STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Proch gładko pokonał Powiślankę
Dodał: MGs, 20-10-2018 23:15, odsłon: 1354
Julia Grotkowska

Piłkarze pionkowskiegoProchu powrócili na zwycięzką ścieżkę. Pokonali dość gładko Powiślankę Lipsko. Dzięki wygranejzachowali trzecią lokatę w tabeli, a byćuda im się zniwelować stratę do prowadzącej dwójki.

Proch Pionki - Powiślanka Lipsko 4:1 (3:0)

Bramki: Kacper Wnuk 21, 31, Kowalkowski 42, Szczepański 61 - Gardynik 58

Proch: Maik - Denkiewicz (71 Pachlerski), Kapusta (80 Warchoł), Kowalkowski, Pryciak - Joel, Szczepański, Jaroszek, Barzyński, Nowocień (78 Mucha), Wnuk (78 Sobieraj).

Piłkrze Prochu bez większych problemów pokonali Powiślankę Lipsko. Podopieczni trenera Roberta Rogali rozegrali godzinny koncert, bo mniej więcej do 60 minuty grali świetne zawody i dopiero przy stanie 3:0 drużyna mogła zwolnić tempo.

Przed przerwą goście nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji, aby zagrozić bramce Jakuba Maika. Proch zdobył  trzy bramki, a mógł jeszcze więcej. Cieszy na pewno fakt, że przełamał się Kacper Wnuk, który już dawno nie zdobył gola, a w tym meczu w ciągu pół godziny zdobył dwa.

Dopiero końcówka meczu należała do gości, którzy dązyli do zmniejszenia porażki, ale  ostatecznie w 58 minucie zdobyli tylko jedną bramkę.

W niedzielę swoje mecze rozgrywaćbędą Centrum Radom i KS Warka, dwie drużyny, które są obecnie wyżej od Prochu.

Za tydzień w sobotę Proch na wyjeździe zagra z Orłem Wierzbica.