Dzisiaj jest niedziela, 21 października 2018 r., 294 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Zaduszki w rytmie jazz. W poniedziałek 6 listopada zapraszamy do CAL
Dodał: MaG, 30-10-2017 08:30, odsłon: 16532

Już w poniedziałek 6 listopada o godzinie 18.00 Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbędzie się koncert "Zaduszki Jazzowe". W tym roku wystąpi grupa Warsaw Jazz Trio. Wstęp wolny!

Warsaw Jazz Trio to grupa złożona z młodych muzyków, których łączy pasja do muzyki - a szczególnie jazzu - i szczera przyjaźń. Zespół składa się z uczniów ZPSM nr 1 w Warszawie, którzy uczą się pod okiem wybitnych osobistości muzycznych - prof. dr hab. Marii Orzechowskiej, pedagog UMFC w Warszawie, prof. Karola Radziwonowicza - czołowego polskiego pianisty, występującego w najlepszych salach koncertowych świata i prof. Krzysztofa Zbijowskiego - wybitnego klarnecisty.

 


 Zespołowi pomagają zdobywca nagrody Grammy - Paweł Pańta i znany muzyk polskiej sceny jazzowej - Wiesław Wysocki. Formacja wykonuję muzykę jazz, jazz-funk, a nawet utwory zahaczające o modern-jazz. Na koncercie artyści zaprezentują różnorodny program składający się ze standardów autorstwa m. in. Duka Ellingtona, Milesa Davisa, Georga Gershwina i Herbiego Hancocka oraz własnych kompozycji członków zespołu.

    

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook