Dzisiaj jest piątek, 18 stycznia 2019 r., 18 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
W Prochu wakacje do 11 lipca. Trenerem będzie...Mariusz Sztobryn
Dodał: JaW, 29-06-2017 11:33, odsłon: 16395
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Blisko miesiąc odpoczynku od ligowej piłki będą mieli piłkarze Klubu Sportowego Proch. Na pierwszych zajęciach po wakacyjnej przerwie drużyna spotka się we wtorek 11 lipca. Trenerem zespołu seniorów pozostaje Mariusz Sztobryn. Taką decyzję podjął w tym tygodniu Zarząd klubu.

DŁUGA LIGA

Po spadku z czwartej ligi od rundy jesiennej popularni "biało-zieloni" rywalizować będą na boiskach Radomskiej Ligi Okręgowej. Sezon zapowiada się bardzo ciekawie, bo liga będzie liczyła wyjątkowo aż 18 drużyn ("dziką kartę" otrzymał Radomiak II Radom, który przez ostatnie dwa sezony nie brał udziału w żadnych rozgrywkach, dzięki temu utrzymała się w LO Zwolenianka Zwoleń) i sporo zespołów zgłasza swoje aspiracje do awansu.

 

Pierwsza kolejka rozegrana zostanie w weekend 12/13 sierpnia. Terminarz ma być znany w najbliższych tygodniach. Wśród rywali Prochu będą: Orzeł Wierzbica, Szydłowianka Szydłowiec (spadkowicze), Gracja Tczów (beniaminek), Mogielanka Mogielnica (beniaminek), Radomiak II Radom ("dzika karta"), Mazowsze Grójec, Powiślanka Lipsko, KS Warka, Jodła Jedlnia-Letnisko, Centrum Radom, Zamłynie Radom, Pilica Nowe Miasto, Legion Głowaczów, Zawisza Sienno, Skaryszewianka Skaryszew, Iłżanka Kazanów, Zwolenianka Zwoleń.

 

BĘDĄ ZMIANY W KADRZE

Trener Mariusz Sztobryn pierwszy trening ustalił na 11 lipca. W okresie przygotowawczym Proch rozegra cztery mecze kontrolne. Pierwsze spotkanie z Energią Kozienice (15.07), potem Powiślak Końskowola (22.07), Legion Głowaczów (26.07) i Jodła Jedlnia-Letnisko (29.07).

 

W kadrze zespołu dojdzie na pewno do kilku zmian. Propozycje z wyższych lig mają Erwin Kisiel, Michał Majos i Kacper Jaroszek. Zdecydowana większość zawodników zadeklarowała chęć dalszej gry w Pionkach. Powinien też zostać 23-letni napastnik z RPA Andile Nqabeni, który wiosną w czwartej lidze zagrał kilka bardzo dobrych spotkań.

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Pionki są specyficznym miastem. Można krytykować burmistrza za "niecne czyny" - po referendum burmistrz zostaje. Można krytykować Radę Miasta za niemądre decyzje - radni są nie do ruszenia. Można krytykować dyrektor MZUK za bałaganiarstwo, brud, nieskoszoną trawę i niezgrabione liście - dyrektor ma się dobrze. Można krytykować Zarząd Prochu i trenera za beznadziejną grę, spadek do okręgówki i złe decyzje kadrowe i sponsorskie - Zarząd dostaje absolutorium i pozostawia trenera na stanowisku. Itd. itp. Jest źle, są popełniane ewidentne błędy, ale nikt nie poczuwa się do winy. Czyźby to miasto było aż tak "stare" lub niedouczone kadrowo, że nie ma godnych następców lub zmienników w/w ludków? Bo jeśli taka inercja oraz zgoda na bylejakość będzie nadal tolerowana, to czarno widzę przyszłość miasta!
29-06-2017, 12:23:25
+ 50
- 69
odpowiedz
Drogi kolego decyzje zapadają nie w internecie i nie przez pisanie krytykanckich postów. Referendum - rzeczywistość zmieniasz przy urnie. Rada Miasta - rzeczywistość zmieniasz przy urnie. Zarząd KS Proch - rzeczywistość zmieniasz na walnym zebraniu. DZIAŁAĆ NIE PISAĆ! Od pisania w internecie jeszcze nikt rewolucji nie zrobił. Pozdrawiam w ten burzowy dzień :)
PS. Bardzo lubię dyskutować, więc oczekuję solidnego poziomu i konkretów od swojego przedmówcy. Dlatego proszę o odpowiedź na pytanie, jakie były KONKRETNIE złe decyzje kadrowe i sponsorskie, bo to tylko hasło i slogan niczym nie podparte, a przecież każdy lubi rozmawiać o konkretach.
29-06-2017, 13:00:01
+ 6
- 105
odpowiedz
VIP
Postaram się odpowiedzieć konkretnie, chociaż wiem, że moje uwagi i wnioski będą znowu w żenujący sposób obśmiane (co będzie, moim zdaniem, wyrazem braku skromności, empatii i otwartości na argumenty).
1. Swoich postów nie uważam za "krytykanckie", tylko za krytyczne a to spora różnica.
2. Pełna zgoda co do form i miejsc zmieniania rzeczywistości. Właśnie o tym pisałem - że ludzie narzekają w internecie, ale nic się nie zmienia. Czy dlatego, że krytykowani (burmistrz, radni, członkowie Zarządu Prochu - oprócz JaW - kierownictwo MZUK itd.) nie czytają portalu P24? Czy może są tak zadufani w sobie i przekonani o swojej nieomylności, że pisanie nie ma sensu? Bo to, że ja czy ktoś inny powie np. na zebraniu sprawozdawczym Prochu, że źle działają i powinni się podać do dymisji czy też, że to samo napisze, powinno być tak samo przez krytykowane osoby odbierane - jako głos publiczny i z tej krytyki powinny być w każdym przypadku wyciągnięte wnioski.
3. Złe decyzje kadrowe w Prochu to utrzymywanie tego samego składu Zarządu oraz trenera pomimo żenującej postawy drużyny.
4. Złe decyzje sponsorskie to m.in. zbyt małe uzyski finansowe od firmy QFG w zamian chociażby za wielką całoroczną jej reklamę jako głównego sponsora przy bramie stadionu, za którą w normalnych warunkach handlowych powinno się otrzymać co najmniej 4-5-krotność całego budżetu klubu! Finansowanie sprzętowe i inne bezgotówkowe jest cenne, ale w sytuacji, kiedy piłkarze zgłaszają wysokie wymagania finansowe, liczy się przede wszystkim żywy pieniądz.
Dalsze szczegóły ewentualnie później, gdyż chyba już nie mam miejsca.
29-06-2017, 15:43:07
+ 43
- 70
odpowiedz
Jak w rzeczywistym świecie znajdziesz przykład, że wójt, burmistrz, prezydent klubu sportowego lub dyrektor zakładu budżetowego podał się do dymisji po jednym czy tam kilku anonimowych wpisach w internecie - to się zgłoś :) Ludzie w Polsce przyzyczaili się do haseł "i tak nic nie zmienię", "po co iść", "oni sami się wybierają", "mój głos nic nie znaczy", "łatwiej wyrzucić całą złość z siebie w internecie" itd itp. No to mamy, jak sami wybieramy :)
PS. Ad. pkt 4 A jakie są wg. twojej wiedzy uzyski finansowa z QFG KONKRETNIE, że zakładasz, iż są zbyt małe?
29-06-2017, 16:00:50
+ 3
- 102
odpowiedz
VIP
Wbrew pozorom - nie znajduję podstaw, aby się nie zgodzić z główną częścią pana wpisu. Taka jest rzeczywistość, że jedni trzymają się kurczowo raz zdobytych stołków i śmieją się wszystkim w twarz, czują się bezkarni nawet kiedy popełniają błędy, a inni są wycofani, bierni, narzekają, ale nie znajdują sposobów i możliwości zmiany tego stanu rzeczy. Smutne, ale prawdziwe.
Co do kwestii poruszonej w post scriptum, to odpowiem tak: jednokrotna 30-sekundowa reklama w telewizji przy okazji jakiegoś wydarzenia (mecz, koncert itp.) to koszt ok. 60 tys. zł, duży bilboard na mieście to koszt ok. 13 tys. zł na 14 dni, ogłoszenie ramkowe o powierzchni 100 cm2 w ogólnopolskiej gazecie to koszt ok. 3 tys. zł - więc całoroczny wielki bilboard QFG na stadionie Prochu wyceniam szacunkowo na kwotę 800 tys. - 1 mln zł. Skąd ta kwota? Zakładając, że przy budżecie klubu w wysokości 258 tys. zł od QFG pochodzi 150 tys. zł, to sama kwota możliwa do uzyskania przez klub za jej bilboard (za który z pewnością nie płaci lub też "poprzez" ten bilboard QFG zasila klub) jest 4-5-krotnie mniejsza niż powinna być w warunkach rynkowych. No i te 150 tys. zł to raptem tylko 2,5 30-sekundowej reklamy w TV, kwrtalny bilboard na mieście lub 2-miesięczna transza reklam w gazecie. I to ma być sponsor? A przecież oni reklamują się nie tylko na bilboardzie na stadionie, ale też na innych klubowych gadżetach i przy okazji klubowych uroczystości. Taka reklama jest bezcenna a klub, tak myślę, nie wynegocjował w zamian za "marne grosze", jakie otrzymuje, korzystnych dla siebie warunków finansowych za umożliwienie reklamy.
Przekazuję swoje wnioski, które - zdaję sobie sprawę - mogą nie być do końca precyzyjne odnośnie do kwot otrzymywanych od QFG, wiedząc, że KONKRETNYCH kwot pan Redaktor tutaj nie poda, więc chyba nie wyjaśnimy sobie wszystkich szczegółów do końca.258 tys. zł
29-06-2017, 17:00:41
+ 45
- 67
odpowiedz
VIP
No i bardzo dobrze !
A ja proponuję by z tych wakacji już nie wracali.
Wypad z taką drużyną, obciach w całej gminie...
A Ty panie redaktorze więcej wiary w internety - wszak z tego żyjesz !
Ludzie powoli uczą się demokracji, dziś wyżywają się na forum, jutro ida do urny, pojutrze biorą kosy w dłoń.... nie to że grożę... he,he
29-06-2017, 17:53:57
+ 28
- 61
odpowiedz
800 tysięcy złotych polskich do 1 miliona złotych za baner w 20-tysięcznym mieście w klubie, który gra na piątym poziomie rozgrywkowym? Czyli 80 tysięcy złotych za reklamę taką na miesiąc? 112 Krychnowice nagły przypadek :)
29-06-2017, 20:55:44
+ 6
- 104
odpowiedz
VIP
A nie mówiłem, że z panem nie da się poważnie porozmawiać? Napisałem, że nie znam konkretnych liczb, więc tylko szacuję kwotę, napisałem, że klub nie starał się wynegocjować dobrej kwoty za baner, napisałem, że pan nie poda konkretnych liczb - i co? Tego pan nie przeczytał, ale głupio wyśmiewać to pan potrafi. Oświadczam, że wiecej nie dam się panu podpuścić, bo rozmowa z głupim (radzę ten telefon 112 wykonać także we własnym, dobrze pojętym interesie) to strata czasu.
30-06-2017, 07:36:59
+ 45
- 67
odpowiedz
VIP
W artykule pt. "NIE" kupuje łódź podwodną w dzisiejszej "Angorze" znalazłem pewne liczby, które ilustrują ceny reklam w niektórych gazetach, a które to ceny w piękny sposób potwierdzają moją tezę, że Zarząd Prochu od sponsora klubu (QFG) wynegocjował zdecydowanie za mało chociażby za sam bilboard (a nie baner, jak pisze JaW) wiszący przez cały rok na stadionie. Ja w swoich szacunkach oceniłem, iż za jego umieszczenie powinni dostać od QFG co najmniej 800 tys. - 1 mln zł, JaW mnie wyśmiał (no bo jak to, przecież cały budżet klubu wynosi 258 tys. zł!), więc teraz artykuł w "Angorze" zmobilizował mnie do przejrzenia cenników ogłoszeń w niektórych gazetach i co tam znalazłem? Podam tylko 1 przykład: za jednorazowe, całostronicowe ogłoszenie w tygodniku "wSieci" trzeba zapłacić od 102 tys. do 165 tys. zł! Gazeta żyje 1 dzień (w tym konkretnym przypadku 1 tydzień), ktoś zerknie na ogłoszenie, albo nie, ale 165 tysi do gazety wpłynęlo za ogłoszenie - czyli ni mniej ni więcej tylko 64 % rocznego budżetu klubu Proch! Za jedno ogłoszenie! Tak się powinno patrzeć na umożliwienie komuś reklamy na swoich łamach, drodzy działacze klubowi! Tylko wy, w swoich małych główkach, nie potraficie zadbać o finanse klubu, ale te główki nosicie wysoko, och bardzo wysoko. A JaW chyba najwyżej. Uczcie się od innych, no i słuchajcie forumowiczów, w tym mnie, gdyż sami naprawdę mało znacie się na finansach i na realiach gospodarczych. I nie chodzi tu o to, że małe miasto, że mały klub itd., tylko, że sponsor bogaty i trzeba z nim warunki sponsoringu negocjować odpowiednio do tego, co mu taki sponsoring daje - a daje naprawdę dużą kasę, więc dlaczego nie potraficie rzetelnie określić poziomu jego wydatków na bilboard? Trochę wiedzy, trochę chęci, trochę odwagi a skończą się utyskiwania na słabą sytuację finansową klubu. Tylko trzeba chcieć a nie pisać głupie komentarze pod moimi wpisami.
10-07-2017, 14:07:00
+ 25
- 31
odpowiedz
Co niby daje Krzyżanowskim ten bilboard na stadionie? Prawda jest taka, że mieli taką ochotę i zgodzili się zasponsorować klub to i powiesili sobie swoje logo, tyle. Żeby pokazać, że wspierają lokalne inicjatywy, że im zależy, odpowiedzialny biznes itp. Naprawdę myślisz, że ktoś przejeżdzając i patrząc na baner pomyśli - "kurde, QFG, podjadę do tesco kupić zestaw 16 hamburgerów do odgrzania w mikrofalówce" ? Że oni mają z tego jakikolwiek wymierny zysk? Idź najlepiej do nich i każ wpłacić bańkę na Proch bo tak wyszło z Twoich obliczeń to Cię zabiją śmiechem i rzucą kurczakom na pożarcie.
10-07-2017, 18:21:39
+ 28
- 24
odpowiedz
VIP
Dziwny jest ten portal. Pod tym artykułem swoje komentarze napisali (w kolejności): ja, JaW i realista_nr1 i co ciekawe: wszyscy otrzymali bardzo dużo minusów i dużo mniej plusów niż tych minusów. Każdy z nas! Nie dziwne? A każdy pisał co innego, jeden krytykował drugiego (więc już chociażby z tego powodu oceny powinny być inne - bo przecież nie można jednocześnie zgadzać się z kimś i nie zgadzać z jego krytykiem!), zatem wyciągam następujący wniosek: albo forumowicze składają się w większości z niedouczonych debili, albo są chorzy (mają rozdwojenie jaźni), albo też są bezrozumni i walą minusy bez żadnego logicznego sensu.
P.S. Na głupie wpisy przestałem odpowiadać.
10-07-2017, 18:33:26
+ 72
- 34
odpowiedz
VIP
Jeden debil już nie zrozumiał logicznego rozumowania. Popatrz w lustro a potem sam siebie zapytaj: czy jestem mądry, czy jestem debilem? Czasami warto zadać sobie takie pytanie.
10-07-2017, 19:53:27
+ 73
- 33
odpowiedz
VIP
Masz jeszcze siłę na to towarzysko ?
Ja to widzę tak... można walić te minusy i być sam jak palec.
Udowodnić Ci?
Dam Ci plusy... tajemnica mnóstwa minusów to nie grupa debili.
TO jeden, góra dwóch kretynów.
Dobra czas walić Ci plusy!!!
10-07-2017, 21:17:35
+ 17
- 29
odpowiedz
VIP
Zagmatwałeś trochę swoją wypowiedź, więc muszę się wznieść na szczyty swojego intelektu, żeby ją zrozumieć.
Ale co tam ja - czy inni coś zrozumieją?
Bo naprawdę nie chodzi o plusy czy minusy, tylko o dokładne czytanie, dyskusję, uczenie się innego spojrzenia i wyciąganie wniosków. Ale to chyba dla niektórych za trudne.
A tak konkretnie, to też myślę, że jest paru kretynów, którzy zagięli sobie parol na tych bardziej oczytanych i inteligentnych, jest paru takich, co to potrafią napisać tylko, że "ciebie się nie da czytać", "jesteś głupi", "piszesz beznadziejnie" itd., ale poza tym zero zaangażowania mózgownicy. Więc sztuczne dawanie plusów nic nie zmieni, jest wręcz niepożądane, chodzi natomiast o to, żeby tym durniom coś wytłumaczyć, bo są śmieszni, zawzięci i tępi. Przecież oni w większości, tak oceniam, mają dzieci a nawet wnuki i dobrze by było, żeby ta ich głupota nie przechodziła na kolejne pokolenia.
10-07-2017, 21:32:37
+ 21
- 31
odpowiedz
VIP
Ciekawe, czy ten pierwszy minus pod moim wpisem to od tego pierwszego kretyna, o którym pisał realista, czy też od tego drugiego?
10-07-2017, 22:06:07
+ 21
- 32
odpowiedz
VIP
Wyszło, że od tego drugiego. A może będzie ich więcej? Liczę na to po cichu, bo, jak wielokrotnie pisałem, durniów jest więcej niż mądrych.
10-07-2017, 22:14:07
+ 20
- 32
odpowiedz
VIP
Masz już 5 plusów.
Można, można !
A ja tu siedzę sam i Grzegorz Miecugow i Krzysztof Daukszewicz
10-07-2017, 22:28:42
+ 18
- 31
odpowiedz
VIP
Aha,,, Bibku niczego i nikomu nie wytłumaczysz !
Ja wiem, rozumiem, ale się nie da!
No nie da się !
Nauczysz psa miauczeć, kota szczekać, kozę piać ?
Musisz zrozumieć, że świat jest multikulti ... Ha,ha,ha
10-07-2017, 22:32:28
+ 18
- 32
odpowiedz
VIP
Ja też oglądam "Szkło kontaktowe", ale zerkam kątem oka na kompa.
Drugi Twój wpis - sama racja!
10-07-2017, 22:36:06
+ 21
- 32
odpowiedz
VIP
A wracając do "Szkiełka": był jeden świetny komentarz /cyt./ "Gdyby nie było kamer, to nie byłoby tych miesięcznic".
10-07-2017, 22:39:32
+ 21
- 32
odpowiedz
VIP
Ok. Na dziś dość.
Nabiłem Ci 21 plusów w dwóch wpisach.
Mógłbym 50 gdybym miał czas.
I tak to się Bibku robi.
Więc miej wywalone, a ten kretyno co ci pisał od kogo i za co dostajesz minusy jest... oszustem.
Dobrej nocy
11-07-2017, 00:01:48
+ 19
- 32
odpowiedz
VIP
Ja jeszcze chcę skończyć Seagala na Polsacie, więc jeszcze posiedzę, ale mnie zadziwiłeś tymi plusami. To tak można? No coż, stary i głupi, więc nie wie i się pyta. To smutne, że opinię o sobie (zarówno pozytywną, jak i negatywną) mozna zdobyć w tak łatwy i prosty sposób. I do tego (jak niektórzy myślą) jeszcze się nią przejmować.
Ale mimo tego i tak uważam, że ten portal jest o wiele lepszy od rynsztoka, jakim jest konkurencja. Nawet zachowanie Redaktorka JaW mnie od tego wniosku nie odwiedzie. Tam są frustraci i prostaki, a tu, chociaż czasami jest ciężko, ale praca organiczna i praca u podstaw daje chyba powoli jakieś rezultaty. Tylko trzeba wyeliminować te cudaczne plusy i minusy, traktować się normalnie i prowadzić poważną dyskusję zamiast dzielenia ludzi na lepszych i gorszych, mądrzejszych i głupszych, inteligentnych i durniów itp. Od zawsze prosiłem Redakcję P24, żeby sami się szanowali oraz szanowali swoich forumowiczów, ale grochem o ścianę! Kiedyś zadałeś pytanie, czy przypadkiem osłabianie poziomu forum przez Redakcję nie jest celową zagrywką - i to pytanie jest, moim zdaniem, jak najbardziej aktualne. Oni chyba nie wiedzą dzięki komu w ogóle egzystują. Jeśli durnie z tego forum przejdą w całości do konkurencji, to zostanie 4-5-ciu poważnych forumowiczów i będzie kicha, bo sami się wreszcie wycofamy, poznamy się w realu i wymianę poglądów będziemy dokonywać osobiście przy piwie...... lub też założymy komitet wyborczy, który bez żadnej wątpliwości wygra wybory na burmistrza oraz do Rady Miasta. No jak? Podoba się, Redaktorki? Ale wtedy to już nie wy będziecie przez nas sponsorowani (za dotychczasowy brak szacunku) i trzeba będzie zwijać majdan.
11-07-2017, 00:29:05
+ 22
- 35
odpowiedz
BREAKING NEWS

Bibek grozi wycofaniem się z forum! Portal Pionki24 stoi przed wizją bankructwa!

Bubku, portal żyje nie dzięki Twoim komentarzom, tylko dzięki odsłonom. Jest masa ludzi, którzy czytają artykuły, ale nie komentują i nigdy nie założą sobie w tym celu konta. No ale Tobie trudno to zrozumieć, bo jesteś zadufanym bubkiem i myślisz, że wszystko kręci się wokół Ciebie.

Liczę na Twój komitet wyborczy, czekam na Twój coming-out. Z chęcią poznam Cię w realu :)
11-07-2017, 09:27:45
+ 35
- 21
odpowiedz
VIP
Ja podarowałem Bibkowi 50 plusów...
A Ty co dziś zrobiłeś dla Bibka łosiu, hę...?
Bibek może odejść, realista może odejść...róbcie tak dalej a jeszcze za nimi zatęsknicie !
Kilku nawiedzonych minusowało i tworzyło fałszywy obraz braku akceptacji ... A tymczasem jak pokazałem to oszukanymi plusami - to nieprawda.
A Ty i inni milczeliście gdy opluwano Bibka ...
No to sobie poczytacie teraz wpisy Ivki, Polona...powodzenia!
11-07-2017, 20:18:02
+ 17
- 28
odpowiedz
VIP
Jest przerwa reklamowa w "Wilku z Wall Street" (pełna wersja bez cenzury), więc mam chwilę na odpisanie.
Dzięki za wsparcie. Prowokacja z plusami była spektakularnym wyrazem dezaprobaty dla bezmózgowców, ale też jednocześnie kubłem zimnej wody dla głupich krytykantów. Warto walczyć o tych błądzących, gdyż - jak powiedział Andrzej Celiński w dzisiejszej "Uwadze po uwadze" - takiego podziału w społeczeństwie (dodam, że niczym nie uzasadnionego a będącego tylko efektem poparcia dla wciskanej nam chorej ideologii Kaczora) nigdy w Polsce nie było. Ludzie nie myślą samodzielnie, są manipulowani i wierzą w jakieś nierealne, populistyczne hasła. Tak, trzeba uruchomić myślenie i być sobą.
Do Twojej listy "mądrych inaczej" dodałbym jeszcze paru forumowiczów, ale oni sami wiedzą, że są durniami. A głupoty nie zamierzam reklamować.
11-07-2017, 20:55:27
+ 20
- 32
odpowiedz
Kiedy przyszli po Bibka, nie protestowałem. Nie byłem przecież Bibkiem. Kiedy przyszli po Realistę, nie protestowałem. Nie bylem przecież Realistą...

Realisto, sądzę, że popełniasz jakiś błąd logiczny (może Bibek bez sięgania do słownika, google i wikipedii uściśli jaki to błąd) zakładając, że skoro Ty możesz nabić Bibkowi 50 plusów na otarcie łez, to minusy, które dostawał również były "nabijane". Raz czy drugi może tak, ale nie wierzę, żeby komuś chciało się stale siedzieć i czyścić cookies czy robić cokolwiek innego żeby podrażnić Bubka. Bibek dostaje minusy z wiadomych powodów, w ogóle to jest przekomiczne, że temat bibkowych minusów jest ciągle tu rozstrząsany, głównie z inicjatywy przewrażliwionego na tym punkcie "bohatera" całej tej hucpy.
11-07-2017, 20:59:58
+ 31
- 19
odpowiedz
VIP
Czegoś nie rozumiem: pewien dupek (taki \"Minusik\" - \"Kutasik\") ma pretensje, że jego podstawowa pożywka (tzn. moja skromna osoba) jest \"roztrząsana\". Czyżby zapomniał, dlaczego wybrał taki a nie inny nick? Bo kiedy jest albo komentarz bibka, albo coś o bibku, to ma przecież pole do popisu! Beze mnie nie istnieje! Rozdwojenie jaźni. Powszechna choroba wśród forumowiczów P24.
11-07-2017, 21:30:28
+ 20
- 32
odpowiedz
Bibku ale ja o czym innym! Bez Ciebie nie mam racji bytu, to fakt, ale Pionki24 sobie poradzą w razie Twojego "odejścia do reala", o tym mowa.

P.S. Kutasik dla Bibka? Serio? ;)
11-07-2017, 21:47:56
+ 30
- 20
odpowiedz
VIP
Ci z wewnątrz lub otoczenia redakcji nie umieją jednak czytać dokładnie: był w użyciu "bibek"-"bubek", więc w rewanżu jest "Minusik"-"Kutasik". I nic więcej. Czy to tak trudno zrozumieć? Nie lubię żartów z imienia, nazwiska, rodziny itd., i nie lubię także ze swojego nicka.
11-07-2017, 22:07:03
+ 20
- 32
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook