cyklu "Pobłądziłem na Youtubie" cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=BCqT5LncAvA#t=92 Spokoju życzę i zdrowia. Zima nadciąga! ;)
26-11-2014, 12:37:53
+ 6
0
odpowiedz
do wszystkich dawidów, leszków i patyczków: czy wy musicie wywalać takie obszerne cytaty/opinie, no nie da sie czytać,
a tu jeszcze trzeba pomyślec dlaczego zagłosować na ... eeeh !
26-11-2014, 12:43:30
+ 17
- 2
odpowiedz
Nie rozumiem Pana Janeczka. Jest osoba publiczną, sprawującą urząd od wielu lat. Czy uważa On, iz mieszkańcy miasta nie mają prawa do krytyki i jego działań? Czy spotkał się odważnie z mieszkańcami miasta, by odpowiedzieć na niewygodne dla niego pytania?
Dlaczego nie ma drugiej debaty? Czy Pan Janeczek uważa, że i tak wygra głosami emerytów i nie warto rozmiawać z przedsiębiorczymi mieszkańcami miasta, także młodzieżą?
Czego się Pan Janeczek spodziewał- ignoruje Pan głosy mieszkańców, więc ich frustracja objawia się na portalach społecznościowych. Na szczęście w Polsce nie ma już cenzury i można krytykować władzę. Chyba nikt Panu Janeczkowi na nich nie grozi??
Na miejscu pana Burmistrza nie atakowałabym kontrkandydata w tak brutalny sposób, przypisując Jemu powstanie tych ston. Widać tym samym, jak bardzo ignoruje grupę niezadowolonych z jego rządów mieszkańców miasta.
Pozdrawiam.
26-11-2014, 13:06:16
+ 16
- 1
odpowiedz
czuy krytyka, to od razu niszczenie osoby???
26-11-2014, 13:08:01
+ 9
- 1
odpowiedz
w kolonii centralnej nie da się wieczorami okien otworzyć.. smród chemii wszechogarniający, tak że oddychać się nie da. ludzie już ślą protesty. "dziękujemy" za śmieciowisko na pronicie. kolejne prosze bliżej własnego domu wybudować.

mieszkańcy
26-11-2014, 13:10:18
+ 16
- 1
odpowiedz
Jaki burmistrz tacy inwestorzy ;)
26-11-2014, 13:14:23
+ 12
- 3
odpowiedz
Szanowni Państwo,

Nie gustuję w forach dyskusyjnych, gdzie wiele osób - pod jakże złudnym poczuciem anonimowości - dając wyraz swoim frustracjom i kompleksom, wypisuje bzdury, ubierając je nie rzadko w rynsztokowy garnitur słów. Nie mniej jednak w kontekście utyskiwania mojego konkurenta na prowadzenie brudnej kampanii wyborczej postanowiłem, za namową przyjaciół zabrać tu głos.
Otóż po pierwsze: kampania brudna to z natury taka, która nie koncentruje się na sprawach merytorycznych miasta, lecz na osobach kandydatów i ich rodzinach, posługująca się obficie plotką, tajemnymi domysłami, przekręcaniem faktów. Ja i mój komitet Panem Janeczkiem i jego rodzinnymi problemami się nie zajmujemy. Zainteresowania na forum anonimowych obywateli, przestraszonych odcięciem od synekur w przypadku zmiany władzy - nie trzeba zaś tu nikomu palcem wskazywać.

Zapraszałem wszystkich zainteresowanych moim programem wyborczym, czy też nawet moją osobą, do kontaktu pod imieniem i nazwiskiem na moim wyborczym profilu na facebooku. Wiele osób z tego skorzystało, co jest myślę obopólnie miłe. Inni wolą udawać obywatelską troskę chowając się pod pseudonimami. Jeli jednak ponownie ukażą się tu bzdury i odgrzewane kotlety sprzed lat, ujawnię tu na forum również imiona i nazwiska osób, które w procederze \"czyściutkiej kampanii\"po stronie p. Janeczka uczestniczą. Wiem bowiem, kto i kiedy w Urzędzie Miasta kserował stare numery \"Nad Zagożdonką\" i są to powszechnie znane w Pionkach nazwiska :-)

Wiem również z imienia i nazwiska kto i na jakim forum po raz pierwszy próbował mi imputować agenturalną przeszłość, podpierając się moją biografią z książeczki \\\"Z głową w chmurach\\\".

A teraz do rzeczy:
1. Ja nigdy nie studiowałem na AGH, więc oszczędźcie sobie panowie śledczy trudu. Lata 1978-1983 Politechnika Krakowska w Krakowie Wydz. Budownictwa Lądowego - Mechanika Stosowana.

2. O agenturalną działalność w latach komunizmu może mnie oskarżać tylko skończony dureń, który podpinając się pod PIS nie zauważył, że za tamte właśnie chlubne dla mnie lata zostałem odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi w trybie prezydenckim przez śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

To chyba kończy temat... Acha... Nie znalazłem wprawdzie wśród członków mojej rodziny nikogo z Dęblina - będę wdzięczny za podpowiedź w celu uzuepłnienia mojeogo ponad 400 osobowego drzewa genealogicznego w geni.com

Pozdrowienia dla wszystkich czytelników forum. Zapraszam do udziału w wyborach i wyrwania miasta w rąk ludzi, którzy mylą sprawy publiczne z prywatnymi.
26-11-2014, 13:22:00
+ 35
- 9
odpowiedz
Drogi Panie znowu to samo slownictwo. "przyjaciele mnie namawiali" albo tez wczesniej, Nie chcialem ale znajomi mnie namawiali" Szkoda ze niema Pan bardziej rozsadnych przyjaciol dla dobra wszystkich. Drugie spostrzerzenie, "zludne poczuciem anonimowosci", czy to znaczy ze szykuje Pan liste do nowych oskarrzen i pomowien. A juz "rynsztokowy garnitur slow" To naprawde perelka. Czekam teraz na "ech, szkoda gadac" choc wydaje ni sie ze juz to gdzies w obecnej kampani widzielem.
26-11-2014, 14:00:33
+ 8
- 22
odpowiedz
Witam panie Romualdzie ....Fajnie że pan zajrzał na Pionki 24....Cieszy mnie fakt że jak pan napisał cytuje ;Nie gustuję w forach dyskusyjnych, gdzie wiele osób - pod jakże złudnym poczuciem anonimowości - dając wyraz swoim frustracjom i kompleksom, wypisuje bzdury, ubierając je nie rzadko w rynsztokowy garnitur słów.
Tylko jak to się ma do wpisów pana zwolenników na tym forum????? ..Czy to hipokryzja czy brak obiektywizmu?? Nie wiem ale jeżeli pan napisał że pan i pana komitet nie zajmuje się prywatnymi sprawami obecnego burmistrza to czy to przypadek że po zdjęciu z portalu społecznościowego bardzo ale to bardzo niesmacznego profilu zaraz pojawia się na mieście petycja podpisana przez pana dawnego wspólnika ????

A co do pana stwierdzenia że ci co pana krytykują to są anonimowi obywatele i to ci co zostaną odcięci od synekur w przypadku zmiany władzy to jest pan w błędzie ponieważ równie dobrze mogą to być pracownicy oświaty odcięci ale od pensji jak to było ostatnim razem za pana rządów ...
Co do pana programu wyborczego to mogę tylko tyle powiedzieć że dużo pan obiecuje i roztacza wizje i znając realne mozliwości tego miasta dobrze pan wie że tylko małymi kroczkami mozna coś zrobić w Pionkach, tak jak obecny burmistrz inaczej zarżnie pan i tak chudą krowę ...

Zostaje jeszcze sprawa Rady Miasta ...Scenariusz jest łatwy do przewidzenia jeżeli Rada Miasta nie będzie chciała narażać Pionek na utratę stabilności i będzie przeciwna pana pomysłą to co pan powie tym młodym ludziom ???? Pewnie tylko jedno , że to Rady wina i że należy ją odwołać ... Czasami mam wrażenie że celowo wprowadza pan w błąd opinie publiczną ale cóż przecież są wybory ....

Dodam jeszcze jedno , będe głosował na pana Janeczka ponieważ temu miastu potrzebny jest spokój ..Pozdrawiam
26-11-2014, 14:17:41
+ 10
- 32
odpowiedz
VIP
Witam Szanowny Panie Zawodnik. Cieszę się bardzo że zabrał Pan głos na forum. Z uwagi na brak czasu, zadam Panu kilka pytań wieczorem. Było by miło jeśli zechciałby Pan na nie odpowiedzieć.
Pozdrawiam
26-11-2014, 14:25:52
+ 10
- 5
odpowiedz
ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
WIĘCEJ +
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozie...
Fot. www.lasy.gov.pl
Nadleśnictwo Kozienice zaprasza na imprezę plenerową „Mikołajkowy Nordic W...
fot.PPL
Budowa wieży kontroli lotów i strażnicy Lotniskowej Straży Pożarnej, kt&o...
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze informuje, że w związku z awar...
Fot/wideo: czytelnicy, OSP Pionki/Facebook
W Pionkach, na jednej z działek mieszczących się przy ulicy Aleje Lipowe spalił ...
Fot. archiwum
W poniedziałek, 6 grudnia w krwiobusie na parkingu pod budynkiem Miejskiego Ośro...
fot/wideo:czytelnik
Pożarem została dotknięta jedna z działek, które znajdują się przy ulicy ...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Protest, który wystosował radny Zbigniew Belowski, a w następstwie słowa ...
Fot. czytelnik
Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę, 27 listopada na terenie gminy Pionk...
Fot. czytelnik
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to obok nadmiernej prędkości najczęstsza ...
Fot. esesja.tv
W piątek, 26 listopada odbyła się Sesja Rady Powiatu Radomskiego. Jednym z jej p...
Fot. www.rozpn.pl
5 grudnia w Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach odbędzie się X Memoriał Władysła...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
W poniedziałek 22 listopada odbyło się uroczyste otwarcie pawilonu zabiegowego n...
Prezentujemy kalendarz projekcji kina radomskiej Elektrowni na okres od 3 do 9 g...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Spośród 231 zgłoszeń do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza pozytywną ocenę o...
Fot. CKZiU
W poniedziałek, 22 listopada w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawi...
fot.PPL
Ostatnie tygodnie przyniosły kolejne postępy robót na lotnisku Warszawa-R...
Fot. Ministerstwo Zdrowia/Twitter
Jesteśmy w apogeum czwartej fali - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski ...
Fot. Marcin Kucewicz
Wystawę mieczysława Knuta będzie można podziwiać w Mazowieckim Centrum Sztuki Ws...
Fot. Pionki24/czytelnicy
Do kolizji doszło w sobotę 27 listopada, o godzinie 18 na skrzyżowaniu ulic Zwol...
Sponsorowane
WIĘCEJ +
Pewne zawody zanikają, a w ich miejsce pojawiają się inne. Tak było zawsze. Ostatnio jednak trend ten jest bardziej wido...
Przebudowa lotniska w Radomiu to inwestycja Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze". Ma zostać oddane do użytku w ...
Industrialne loftowe wnętrze i nowoczesny design budynku okraszony zielonym terenem rekreacyjno-wypoczynkowym. Tak w skr...
- Takie słowa pokazują, jak polski obszar biznesowy jest traktowany, jeśli coś nie jest wykonywane wedle wyobrażeń niekt...

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
Dziewit Meble
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
MATEMATYKA DLA ÓSMOKLASISTY I LICEALISTY
MATEMATYKA DLA ÓSMOKLASISTY I LICEALISTY
Chcesz mieć lepsze oceny, uważasz, że matematyka to trudny przedmiot? To nie jest problem, pomogę Ci zrozumieć bieżący materiał, nadrobić nawet kilkuletnie zaległości. Mam wieloletnią praktykę, solidnie przygotowuję do sprawdzianu, egzaminu, matury poprawk...
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE PIONKI UL H. SIENKIEWICZA
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE PIONKI UL H. SIENKIEWICZA
DZIEŃ DOBRY, Zapraszam, Do sprzedania mieszkanie własnościowe, w bloku( tzw, wielka płyta), usytuowane w spokojniej okolicy. Na osiedlu znajduję się parking. Mieszkanie znajduję się na 3 pietrze. Jest to 52 m2, 2 pokoje z kuchnia, hol, łazienka i oddz...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
nr 60/67. Powierzchnia działki 1896 m 2 ( 25x76m) można podzielić na dwie działki o pow. 950 m2. Działka znajduje się przy nowo budowanej drodze Aleja Jagielońska w Pionkach. Telelefon kontaktowy 601 264 900.
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 52M, PIONKI UL H. SIENKIEWICZA
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 52M, PIONKI UL H. SIENKIEWICZA
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE PIONKI UL H. SIENKIEWICZA DZIEŃ DOBRY, Zapraszam, Do sprzedania mieszkanie własnościowe, w bloku( tzw, wielka płyta), usytuowane w spokojniej okolicy. Na osiedlu znajduję się parking. Mieszkanie znajduję się na 3 pietrze...
WSZYSTKO BLISKO - ZAPRASZAMY
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992