Dzisiaj jest środa, 20 czerwca 2018 r., 171 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Opowieść o kobiecie, która zmieniła świat. Kolejna premiera w CKA
Dodał: MarBas, 02-03-2017 08:06, odsłon: 13006
Kadr z filmu Maria Skłodowska-Curie
Kadr z filmu Maria Skłodowska-Curie

Już od piątku w Kinie KDK wyświetlany będzie dramat biograficzny pt. "Maria Skłodowska-Curie" i będzie to kolejna premiera ogólnopolska w Kozienicach. Ponadto na ekranie CKA w najbliższych dniach zobaczymy "Porady na zdrady", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" oraz "Ostatni smok świata". Czekają nas też atrakcje z okazji Dnia Kobiet.

"Maria Curie-Skłodowska" to oczywiście historia życia słynnej polskiej noblistki, niezwykłej kobiety, która nie wahała się iść za głosem serca, a dzięki inteligencji, wiedzy i nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. W roli głównej Karolina Gruszka, a na ekranie towarzyszą jej m.in. Charles Berling ("Miłość po francusku", "Elle") , Arieh Worthalter ("Dzień Bastylii") czy Daniel Olbrychski.

 

Kolejny tydzień wyświetlane będą "Porady na zdrady" - historia dwóch kobiet, które zostawione przez swoich partnerów zakładają firmę, w której chcą zajmować się rozwiązywaniem problemów z niewiernością facetów. Gdy jedna z nich ma uwieść coacha Macieja, cały plan spala na panewce. W obsadzie filmu m.in. Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Weronika Rosati czy Tomasz Karolak.

 

Na specjalne życzenie widzów w sobotę czeka nas jeszcze jeden seans "Sztuki kochania. Historii Michaliny Wisłockiej", czyli opowieść o rewolucji seksualnej w czasach PRL-u. Uwaga, to już ostatnia projekcja tego filmu.

 

Z kolei lei najmłodszych widzów, w ramach cyklu "Poranek filmowy dla dzieci", zapraszamy na bajkę "Ostatni Smok Świata" - pełną akcji, magii, humoru i fantastycznych zwierząt, animowaną komedię o niepoprawnym marzycielu, który rzuca wyzwanie ostatniemu smokowi na Ziemi!

 

UWAGA: 8 marca, w ramach akcji "Dzień Kobiet w kinie KDK", przed każdym seansem odbędzie się konkurs z nagrodami "Szczęśliwy fotel".

 

Szczegółowe informacje, cennik oraz rezerwacje biletów dostępne są na stronie Kozienickiego Domu Kultury (www.dkkozienice.pl) w zakładce Kino KDK. Sprzedaż i rezerwacja biletów na nowy repertuar rusza w czwartki o godz. 12:00.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook