STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Królewscy i Legion nie zawiedli! Nokaut Zalesic!
Dodał: MaG, 24-09-2018 14:42, odsłon: 1018

W miniony weekend nie zawiedli piłkarze dwóch naszych zespołów z klasy A i B. Królewscy Jedlnia i Legion Suskowola zainkasowały na wyjazdach komplet punktów. W przypadku graczy z Suskowoli, wynik jest zaskakujący!

Pineks Klasa A
KS Chomentów - Królewscy Jedlnia 2:4 (1:2)

Bramki: samobójcza 26, Grzmil 81 - Skalski 6, Czerski 9, 62, Fusiek 64
Królewscy: Mazurek - Gil (64 Kędzior), Mąkosa, Iwanowski, Orłowski - Fusiek (80 Wąsik), Dąbrowski, P. Sałek, Skalski (74 Kupisz) - Jurczak (83 A. Czerski), M. Czerski (86 Farbiś).

Królewscy nadal są wiceliderem tabeli, jeszcze nie przegrali spotkania i tracą dwa punkty do lidera -  Energii II Kozienice. W Chomentowie o wygraną nie było łatwo. Ekipa trenera Karola Gębczyka szybko zdobyła dwa gole, ale w 26 minucie wpadła pechowa, kontaktowa bramka samobójcza. Dopiero gdy w drugiej połowie Królewscy zdobyli dwa gole i prowadzili 4:1, mogli nieco zwolnić tempo i oddać inicjatywę.

Nice Sport 2, Klasa B
Legion Suskowola 9:0 - LZS Zalesice (3:0)

Bramki: Szewczyk 21, 45, 49, 65, Majewski 22, 85, Z. Żyła 63, K. Hołuj 75, Jurczak 83.

Legion: Warzecha - Abramowicz, Gregorczyk, Janas (63 Hołuj), Lenart (52 Płachta), Majewski, Szewczyk (70 Jurczak), Z. Żyła, M. Żyła.

Legion przystępował do meczu w roli faworyta i wygraną nad ostatnim zespołem w tabeli można było przewidzieć, ale już rozmiary wygranej budzą szacunek. Po sześciu kolejkach zawodnicy z Suskowoli mają komplet punktów i są liderem.