Dzisiaj jest poniedziałek, 06 kwietnia 2020 r., 97 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
SamOnline
Rajd rowerowy Królewskim Gościńcem już w najbliższą niedzielę. Trwają zapisy
Dodał: DL, 04-09-2019 09:19, odsłon: 1228
Fot. archiwum Kozienice24
Fot. archiwum Kozienice24

W dniu 8 września (niedziela) Portal Turystyczne Kozienice we współpracy z Nadleśnictwem Kozienice i Stowarzyszeniem „Przystanek Inicjatywa” zaprasza na rowerową przejażdżkę Gościńcem Królewskim. Organizatorzy serdecznie zapraszają mieszkańców Pionek do udziału w rajdzie i ognisku w Szkółce Leśnej.

Dzień po Dniu Energetyka przygotowano nie lada gratkę dla wszystkich miłośników turystyki rowerowej. Mieszkańcy Pionek zaproszeni są do udziału w samym rajdzie, poprzez między innymi dołączenie do grupy w Szkółce Leśnej podczas ogniska. Należy tylko dokonać zgłoszenia.

 

- Wszyscy, którzy dokonają zgłoszenia i dojadą na miejsce naszego ogniska będą mieli zapewniony bezpłatny zestaw ogniskowy. Tym samym serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Pionek do zgłaszania udziału w naszym ognisku poprzez drogę mailową, bądź telefoniczną - informuje Edmund Kordas, organizator wycieczki.

 

Podczas rajdu dla wszystkich chętnych uczestników przygotowano liczne konkursy i atrakcje z nagrodami. - Oprócz tego będą również konkursy z nagrodami, nagród różnego rodzaju będzie sporo. Udamy się także na pieszą wycieczkę wokół Ścieżki Edukacyjnej z przedstawicielami Nadleśnictwa. Tempo samego rajdu dostosowywać będziemy do tych, którzy jechać będą najwolniej - mówił Edmund Kordas.

 

Sam rajd rozpocznie się w kilku miejscach, między innymi będą to:

  • Elektrownia w Świerżach (brama główna) - godzina 10.00,
  • Nowa Wieś - 10.30, przy drodze nr 79 (po lewej stronie od skrętu do Nowej Wsi), gdzie odbędą się uroczystości związane z odsłonięciem głazu z tablicą upamiętniającą obronę przedmościa maciejowickiego we wrześniu 1939 roku.

Dla najbardziej wytrwałych punkt startowy przewidziano w Kozienicach, a dokładnie pod Tesco. Start w tym miejsu zaplanowano na godzinę 8.50. Uczestnicy mieliby do przejechania trasę od Kozienic przez Świerże, a następnie Traktem Królewskim do Przejazdu. Tutaj rowerzyści będą mogli podjąć decyzję o tym, czy jadą dalej, czy poprzestają swoją przygodę na takiej odległości.

 

Po pieszej wycieczce nastąpi  druga część konkursów z nagrodami ufundowanymi przez Gminę Kozienice i Eneę Wytwarzanie.

 

Organizatorzy rajdu proszą o zgłaszanie się do udziału w rajdzie, bądź ognisku poprzez pocztę mailową: turystyczne@kozienice.pl podając swoje imię i nazwisko oraz ewentualnie nr telefonu. Szczegółowe informacje na temat rajdu  znaleźć można na stronie turystycznekozienice.pl, lub telefonicznie 882 126 601.

 


 

- Uczestnicy przejażdżki ubezpieczają się we własnym zakresie. Osoby niepełnoletnie- tylko pod opieką osoby dorosłej! - informują organizatorzy.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook