Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 r., 292 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY

Robert Kowalczyk - Wybory 2018
W nagrodę polecą na warsztaty do Hiszpanii. Wyjątkowa nagroda dla CAL
Dodał: MaG, 27-12-2017 10:32, odsłon: 2116
fot. archiwum
fot. archiwum

Niemal rok uczestnictwa w programie, dziesięć osób biorących udział w warsztatach. Uczestnicy programu ERASMUS + w nagrodę wylatują na dwutygodniowe warsztaty Hiszpanii.

Minął rok odkąd Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach przystąpiło do międzynarodowego programu AFLATOUN. W ramach programu dzieci i młodzież z naszego miasta mogli uczestniczyć w warsztatach społeczno – finansowych znanych na całym świecie. Warsztaty były prowadzone przez wyszkolonego edukatora dla dwóch grup wiekowych. Podczas nich można było dowiedzieć się jak dobrze gospodarować swoim małym budżetem oraz kiedy coś jest naszą zachcianką, a kiedy potrzebą.

 

Młodzież wykazała się szczególną aktywnością, a ich osiągnięcia przedstawione partnerom. Rezultaty zostały bardzo wysoko ocenione, a uczestnicy otrzymali wyjątkową nagrodę.

 

- Grupa naszych dzisięciu warsztatowiczów już 2 stycznia 2018 roku wylatuje do Hiszpanii na tygodniowe warsztaty w ramach programu ERASMUS + , projektu Academy of Dreamers – ECO. Na miejscu będą gościli nie tylko nasi warsztatowicze, ale również warsztatowicze z innych państw. Będzie to wspaniała przygoda dla naszej zdolnej młodzieży – informuje Marcin Alot dyrektor CAL

 

Wyjazd jest finansowany w ramach projektu Academy of Dreamers – ECO.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook