STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Kosztowniak
Pierwszy sparing Prochu. Pozytywnie, choć bez wygranej
Dodał: MaG, 13-07-2019 14:35, odsłon: 1240

Piłkarze Prochu Pionki rozpoczęli przygotowania do nowego, czwartoligowego sezonu i rozegrali pierwszy mecz towarzyski. Na boisku w Suskowoli przegrali z wyżej notowaną Bronią Radom 0:2.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Proch Pionki - Broń Radom 0:2 (0:0)
Bramki: Bartosiak 47, Czarnecki 58 z karnego.
Proch: Maik - Pachlerski, Jaroszek,B. Janiszewski, Wasilewski, Nowocień, M. Wójcik, Kisiel, Barzyński, Książek, Wnuk oraz Majos - Kapusta, Kowalkowski, Warchoł, Machnio, Trzos, Juśkiewicz,

Zwłaszcza w pierwszej połowie gra Prochu mogła się podobać. Aktywny w ofensywie był Kacper Wnuk, który dwukrotnie przy rozegraniu stałych fragmentów strzalał groźnie na bramkę rywala. Po pierwszej wyrównanej połowie bramki nie padły. Po przerwie było już dużo gorzej. Trener Robert Rogala dokonał kilku zmian, młodzieżowcy nie udźwignęli ciężaru gry. Broń zdobyła dwa gole, a mogła ich strzelić znacznie więcej.
Testowani zawodnicy w Prochu to Michał Wasilewski, Bartłomiej Książek, Mateusz Wójcik (wszyscy Energia), Bartłomiej Janiszewski (LKS Promna) i Kamil Juśkiewicz (IV liga kujawsko pomorska). ten ostatni spisał się słabo i trener zrezygnował z jegoo dalszego testowania.

- Jestem zadowolony z tego sparingu, choć trzeba przyznać, że zagraliśmy dwie różne połowy. W pierwszej postawiliśmy się przeciwnikowi, a w drugiej młodzież nie poradziła sobie, ale ten mecz oceniam bardzo pozytywnie - mówi trener Prochu, Robert Rogala.

W kolejną sobotę, Proch zagra ponownie w Suskowoli, a przeciwnikiem będzie Granat Skarżysko Kamienna.