Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2019 r., 200 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Rafał Grabowski ma szanse polecieć za ocean
Dodał: , 01-07-2018 12:57, odsłon: 2134
archiwum prywatne boksera
archiwum prywatne boksera

Rafał Grabowski, pionkowski bokser zawodowy być może jeszcze w wakcje poleci do Stanów Zjednoczonych trenować i sparować z najlepszymi pięściarzami. Jego wyjazd jest w trakcie załatwiania.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Zawodowa kariera naszego pięściarza rozwija się prawidłowo i błyskawicznie. Na swoim koncie ma już trzy pojedynki, wszystkie wygrane. Może nie wszyscy przeciwnicy Grabowskiego byli mocni, ale trzeba docenić potencjał i spore umiejętności naszego zawodnika. Żeby rozwijał się w dobrym kierunku, trenerzy i współpracownicy załatwiają mu kilkutygodniowy pobyt w Stanach Zjednoczonych.


- Chcemy żeby Rafał miał możliwość wyjazdu. Żeby potrenował i posmakował boksu z bardzo mocnymi przeciwnikami. Będzie miał możliwość codziennej pracy w profesjonalnej otoczce, z bardzo mocnymi sparingpartnerami. To na pewno wyjdzie mu na dobre. Robimy wszystko, aby wyjazd doszedł do skutku jeszcze w wakcje - powiedział Adam Jabłoński, trener RKB Boxing Radom, gdzie aktualnie trenuje pionkowski zawodnik.


Pobyt za oceanem miałby potrwać 6-8 tygodni, a jesienią po powrocie Rafał Grabowski miałby szansę walki z mocnym przeciwnikiem, podczas jednej z telewizyjnych gal. To wszystko to na razie plany, ale mamy nadzieję, że promotorzy dobrze pokierują karierą zawodnika z Pionek.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook