Dzisiaj jest środa, 21 listopada 2018 r., 325 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Świąteczne przesłanie we współczesnej „Opowieści wigilijnej”
Dodał: MaG, 07-12-2017 13:33, odsłon: 1472

Wiktor Kier jest wpływowym, bezwzględnym i okrutnym człowiekiem, dla którego Święta Bożego Narodzenia to strata czasu i pieniędzy. Nie dba o najbliższą rodzinę, nie ma prawdziwych przyjaciół, a pieniądze pachną mu piękniej i intensywniej niż świąteczna choinka. Ale do czasu.

W poniedziałek 18 grudnia zapraszamy do Centrum Aktywności Lokanej na sztukę przygotowaną przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach.

 

- Przedstawienie wzrusza, budzi nadzieję i przywraca wiarę w ludzi, którzy są silni umiejętnością przepraszania i mocą wybaczania. Zapraszamy na przedstawienie, dzięki któremu magia Świat Bożego Narodzenia zagości w naszych sercach – informuje Marcin Alot Dyrektor CAL

 

O przedstawieniu

Pewnego dnia w wyniku dziennikarskiej pomyłki, ukazuje się w internecie artykuł o jego śmierci. Komentarze pojawiające się pod tekstem wstrząsają bohaterem do tego stopnia, że postanawia się zmienić i być lepszym człowiekiem.  Jednak czy możliwe jest naprawienie krzywd wyrządzanych systematycznie przez wiele lat? Przecież nawet najszczerzej wypowiedzaiane „przepraszam” czasu nie cofnie...

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook