Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 r., 171 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
PSL startuje z kampanią. Kandydat na burmistrza chce również walczyć o mandat radnego
Dodał: MaG, 18-09-2018 19:21, odsłon: 4878
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Dziś oficjalnie wystartowała kampania wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego. Kandydat na burmistrza Krzysztof Banaszek zaprezentował kandydatów na radnych.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Tuż po godzinie 17 przed przed remontowaną Willą Dyrektora Prota przy ulicy Radomskiej w Pionkach odbyła się krótka konferencja prasowa PSL. Kandydat na burmistrza Krzysztof Banaszek dokonał prezentacji kandydatów na radnych do miasta oraz powiatu.

- Od wielu lat nie mamy wielkiej alternatywy, nie mamy wyboru. Zawsze musimy głosować na złego lub gorszego. Ja mam dla Państwa dzisiaj propozycję. Chciałbym abyście Państwo poparli mnie i naszych kandydatów w wyborach samorządowych. A my zagwarantujemy Państwu pełen spokój i stabilizację – mówił podczas konferencji kandydat na burmistrza Krzysztof Banaszek.

Kandydat na burmistrza w swoim krótkim wystąpieniu zaprezentował również program wyborczy. Jego główne punkty obejmować mają zapewnienie opieki dla najmłodszych (żłobki, przedszkola i szkoły). PSL chce również zadbać o bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych, szczególnie  dla dzieci i młodzieży podążających do szkoły. Dla młodych mieszkańców mają powstać miejsca pracy poprzez zwiększenie konkurencyjności Pionek  dla pracodawców.  Seniorzy natomiast mogą liczyć na opiekę zdrowotną i rozwój własnych zainteresowań. Program obejmuje również stworzenie przyjaznego urzędu, gdzie każdy mieszkaniec nie będzie się czuł  zagubiony i zestresowany.

ATRAKCYJNY OKRĘG
Po prezentacji programu Krzysztof Banaszek przedstawił nazwiska osób, które są kandydatami na radnych we wszystkich 15 okręgach. Zgodnie z nową ordynacją wyborczą kandydat na burmistrza może również walczyć o mandat radnego. Z tej możliwości skorzystał Krzysztof Banaszek wystawiając swoją kandydaturę w okręgu nr 8.  - Uznałem, że ten okręg jest atrakcyjny. Ja kiedyś tam mieszkałem – dodał Banaszek. W tym okręgu prócz kandydata na burmistrza o mandat będzie zabiegał min. Wojciech Maślanek (KWW Roberta Kowalczyka – Stawiamy na Pionki) oraz, Krzysztof Miśkiewicz z KWW Romualda Zawodnika Wspólne Pionki.

 


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze

O programie prezentowanych nie będę się wypowiadał bo chyba sami autorzy go nie rozumieją no może jeden przykład: konkurencyjność Pionek powiązana z miejscami pracy dla młodych - totalna bzdura! No chyba że mieli na myśli hasło: praca dla swoich - młodych ale w samorządzie? Tylko muszę ich zmartwić bo w UM już realnie brakuje miejsc na dodatkowe biurka ... a i w jednostkach podległych nadzatrudnienie!

Natomiast bardzo jestem ciekawy nad czym się skupi pretendent Banaszek: nad Miastem czy "atrakcyjnym" okręgiem nr 8.? Z jednej strony wystawiają kandydata na burmistrza / radnego zaś z drugiej strony przekaz z Miasta to: jesteśmy i będziemy z urzędującym burmistrzem - jeszcze! To takie "merytorycznie i łoperacyjnie mieszkańcy pytają ...".
A mój przekaz jest następujący: pokazali jak nie należy sprawować mandatu więc nie warto głosować na nich ...


19-09-2018, 00:51:29
+ 42
- 61
odpowiedz
VIP
Nie będę z Tobą merytorycznie rozmawiał. Powiem krótko...
Jeśli nie czujesz się mocny ortograficznie proponuję posty pisać najpierw w "ofisie" a potem metodą copy/paste umieszczać na stronie Pionki24.
HASŁO pisze się przez samo ha H, a nie przez ce ha CH
Pozdrawiam kandydata Kowalczyka
Dodane obrazki:
19-09-2018, 01:22:40
+ 30
- 28
odpowiedz
VIP
Kulturyści/tancerze w szeregach pionkowskich struktur PSL. Gratuluję !Dodane obrazki:
19-09-2018, 08:41:38
+ 43
- 8
odpowiedz
Przed wyborami nawet ludzkim głosem potrafią przemówić
19-09-2018, 09:10:05
+ 27
- 51
odpowiedz
Brawo Panie Banaszek..dobry wybór jako nowy Burmistrz Miasta Pionki!!!!
19-09-2018, 18:38:16
+ 13
- 44
odpowiedz
Rozmawiaj z chłopami i czytaj uważnie ze zrozumieniem! Twój styl jak ulał pasuje do misiewiczów antka ...
20-09-2018, 10:27:27
+ 16
- 45
odpowiedz
Pani Wydmuch - jeszcze radna przez 30 dni, czy to prawda że będzie Pani głosowała na Pana Kowalczyka? Tak komentują Mieszkańcy z ul. Alei Lipwych! Jeżeli jest to prawda to BRAWO bo na koniec odrobinę poprawi Pani wizerunek nieudolnej kadencji.
20-09-2018, 11:35:21
+ 21
- 48
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook