Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018 r., 267 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY

Żywiołowe reakcje po projekcji „Bombowego vloga”
Dodał: MaG, 02-10-2017 10:39, odsłon: 16248
fot.CAL
fot.CAL

W środowe popołudnie w Centrum Aktywności Lokalnej zjawiła się duża grupa młodzieży, która przyszła zobaczyć swoich znajomych w nowej produkcji Filmowej Grupy Aktywności Lokalnej pt. „Bombowy vlog”.

Film opowiada historię Igora i Kasi, dwójki młodych osób, którzy podczas realizacji video blogu w opuszczonych budynkach Pronitu zostaje napadnięta przez trzech oprychów. Dziewczyna ulega wypadkowi i zostaje okaleczona. O winę wszyscy obarczają, chłopaka. W dodatku pozostawiona na miesjcu wypadku kamera z nagraniem, staje się narzędziem do ośmieszenia Igora w internecie przez oprychów. Igor musi udowodnić, że to nie on ponosi konsekwencje tragicznego wypadku Kasi.
Film został zrealizowany w ramach letnich warsztatów filmowych organizowanych przez CAL.

Przed filmem Michał Grosiak opiekun grupy opowiedział o kulisach powstania filmu, o pracy Grupy Filmowej, a także o wymiarze edukacyjnym Bombowego vloga. Uczestnicy warsztatów podczas premiery mieli okazję zaprezentować się przed publicznością.


Film wywołał żywiołowe reakcje. Młodzież fantastycznie bawiła się podczas projekcji, a po filmie podziękowała za ten obraz gromkimi brawami. Osoby starsze będące również na pokazie nie kryły podziwu i zgodnie potwierdzały, że jest to świetny przekaz i nauka dla młodzieży podana w nowoczesnej i interesującej młodych ludzi formie.Widzowie wyrazili chęć, żeby powstał film pt. „Bombowy vlog 2”.

Film „Bombowy vlog” można zobaczyć na życzenie w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

   

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook