Dzisiaj jest niedziela, 25 sierpnia 2019 r., 237 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
WAKEPARK  Pionki
Mali artyści. „Warsztaty twórcze” dla dzieci
Dodał: MaG, 04-02-2019 16:46, odsłon: 1333
fot.Damian Latos/Arpass
fot.Damian Latos/Arpass

Drzewo z rolki po papierze toaletowym? Brzmi jak coś niemożliwego, ale między innymi takie właśnie dzieła potrafią własnoręcznie wykonać najmłodsi.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Pionkowskie instytucje przygotowały na czas trwania ferii zimowych harmonogram pełen ciekawych aktywności z myślą o dzieciach i młodzieży. Jednymi z tych zajęć są warsztaty twórcze, w których dzieci poprzez zabawę rozwijają swoje zdolności artystyczne, manualne i plastyczne.

Na zajęciach, które odbyły się 4 lutego dzieci miały za zadanie wykonać drzewo z rolki po papierze toaletowym oraz materiałów plastycznych i włókienniczych. Bardzo spodobało się to najmłodszym za sprawą czego przez cały czas trwania zajęć siedzieli w skupieniu tworząc swoje dzieła krok po kroku. Uczestnicy warsztatów wykorzystują bogatą różnorodność form plastycznych i rękodzielniczych co przyczynia się do rozwijania ich kreatywności i fantazji i twórczego działania.

„Warsztaty twórcze” są bezpłatnymi zajęciami, które odbywać się będą od 4 do 8 lutego 2019 w godzinach: 10:00-11:30 w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. Zajęcia są bezpłatne, skierowane do dzieci w wieku 7-13 lat.

Jest to świetna forma aktywnego spędzania czasu dla najmłodszych. Dzieci łączą dobrą zabawę z nauką koncentracji i dodatkowo szlifują swoje umiejętności artystyczne i manualne. Zajęcia łączą różne techniki plastyczne. Mali twórcy działają wspólnie ze swoimi rówieśnikami przez co atmosfera panująca na zajęciach jest bardzo swobodna, przez co artyści bardzo skrupulatnie i treściwie tworzą swoje dzieła. Opiekę nad dziećmi w trakcie trwania zajęć sprawuje inspektor ds. działań artystycznych Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach - Marcin Góralski, który nie tylko tłumaczy, ale także pokazuje etapy procesu tworzenia i uzyskiwania określonych efektów.

 

Pionkowskie warsztaty plastyczne bardzo szybko zyskały popularność

wśród rodziców i ich pociech.

 

- Z racji tego, że liczba miejsc była ograniczona lista chętnych dzieci bardzo szybko się zapełniła – informuje Marcin Góralski.

 

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook