STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY

Robert Kowalczyk - Wybory 2018
Porażka Królewskich, Legion wciąż liderem!
Dodał: MaG, 01-10-2018 15:23, odsłon: 786

Pierwszej porażki w nowym sezonie doznali Królewscy Jedlnia. Nie zatrzymuje się za to Legion Suskowola, który ma na swoim koncie komplet zwycięstw i jest liderem klasy B.

Pineks Klasa A
Królewscy Jedlnia - Gracja Tczów 0:1 (0:1)

Królewscy: Mazurek - Gil (80 Kupisz), Mąkosa (70 S. Sałek), Iwanowski, Glimasiński (46 Kędzior) - Kołodziej, Orłowski, P. Sałek, Skalski - Jurczak (46 Fusiek), M. Czerski.

W 23 minucie spotkania defensywa Królewskich popełniła jeden z nielicznych błędów i straciła gola. jak się później okazało, zaważył on na końcowym wyniku. Gospodarze mieli więcej okazji do zdobycia bramki, atakowali, ale górę wzięło doświadczenie Gracji. Rywale jeszcze nie tak dawno grali w lidze okręgowej.

Obie drużyny mają po 16 punktów i tracą do lidera, pięć "oczek". Na czele tabeli są rezerwy Energii Kozienice.

Ciekawie zapowiada się najbliższe spotkanie Królewskich. Zagrają w niedzielę na wyjeździe z Polonią Iłża.

Nice Sport 2, klasa B
Legion Suskowola - Krępianka Rzeczniów 4:1 (3:1)

Bramki: Z. Żyła 3, 14, B. Majewski 35, D. Szewczyk 47 - Ziomek 23
Legion: Warzecha - Hołuj (85 G. Brodowski), Rolnik (73 Hołuj), Abramowicz, Gregorczyk (83 Jurczak), Janas, Majewski (86 M. Brodowski), Płachta (80 Banaszek), Szewczyk (78 M. Czerski), Z. Żyła, M. Żyła.

Siódme zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze z Suskowoli. Pojedynek ułożył się bardzo dobrze dla naszej drużyny, bo już po kwadransie było 2:0. Goście co prawda zdobyli kontaktową bramkę, ale wygrana Legionu, nawet przez chwilę nie była zagrożona. Od 70 minuty goście grali w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę zobaczył Wiktor Romanowski.

W następnej kolejce Legion będzie pauzować.