Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 r., 53 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Marszałek województwa gościem honorowym zabawy ostatkowej PSL
Dodał: MaG, 12-02-2018 15:29, odsłon: 5928

Blisko 300 osób wspólnie bawiło w salach „Dworu Jakuba” położonego w historycznej Jedlni koło Pionek. Wspólne spotkanie ostatkowe członków oraz sympatyków PSL zorganizowane przez Kazimierza Myśliwca i Tomasza Wróbla potrwało do białego rana, która zwieńczyła okres tegorocznego karnawału. Gościem honorowym był Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Na zaproszenie Polskiego Stronnictwa Ludowego odpowiedziało 280 osób. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in: Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mirosław Ślifirczyk – Starosta Radomski, Bożenna Pacholczak i Leszek Przybytniak – radni Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz Ilona Jaroszek Nowak - dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej. Nie zabrakło także lokalnych władz miasta i gminy Pionki, właścicieli firm i osób prywatnych.

Następnie przyszedł czas na przemówienia i omówienie przygotowań do jesiennych wyborów samorządowych.

- Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za zaproszenie. Myślę, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Mijają trzy lata obecnej kadencji samorządu, wspólnie bardzo dużo udało się zrobić. Jako marszałek województwa mogę powiedzieć, że modelowo układa się współpraca z powiatami ale i z poszczególnymi gminami – mówił podczas części oficjalnej Adam Struzik marszałek Województwa Mazowieckiego – Przed nami wybory do samorządu. Prośba i apel abyśmy wybierali ludzi sprawdzonych, dobrych gospodarzy i ludzi, którzy potrafią stawiać pozytywne cele i pozytywnie myśleć. Nie takich, którzy stawiają na konflikt, na awanturę, na permanentne wyścigi  - dodał Struzik.

 

Całość uświetnił występ orkiestry Boni Angeli z Jedlni

 

Starosta radomski Mirosław Ślifirczyk poinformował o planach powiatu na rok 2018.  Wśród nich była informacja o zabezpieczeniu środków finansowych na modernizację i funkcjonowanie pionkowskiego szpitala. Na ten cel powiat zabezpieczył w tym roku kwotę 2 milionów złotych.

 

Podczas części oficjalnej spotkania pionkowscy strażacy ochotnicy podziękowali marszałkowi za wsparcie finansowe sejmiku w zakupie nowoczesnego samochodu strażackiego dla pionkowskiej jednostki OSP.

 

Marszałek w podziękowaniu otrzymał od strażaków symboliczny toporek strażacki,

który wręczył Marek Konofalski

Wkrótce po tym nastąpiła część nieoficjalna spotkania i wspólna zabawa do białego rana, która zwieńczyła okres tegorocznego karnawału.

 

 

 

 

/materiał promocyjny PSL/  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Przynajmniej dzięki tej realcji jest wiadomo na kogo nie głosować w nadchodzących wyborach samorzadowych.
12-02-2018, 15:38:34
+ 115
- 193
odpowiedz
VIP
Kazek, na boga !
Ratuj to miasto przed ludźmi Kukiza !

Dodane obrazki:
12-02-2018, 17:18:40
+ 54
- 52
odpowiedz
Panowie Myśliwiec i Zawodnik zabawa podmiejska bez wodzireja? A co z budżetem Pionek, deficytem, kredytami i zadłużeniem? Panie Redaktorze, dziękuję - Mieszkańcy ocenią i wyciągną przy urnie wyborczej odpowiednie wnioski.
Panie Myśliwiec a co z CIECHEM (dzisiejszym newsem) sprzedanym za waszej kolalicji: po / psl? Widzi Pan, Mieszkańcy pytają???
12-02-2018, 18:36:55
+ 116
- 183
odpowiedz
Coś słabo potraktowany pan Zawodnik posadzony w trzecim rzędzie, a za głównym stołem Nalewajkowa i Nowicki z SLD. Jak cię widzą tak cię piszą (sadzają) ?
12-02-2018, 20:09:07
+ 100
- 181
odpowiedz
Zupełnie kabaretowo wygląda scenka w Kurierku jak to Myśliwiec wychwala się remontem Biblioteki Pedagogicznej przy Radomskiej. Marszałek dał pieniądze na remont i to dzięki radnemu z pionek. To jest dobre. Marszalek dał bo to ze swoich prywatnych. Biblioteka ta jest zadaniem Urzędu Marszałkowskiego, to łaskę robi że się chałupa wali i należy darowany majątek po Pronicie wyremontować ? To kto miał dać ? Może wójt z Garbatki albo burmistrz Zwolenia ? To że odśnieżą drogę wojewódzka w Pionkach to komu łaskę robią z Zarządu Dróg Wojewódzkich ? Na to pieniadze dostają od panstwa. A na biblioteki to nie państwoe plyną z ministerstwa Kulrury ? To może mistrowi kultury z PIS-u dziękować ?
Chyba te wybory przetasują wreszcie układy PSL-u i w powiecie nie mówiąc o Pionkach.
12-02-2018, 20:44:16
+ 102
- 185
odpowiedz
VIP
Często człowiek z wyglądu "inny" jest honorowy i uczciwy , a złotousty elegancik w garniturku - zwykłą szują .Kto od 1989 roku szabruje Polskę ? Wytatuowani ? PiS, PO , PSL czy SLD to , to samo. Partie kolesi , marnotrawią pieniądze podatników. PiS miałby lepszy wizerunek , gdyby np. zamiast kontrowersyjnego pomnika, wybudował hospicjum dla dzieci . Takie na miarę XXI wieku . Hospicjum im. ofiar smoleńskich. To miałoby sens i byłoby społecznie użyteczne .
Dodane obrazki:
13-02-2018, 07:59:52
+ 101
- 162
odpowiedz
Bardzo fajna impra i wcale nie taka polityczna
14-02-2018, 21:12:00
+ 17
- 35
odpowiedz
Po co a polityka wystarczy wybrać RK
14-02-2018, 21:16:12
+ 9
- 21
odpowiedz
Z artykułu wynika, że była to wspaniała impreza. Nie tylko honorowi goście i ich "jakość" podniosły rangę spotkania, ale także ilość osób. Widać, że mają duże poparcie. Gratulacje dla organizatorów.
22-02-2018, 12:49:05
+ 14
- 19
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook