Dzisiaj jest niedziela, 21 października 2018 r., 294 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Proch podpisał umowę na dostawę sprzętu do siłowni za ponad pół miliona złotych
Dodał: MaG, 25-10-2017 20:22, odsłon: 20734
fot.MM
fot.MM

Przedstawiciele Prochu Pionki podpisali umowę na dostawę i montaż nowych urządzeń do budynku pawilonu sportowego. W sumie do siłowni trafi 28 urządzeń.

W środę 25 października Urzędzie Miasta została podpisana umowa na dostawę sprzętu sportowego do siłowni znajdującej się na Stadionie Sportowym. W imieniu władz KS Proch Pionki umowę parafowali Pan Mirosław Lepa i Pan Jarosław Procki, natomiast w imieniu dostawcy Pan Marcin Piestrzyński z firmy Towarzystwo Handlowe "Matmarco" Sp. z o.o.


Przedmiotem umowy jest dostawa i montaż nowych urządzeń w budynku pawilonu sportowego w dwóch etapach tj. maszyny siłowe z obciążeniem w postaci stosów płytowych i urządzenia cardio.


W siłowni będzie znajdowało się 16 maszyn siłowych firmy HOIST m.in Hoist Glute Extension,Hoist Abdominal,Hoist Multigym CMJ, natomiast strefa cardio będzie liczyła 12 urządzeń firmy PRECOR, będzie to bieżnia Precor TRM 731,trenażer Precor EFX 731 i Precor AMT 733, cykloergometr Precor UBK 835 i Precor RBK 835. Całość umowy opiewa na kwotę ponad pięciuset tysięcy złotych.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook