Dzisiaj jest wtorek, 26 września 2017 r., 269 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Rusza Wakacyjna Liga FIFA 2017. Pierwsze mecze już 27 czerwca
Dodał: JaW, 23-06-2017 15:56, odsłon: 13318
Fot. archiwum CAL
Fot. archiwum CAL

Centrum Aktywności Lokalnej organizuje Wakacyjną Ligę gry komputerowej FIFA 2017. Zgłoszenia należy wysyłać do 25 czerwca pod adres fifa@cal.pionki.pl W rozgrywkach weźmie udział osiemnastu uczestników wyłonionych z eliminacji. Pierwsze mecze 27 czerwca.

Rozgrywki ligowe będą trwały przez całe wakacje do końca sierpnia. W tym czasie każdy z zawodników będzie musiał rozegrać 34 mecze. Organizatorzy nie wyznaczają terminów spotkań. Uczestnicy sami umawiają się na rozgrywki w godzinach funkcjonowania Klubu Młodzieżowego działającego przy CAL. W wakacje będzie można grać od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 18:00.

 

Eliminacje podzielone są na dwie grupy. W najbliższy wtorek 27 czerwca o cztery miejsca w lidze powalczą uczestnicy w wielu 7-12 lat. Natomiast 28-29 czerwca o kolejnych czternaście miejsc w lidze powalczą uczestnicy w wieku 13+.

 

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo do 25 czerwca. W zgłoszeniu należy podać, imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu kontaktowego.

 

Celem Wakacyjnej Ligi jest urozmaicenie oferty wakacyjnej dla młodzieży. Przewidziane są symboliczne nagrody. Ponadto zajęcie wysokich miejsc w Lidzie premiowane jest dodatkowymi profitami w Turnieju o Mistrzostwo Pionek organizowanym w okresie ferii zimowych.

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM O GODZ.18.START 05.09.(WTOREK). JEŚLI C...
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook