Dzisiaj jest piątek, 25 września 2020 r., 269 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Sale szkoleniowe – sprawdź, jak wybrać najlepsze!
Dodał: MaG, 17-01-2020 21:33, odsłon: 901

Sale szkoleniowe powinny być idealnie dopasowane do zaplanowanego przez nas szkolenia pod wieloma względami. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy ich wyborze!

Sale szkoleniowe – czym kierować się przy ich wyborze?


Powodzenie organizowanego przez nas szkolenia zależy od wielu czynników. Wśród nich wymienić można poruszanie ciekawych zagadnień, zatrudnienie kompetentnego prowadzącego, odpowiednie dobranie tematyki do uczestników, ale również wybór atrakcyjnego miejsca. Co należy brać pod uwagę podczas wyboru sali?


Jak nietrudno się domyślić, takich czynników jest kilka. Sala musi być dobrze usytuowana, komfortowa, odpowiednio wyposażona w niezbędny do szkolenia sprzęt. Powinna również posiadać pewne zaplecze, jeśli chodzi o dodatkowe pomieszczenia np. pod szatnie lub rozstawienie cateringu. Sprawdź, na co zwracać uwagę, by wybrać najlepsze sale szkoleniowe!


Jak wybrać salę szkoleniową
Zapewne wielu organizatorów szkoleń zastanawia się, jak wybrać salę szkoleniową, a przede wszystkim – które jej cechy wziąć pod uwagę podczas takiego wyboru. Pierwszą ważną kwestią jest niewątpliwie lokalizacja. Warto wybrać taką, która będzie jak najbardziej dogodna dla uczestników szkolenia. Jeśli organizujemy szkolenie dla konkretnej firmy, warto wybrać miejsce niedaleko od jej siedziby, lub chociaż takie, które będzie z nią dobrze skomunikowane. Jeśli zaś myślimy, że uczestnicy szkolenia mogą zjechać się z całej Polski, warto zadbać o to, by każdy z nich miał dogodny dojazd. Wtedy odpowiednie będą sale szkoleniowe w centrum Polski, np. w Warszawie, która jest nieźle skomunikowana właściwie z każdym większym polskim miastem. Jeśli wybralibyśmy do tego jej centrum, przez które biegnie metro, mielibyśmy pewność, że dla zdecydowanej większości osób dojazd byłby łatwy i wygodny.


Lokalizacja jest jednak ważna nie tylko pod względem umiejscowienia na mapie, ale też pod względem otoczenia. To jest szczególnie ważne, jeśli planujemy szkolenie kilkudniowe lub np. wymagające kreatywności. Podczas szkolenia kilkudniowego ważna jest infrastruktura otaczająca nasze sale – restauracje, sklepy, do których uczestnicy mogą się udać. Podczas szkolenia kreatywnego liczy się otoczenie – betonowe bloki to niekoniecznie coś, co pobudza do myślenie, a przecież właśnie to widok z takiej sali szkoleniowej powinien robić. Warto więc zadbać o otoczenie parku lub o ujmującą panoramę, jeśli sale znajdują się w wieżowcu.


Niektórzy stwierdzą jednak, być może słusznie, że to, co na zewnątrz sali, ma mniejsze zdarzenie niż to, co w jej środku. Sala powinna być niewątpliwie dopasowana do szkolenia pod względem tematycznym. Wspomniane już szkolenie kreatywne na pewno przebiegnie bardziej owocnie w nietypowej sali, a nie przy drewnianym stole obstawionym krzesłami. Jeśli jednak organizujemy szkolenie dla wysokiej kadry, elegancki stół z wygodnymi fotelami może okazać się strzałem w dziesiątkę.


Oczywiście, oprócz czynników wymienionych wyżej, wynajem sal powinien przede wszystkim być dostosowany do naszego budżetu. Jeśli wydamy wszystkie środki na salę, nic nie pozostawiając na catering czy materiały, nasze szkolenie może okazać się niewypałem.


Na co zwrócić uwagę?
Omówiliśmy już lokalizację, otoczenie oraz wygląd sali. Pytanie brzmi: na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę, zabierając się za wynajem sal szkoleniowych? Choć takich elementów może być dużo, skupimy się na trzech.


Pierwszym z nich jest wyposażenie. O ile wyposażenie na konferencję najczęściej jest standardowe i większość sal nim dysponuje, o tyle wyposażenie potrzebne do przeprowadzenia szkolenia może być bardziej wymagające. Jeśli musimy je zapewnić sami, upewnijmy się, że sala, która nas interesuje, daje możliwość ustawienia i wygodnego wykorzystania naszego sprzętu. Oczywiście to, co możemy otrzymać „w pakiecie”, również powinniśmy brać pod uwagę – sala oferująca tylko ściany jest mało atrakcyjna w porównaniu do takiej, która oferuje również ekran, telewizor, rzutnik czy flipchart.


Kolejnym ważnym elementem jest oświetlenie. Oczywiście, bywają szkolenia, gdzie uczestnicy muszą nastawić się tylko „na odbiór” – wtedy wystarczy przyjemne oświetlenie, niemęczące wzroku. Jeśli powinni robić notatki, warto zadbać o odpowiednie doświetlenie całej sali. Jeśli zaś ma być wykorzystywany rzutnik, należy upewnić się, że salę można zaciemnić.


Kolejnym ważnym elementem jest infrastruktura otaczająca same sale szkoleniowe. Jeśli szkolenie organizujemy w zimie, niewątpliwie przyda się szatnia. Szczególnie jeśli nasi uczestnicy nie mają siedzieć bez ruchu i słuchać, a np. pracować w grupach czy z innego powodu przemieszczać się po sali. Konieczność trzymania tam kurtek mogłaby im skutecznie uprzykrzyć życie i zepsuć wrażenia ze szkolenia. Ważnym miejscem, które koło sali powinno się znaleźć, jest również miejsce na rozstawienie cateringu i spokojną konsumpcję. Jeśli rozstawimy poczęstunek na środku korytarza, a nasi uczestnicy będą mieli jeść w biegu, mogą nie być do końca zadowoleni. Warto więc zadbać, by miejsce jedzenia było jednocześnie miejscem, gdzie uczestnicy szkolenia będą mogli odpocząć, oderwać od tematu, zrelaksować i porozmawiać z innymi uczestnikami.


Sale szkoleniowe na terenie Warszawy
Wybór sal szkoleniowych na terenie Warszawy jest ogromny. Można wybierać wśród różnych metraży, wystrojów czy lokalizacji. Dokonując takiego wyboru, najpierw należy zdecydować, co jest dla nas najważniejsze, ułożyć sobie listę priorytetów. Sale szkoleniowe na terenie Warszawy dają nieskończenie wiele możliwości. Jeśli najważniejsza jest dla nas lokalizacja, możemy zdecydować się na atrakcyjne sale w centrum Warszawy, z których rozpościera się widok na panoramę miasta. Jeśli zależy nam na kreatywnym wystroju, przede wszystkim będziemy szukać nietuzinkowej sali. Jeśli chcemy zachwycić gości bogatością wyposażenia i otaczającej infrastruktury, zdecydujemy się na miejsce, które właśnie to nam zaoferuje. Warto jednak pamiętać, że nie musimy ograniczać się do tylko jednego wyróżniającego się elementu, jeśli chodzi o sale szkoleniowe. Warszawa, dzięki różnorodności oferowanych sal, pozwala znaleźć te, które będą w stanie spełnić nasze wszystkie, nie tylko najbardziej priorytetowe, zadania.


Ofertę wynajmu sal szkoleniowych na terenie Warszawy, które cechuje dobra lokalizacja, bogate wyposażenie i różne warianty wystroju, można sprawdzić m.in na stronie: https://www.szkoleniowe-konferencyjne.pl/ .


Sale szkoleniowe to ważne elementy szkolenia. Poza prowadzącym i poruszanymi zagadnieniami, to ich jakość decyduje o powodzeniu organizowanego przez nas wydarzenia. Dogodna lokalizacja, bogate wyposażenie i atrakcyjne otoczenie sali szkoleniowej to czynniki, które mogą zadecydować o tym, jak szkolenie zapisze się w pamięci naszych gości!

 

 

autor:/AS

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
WIĘCEJ +
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Za nami kolejny już Festyn „Postaw na Rodzinę” w Pionkach. Organizat...
Fot. TK Bato
Szykuje się nowa inwestycja produkcyjna w Pionkach. Na terenie dawnego Pronitu, ...
Fot. Zielone Pionki
W dniu 18 września 2020 roku w siedzibie Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej...
Fot. Piotr Czyż
Koncert odbędzie się 25 września, piątek, godz.20.00, w Mazowieckim Centrum Sztu...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Nadleśnictwo Kozienice dołączyło do akcji #sadziMY 2020, odbywającej się pod pat...
Nadleśnictwo Kozienice dołączyło do akcji #sadziMY 2020, odbywającej się pod pat...
Fot. Zdjęcie archiwalne. (Dorota Dróżdż z uczeniem) Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach
Znamy laureatów trzeciej edycji organizowanego przez samorząd Mazowsza ko...
Nie udało się sprawić niespodzianki i złapać choćby jeden punkt na ciężkim teren...
Fot. Nowy trener Prochu Pionki - Ryszard Kłusek
Szkoleniowiec pracował między innymi w Wiśle Puławy, Pogoni Siedlce, Flocie Świn...
Na zdjęciu zwyciężczyni konkursu Natalia Cywka
W roku szkolnym 2019/20 w 4English odbył się konkurs znajomości czasownikó...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze informuje, że w związku z zais...
Od 1 września, PKS Radom utworzył nowe połączenia komunikacyjne, w tym między in...
Fot. Mariusz Grotkowski, Damian Latos/Agencja Arpass
Wspaniała wiadomość dla mieszkańców Pionek oraz ich dzieci. Nad Stawem G&...
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze informuje, że w związku z zais...
Fot. Youtube - Clödie
Zapraszamy 20 września na festyn pod hasłem „Postaw na rodzinę”. Wyd...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach organizuje kolejną edycję konkursu &bdqu...
Fot. Starostwo Powiatowe w Radomiu
W dniach 16-17 września 2020 roku na terenie powiatu radomskiego zostanie przepr...
Fot. Grażyna Rojek/Urząd Gminy Pionki
W niedzielę dokończono 7. kolejkę Tymex Ligi Okręgowej. O godzinie 16 na stadion...
 Fot. A. Kielczyk (Mazovia)
Wielkim sukcesem zakończył się debiut nowego trenera Prochu Pionki, Ryszarda Kłu...
We wrześniu, temperatury na zewnątrz przekraczają jeszcze 20 stopni. Teraz jedna...
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
Dziewit Meble
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE
75 m2 w Pionkach (odrębna własność) Księga Wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie usytuowane jest na 3-im piętrze w budynku 4-o piętrowym, w środkowej jego części. Posiada 4 pokoje:ok.20, 13, 10 i 9 m 2, hall ok. 10m2, toaleta i łazienka oddzielne , balkon 5,5...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ WRAZ Z DOMEM I BUDYNKIEM GOSPODARCZYM
SPRZEDAM DZIAŁKĘ WRAZ Z DOMEM I BUDYNKIEM GOSPODARCZYM
Sprzedam działkę 806 m²na ul.Moniuszki w Pionkach. Działka uzbrojona: kanalizacja,woda i prąd.Na działce znajduje się dom drewniany 50m² oraz murowany budynek gospodarczy a także garaż metalowy. Działka położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie szkoły pod...
POSZUKUJĘ  OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH
POSZUKUJĘ OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH
Praca w turnusach 2-3 miesięcznych w Niemczech.Zarobki w zależności od stanu pacjenta do 1600 Euro/msc. netto. Wymagania: - Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie w opiece   Nasza oferta Zapewnione : zakwaterowanie, ...
HALA PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWA
HALA PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWA
Hala produkcyjno- magazynowej z zapleczem socjalno – biurowym Powierzchnia produkcyjno – magazynowa - hali – 3672m2 Powierzchnia socjalno – biurowa – 432m2 Wysokość hali – 8m do płatwi dachowych. Hala posiada instalacja PPOŻ , instalacja wentylacyjn...
WYNAJMĘ MIESZKANIE 2-POKOJOWE, 47M2, PARTER
WYNAJMĘ MIESZKANIE 2-POKOJOWE, 47M2, PARTER
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią, umeblowane i wyposażone przy ulicy Sienkiewicza . Stan bdobry po kapitalnym remoncie. Bardzo dobry punkt lokalizacji, blisko targu,supermarket, przystanek autobusowy/busowy,kościół, szkoła, domofon, tv kablowa. Ce...
SPRZEDAM DRUT ZBROJENIOWY TANIO
SPRZEDAM DRUT ZBROJENIOWY TANIO
Sprzedam drut zbrojeniowy zebrowany 13 mm dlugosci 10 i 12m tanio Kontakt telefoniczny tel.604 128 485
PRACA SPAWACZ MAG 135 PIONKI
PRACA SPAWACZ MAG 135 PIONKI
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach zatrudni pracowników na stanowisku: Spawacz MAG 135 Wymagania: Umiejętność spawania metodą MAG 135 Doświadczenie zawodowe w spawaniu stali konstrukcyjnych Umiejętność posługiwania się warsztatowym...
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA,
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA,
zlokalizowane na parterze, ulica Orzeszkowej, 47 m2, stan idealny po gruntownym remoncie, wyposażona kuchnia i łazienka, w pokoju łóżko, ława, fotele.
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
Mam wieloletnie doświadczenie, solidnie przygotowuję do klasówki, egzaminu. Pomogę nadrobić zaległości, zrozumieć trudny materiał. Zapraszam ósmoklasistów i uczniów szkół średnich. Odpłatnośc 30-45 zł/godzina.   ry...
DZIAŁKA POD DOM JEDNORODZINNY
DZIAŁKA POD DOM JEDNORODZINNY
Działka budowlana położona w Pionkach przy ulicy Szkolnej. W planie zagospodarowania pod dom jednorodzinny. Powierzchnia działki 348 m2. Prąd, woda, kanalizacja, gaz w ulicy. Działka niezabudowana, obecnie ogródek z krzewami i drzewkami owocowymi.
WYNAJMĘ GARAŻ
WYNAJMĘ GARAŻ
Wynajmę garaż murowany bez kanału powierzchnia ok 30m2
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook