Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2019 r., 200 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych
Dodał: MaG, 22-03-2019 08:57, odsłon: 591

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach wraz z Mazowieckim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz Jednostek Samorządu Terytorialnego na bezpłatne szkolenie organizowane  w ramach projektu „Inkubacja i wsparcie ekonomii społecznej w subregionie radomskim” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W październiku 2018 roku wydane zostały  nowe rozporządzenia Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Konieczność wydania stosownych rozporządzeń wynikała z wejścia w życie ustawy z dnia 15 września 2017 r. o Narodowym Instytucie Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, która uczyniła Przewodniczącego Komitetu organem właściwym do wydania aktów, w miejsce ministra właściwego ds. zabezpieczenia społecznego.

         

Rozporządzenia te między innymi wprowadziły nowe wzory ofert, umów i sprawozdań, czyli podstawowych dokumentów systemu zlecania zadań publicznych. Zgodnie z treścią przepisów wprowadzających nowe wzory obowiązują w konkursach ofert ogłaszanych po dniu 1 marca 2019 roku. 

 

Szkolenie odbędzie się 2 kwietnia w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach w godzinach 15:30-18:45. Szkolenie poprowadziAndrzej Rybus-Tołłoczko, który przedstawi nowe wzory ofert, sprawozdań i umów do otwartych konkursów ofert. Zapisy na szkolenie: drogą mailową na adres e-mail: kontakt@cal.pionki.pl lub telefonicznie  tel. 48 377 70 51 wew.6 do 1 kwietnia 2019.

 

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Bloki mieszkalne buduje Pan Krzyżanowski? Ten pomysł był maglowany w poprzedniej kadencji. Baranie łby rozpisywały się, że Ukraińców sprowadzi. Były afery w związku z budową Paszarni, referendum organizowano , a teraz proszę chwalimy się blokami Pana Prezesa? Powinien już dwa lata temu rozpocząć budowę. A kiedy samorząd rozpocznie remonty hoteli na Alejach?
Drogę na Kościuszki wybuduje?
25-03-2019, 15:50:26
+ 4
- 4
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook