Dzisiaj jest niedziela, 21 października 2018 r., 294 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Mimo chłodu była gorąca zabawa. W sobotę odbył się IV Przegląd Piosenki Biesiadnej
Dodał: MaG, 06-09-2017 13:07, odsłon: 17572
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Czternaście zespołów z całego regionu, wspólne występy i dobra zabawa. W sobotę drugiego września Koło Gospodyń Wiejskich z Augustowa zorganizowało Przegląd Piosenki Biesiadnej. Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Tradycyjnie impreza odbyła się w „Karczmie u Suchego”. Głównym celem przeglądu była prezentacja dorobku artystycznego regionu. Występy przybyłych zespół odbył się pod patronatem Gminy Pionki oraz Starostwa Powiatowego w Radomiu. W rolę prowadzących wcielili się mieszkańcy Augustowa Małgorzata Gonciarz i Grzegorz Sztyber. Jako pierwsi  na scenie wystąpili gospodarze Zespół "Półborzanki" z Augustowa witając wszystkich serdecznie. Tuż po oficjalnym otwarciu przeglądu na scenie zaprezentowało się czternaście  kolejnych Klubów Seniora reprezentujących z ziemię radomską, zwoleńską,  kozienicką, warecką.

 

 Jedni wykonawcy śpiewali, inni tańczyli. Wspólnej zabawy nie było końca

 

W tym roku na scenie wystąpiły zespoły: Wrzos z Garbatki-Letnisko, Sycyna z Sycyny, Promyk Nadziei z Pionek, Joanna Tęcza ze Zwolenia, Kontrast z Pionek, Senior z Radomia, Złota Jesień z Kozienic, Barwy Życia z Pionek, Relaks z Kozienic, Złoty Wiek z Warka, Pogodna Jesień ze Zwolenia, Melodia z Magnuszewa, Sobótka" z Czarnolasu, Królewskie Źródła z Jedlni

 

Każdy zespół został nagrodzony upominkiem ufundowanym przez Gminę Pionki,

które wręczał min. wójt Mirosłał Ziółek

 

Występom towarzyszyły tańce i kolorowe stroje, a muzyka prezentowana przez występujące zespoły porwała do wspólnej zabawy i śpiewu zgromadzonych gości. Pysznymi miodami częstowało Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej.

 

Pełną galerię zdjęć autorstwa Grażyny Rojek można oglądać TUTAJ


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook