STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Trzy zwycięstwa naszych drużyn. W Prochu będą zmiany
Dodał: MaG, 18-06-2018 11:54, odsłon: 1228
Mariusz Sztobryn obecny trener Prochu najprawdopodobniej żegna się z klubem

Ostatni, piłkarski weekend był bardzo udany dla naszych zespołów. Wszystkie ekipy wygrały swoje mecze. W Prochu Pionki latem dojdzie do kilku ważnych zmian. Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do zmiany szkoleniowca.

Liga okręgowa
Centrum Radom - Proch Pionki 1:3 (1:1)
Bramki:Mateusz Majewski 12 - Joel Tata Nsah 19, Marcin Cierzuch 38, Kacper Jaroszek 84

Proch:Zawodnik - Denkiewicz, Kapusta, Kowalkowski, Pryciak, Tkaczyk (46 Kisiel), Cierzuch (74 Jaroszek), Barzyński, Kozicki, Bańcerowski (60 Kołodziej), Nsah.

Mecz rozegrano w Wierzbicy, gdyż boiska w Radomiu były zajęte. Obserwatorzy tego pojedynku naliczyli, że Centrum w tym meczu oddało aż 21 celnych strzałów, a mimo to, zeszło z boiska pokonane. Proch nie grał już z takim wigorem, jak jeszcze kilka tygodni temu, gdy miał szanse na awans. Mimo to okazał się bardzo skuteczny i zaaplikował radomianon trzy gole.

Drużyna zakończyła sezon na 2 miejscu. Z jednej strony trzeba się cieszyć, bo Proch dostarczył kibicom mnóstwo radości, zobaczyliśmy wiele spotkań na bardzo dobrym poziomie. Z drugiej strony cel nie został osiągnięty, bo awansu do czwartej ligi nie udało się wywalczyć. Zachodzi pytanie, czy przy tak mocnych rezerwach Radomiaka, ktokolwiek miałby szansę na sukces.

W Prochu dojdzie do zmiany trenera. Mariusz Sztobryn najprawdopodobniej żegna się z klubem. Jak pisze oficjalna strona, nazwisko szkoleniowca poznamy do końca miesiąca. Zajdą też zmiany w kadrze, ale teraz zarząd klubu ma czas na analizę dotychczasowego sezonu.

Klasa A
Energia II Kozienice - Królewscy Jedlnia 2:3 (0:3)
Bramki: M. Dąbrowski 14, J. Skalski 16, Fusiek 45
Królewscy: Modelewski - K. Dąbrowski, M. Dąbrowski, Glimasiński, Kędzior - Wąsik, Fusiek, P. Sałek, Skalski - S. Sałek, Farbiś.

Królewscy w dobrym stylu zakończyli sezon w klasie A. Drużyna zajęła trzecie miejsce, a w sobotę w Kozienicach rozegrała bardzo dobrą pierwszą połowę, po której prowadziła 3:0. Potem nastąpiło lekkie rozluźnienie i gospodarze w ciągu zaledwie minuty w 59 i 60 minucie zdobyli dwa gole.

Klasa B
Legion Suskowola - Hubal Chlewiska 6:1
Bardzo dobry mecz na zakończenie sezonu rozegrali piłkarze z Suskowoli, choć trzeba przyznać, że Hubal od pewnego czasu boryka się z kadrowymi kłopotami i rywal nie postawił oporu. Cieszy natomiast fakt, że udało się zdobyć sześć goli i efektownie zakończyć sezon.