Dzisiaj jest wtorek, 28 stycznia 2020 r., 28 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Wakacje.Czas remontów i wykonanie zaleceń przed startem IV ligi w piłce nożnej. Wydział Sportu i Rekreacji planuje spore wydatki
Dodał: MaG, 17-07-2019 15:59, odsłon: 1418
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Zakup i montaż gotowej trybuny dla kibiców na 60 miejsc na terenie Miejskiego Stadionu Sportowego, zakup kosiarki siodłowej niezbędnej do obsługi wszystkich obiektów sportowych, remont części sportowej Pawilonu Sportowego, wertykulacja i piaskowanie obu boisk piłkarskich. To tylko część dodatkowych wydatków jaki przewiduje Wydziału Sportu i Rekreacji latem tego roku.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem nowego sezonu 2019/20 w piłce nożnej, zgodnie z wymogami bezpieczeństwa IV ligi, do której pionkowski klub KS Proch awansował, zobowiązany jest wykonać zalecenia Komisji ds. Licencji PZPN i uwag Policji. Jednym z zaleceń jest wydzielenie odpowiedniego i bezpiecznego miejsca dla kibiców, którzy przyjadą kibicować przeciwnikom naszej drużyny. Pracownicy wydziału zaproponowali  zakup gotowej trybuny dla kibiców na 60 miejsc, przygotowanie terenu pod trybunę i ogrodzenie trybun oraz montaż zewnętrznego monitoringu wizyjnego. Przewidywany koszt inwestycji wyniesie 40 tysięcy złotych.

Wydział Sportu i Rekreacji planuje również zakup nowej kosiarki siodłowej za kwotę 20 tysięcy złotych. Obecna kosiarka, jak wyjaśnił kierownik Andrzej Iwanowski podczas wtorkowego posiedzenia Komisji Budżetowej, ma już blisko 15 lat a koszt napraw w ciągu roku jest bliski 5 tysięcy złotych.

Część pieniędzy, o które wnioskuje wydział zostanie przeznaczonych na zakup wyposażenia do toalet zewnętrznych wraz ze środkami czystości, zakup namiotu, który będzie zainstalowany we wnęce stanowiącej wyjście zawodników na boisko, remont części sportowej Pawilonu Sportowego, wertykulacja i piaskowanie obu boisk piłkarskich oraz  montaż przegród w toaletach zewnętrznych.

Wszystkie zaproponowane i przedstawione radnym zadania mają zostać zrealizowane jeszcze w okresie wakacji. Pieniądze na ich realizacje mają pochodzić z przesunięć budżetowych na kwotę 160 tysięcy złotych.  O przesunięciach budżetowych radni zdecydują w czwartek 18 lipca podczas XI nadzwyczajnej sesji rady. Początek obrad godz. 16.00.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook