Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 r., 53 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Rafał Grabowski na ostatniej prostej przed debiutem!
Dodał: MaG, 07-02-2018 10:00, odsłon: 1830
Fot. RKB Boxing Radom
Fot. RKB Boxing Radom

Rafał Grabowski, bokser z Pionek za kilka dni, dokładnie 16 lutego zadebiutuje na zawodowym ringu. Podczas gali w Wyszkowie, stoczy walkę z Białorusinem, Aleksandrem Abramienką.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Rafał mimo młodego wieku, zaliczył sporo udanych walk na amatorskim ringu. Wywalczył już brązowy medal w mistrzostwach Polski seniorów. Wydawało się, że jak rasowy bokser pójdzie za ciosem, ale zdecydował się przejść na zawodowstwo.


- Nie było już dalszych pomysłów jak to ma dalej wyglądać, a w zawodowstwie pojawiły się propozycje, pomysły, jakaś perspektywa rozwoju. Wydaje mi się, że jestem gotowy i czas pokaże, że była to dobra decyzja. W Polsce będę walczył w wadze lekkiej. Jest to taka kategoria, gdzie rywale są w moim zasięgu i myślę, że sobie poradzę. Uważam, że w boksie zawodowym trzeba mieć trochę szczęścia i układów. Poza tym trzeba ciężko pracować i wygrywać, a wówczas łatwiej będzie o kolejne propozycje - wyjaśniał niedawno na łamach "Echa Dnia".


Pionkowski fighter ciężko pracuje na treningach w RKB Boxing w Radomiu, pod okiem Adama Jabłońskiego i Krzysztofa Burego. Wielkimi krokami zbliża się jego debiut. Pierwszy pojedynek, warto byłoby zacząć od wygranej. Będzie się bić z 39 - letnim Abramienką, który najlepsze swoje walki wygrywał dawno temu. Niemniej Rafał Grabowski nie może przeciwnika lekceważyć. Jeszcze w tym roku będzie miał okazję ponownie stanąć na ringu. Prawdopodobnie drugi pojedynek stoczy 7 kwietnia w Legionowie.


Ostatnie dni są bardzo intensywne dla Rafała. Ciężko przygotowuje się do walki.


- Mam trochę urazów, które muszę wykurować. Chcę być do tego pojedynku w stu procentach gotowy - dodaje Rafał Grabowski. 

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook