Dzisiaj jest wtorek, 26 września 2017 r., 269 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Ciekawa oferta na wakacje w Kolorowym Pudełku
Dodał: JaW, 26-06-2017 10:59, odsłon: 12375

"Wakacje z wartościami" - to cykl zajęć, na które w lipcu i sierpniu zaprasza przedszkole Kolorowe Pudełko. Podczas tegorocznych wakacji na najmłodszych czeka mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

 

Przedszkole Kolorowe Pudełko w lipcu i sierpniu będzie czynne od godziny 6.30 do 17.00. Zajęcia dydaktyczne będą realizowane w formie tygodni tematycznych, w trakcie których zostaną wprowadzone poszczególne wartości.

Dzieci przeniosą się do świata bajek - odwiedzą wioskę smerfów i stumilowy las Kubusia Puchatka, zwiedzą też dziką Afrykę, odległe Chiny, a także poznają kulturę i zwyczaje naszych sąsiadów. W roli kucharzy przygotują smaczne potrawy. Nie zabraknie aktywności fizycznej, szaleństwa w trakcie zabawy na "dmuchańcu", jak również fascynującego świata nauki i i techniki, który dzieciaki uwielbiają.

 

- W trakcie tygodni tematycznych zostaną wprowadzone poszczególne wartości: szacunek, tolerancja, uczciwość, odpowiedzialność, odwaga, sprawiedliwość, mądrość, przyjaźń i miłość. Dzieci poprzez zabawę, doświadczenia, a także uczestniczenie w teatrzykach o wartościach będą uczyć się zachowań i reguł, którymi powinny kierować się w swym życiu – opowiada Milena Królikowska z przedszkola Kolorowe Pudełko.

 

Przedstawianie dziecku odpowiednich wzorców zachowań jest bardzo ważnym elementem w procesie wychowawczym. Jest to fundament, który daje mu ogromne wsparcie w codziennym funkcjonowaniu, przede wszystkim pozwala budować wysokie poczucie własnej wartości, a tym samym uczy tolerancji i otwartości na otaczający nas świat.

 

"Zagadkowy las" to kolejna niespodzianka dla maluchów. Więcej informacji wkrótce.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM O GODZ.18.START 05.09.(WTOREK). JEŚLI C...
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook