Dzisiaj jest poniedziałek, 18 marca 2019 r., 77 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
To będzie jazda bez trzymanki! Piękne motocykle i świetne koncerty. Przed nami X Bike Night
Dodał: MarBas, 06-09-2017 09:49, odsłon: 24352
fot. archiwum
fot. archiwum

Parada motocyklowa, pokazy jazdy wyczynowej, ciekawe koncerty... Już w ten weekend wszystkich miłośników dwóch kółek czeka kapitalna impreza, czyli dziesiąta, jubileuszowa edycja Bike Night w Garbatce-Letnisku. Patronem medialnym imprezy są Pionki24.pl.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Impreza rozpocznie się w piątek 8 września, a bazą zlotu będzie Gospodarstwo Agroturystyczne Małgorzaty Sztobryn w Garbatce-Zbyczyn. Od 17:00 będzie trwała rejestracja uczestników, a o 19:00 ruszą pierwsze koncerty. Tego dnia zagrają: Power Blues 40+, Hangover i weterani sceny The Bill.

 

Główne atrakcje tradycyjnie zaplanowano na sobotę. Około południa motocykliści udadzą na paradę drogami gminy Garbatka-Letnisko, a następnie zameldują się pod urzędem gminy, gdzie odbędą się pokazy jazdy wyczynowej. Jazdę bez trzymanki czy na jednym kole widzowie będą mogli zobaczyć około godz. 13:30.

 

Po pokazach motocykliści wrócą na teren bazy, gdzie odbędzie się pokaz sportów walki organizowany przez Fundację Iron Angels. W programie są także różnego rodzaju konkursy. O godz. 17:00 rozpoczną się kolejne koncerty, a w sobotę zagrają Kuba Gołębiowski, Cauter, Czarny Ziutek z Killerami, Kuśka Brothers, Sexbomba i ROT. Szykuje się solidna dawka dobrego grania.

 

W niedzielę nastąpi oficjalne zakończenie zlotu, a motocykliści udadzą się do domów.

 

Wstęp na imprezę w cenie 40 zł dla kierowców, 20 zł dla pasażerów, osoby bez sprzętu wchodzą za 15 zł, a amazonki wjeżdżają za darmo.

 

Patronat nad imprezą sprawują wójtowie gmin: Garbatka-Letnisko, Gniewoszów, Policzna i Sieciechów. Patronat medialny: Kozienice24.pl, Pionki24.pl i Zwolen24.pl

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook