STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Proch na remis z Wulkanem
Dodał: MW, 14-02-2010 13:58, odsłon: 1229

W sobotni poranek piłkarze Prochu rozegrali kolejne tej zimy spotkanie sparingowe. Tym razem biało-zieloni zremisowali z 12 drużyną IV ligi, Wulkanem Zakrzew 2-2.

Ze względu na dość wczesną porę, sobota godzina 9, boisko radomskiego MOSiR-u nie zostało dokładnie odśnieżone. W pierwszej połowie można było zobaczyć kilka składnych akcji. Znacznie słabiej obie ekipy zaprezentowały się po przerwie. Na boisku pojawiali się kolejni gracze rezerwowi, sporo było strat i niedokładności. Wynik w 53 minucie ustalił Karol Gębczyk pewnie egzekwując rzut karny.

Następne spotkanie kontrolne w środę na boisku przy ul. Rapackiego w Radomiu. Rywalem Prochu będzie Radomiak Radom.

Proch - Wulkan Zakrzew 2-2 (Łukasz Glista 20, Karol Gębczyk 53 z karnego)

Proch: Modelewski - Gębczyk, Klimowicz, Kołodziejczyk, Mazurek (46 Bobrowski) - Kozicki (46 Sałek), B.Michalski, Banaszek, Jurczak - Szczepański, Glista oraz D.Czekaj, Skalski, Rafa, Hajduk