Dzisiaj jest piątek, 03 kwietnia 2020 r., 94 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Koniec dyskusji o sprzedaży działki przy ulicy Wspólnej. Miasto ogłosiło przetarg
Dodał: MaG, 07-08-2019 09:52, odsłon: 1646
fot.archiwum
fot.archiwum

To już ostatni etap wielomiesięcznej dyskusji w sprawie sprzedaży działki przy ulicy Wspólnej. Dziś burmistrz ogłosił przetarg nieograniczony.

Decyzja o ogłoszeniu przetargu kończy w pewnym sensie wielomiesięczne dyskusje w sprawie sprzedaży działki. Pod koniec lipca burmistrz Robert Kowalczyk odpowiedział mieszkańcom Pionek i okolic na petycję złożoną w 5 maja w sprawie jej sprzedaży. Burmistrz poinformował wtedy, że zgodnie z literą prawa do jego zadań należy m.in. gospodarowanie mieniem komunalnym.

 

- To dzięki racjonalnemu gospodarowaniu mieniem, samorząd gminny może się rozwijać pozyskując inwestorów. Przedmiotowy teren od lat zaniedbany, w złym stanie sanitarnym i biologicznym jest miejscem stojących wód opadowych, a także zalegania śmieci i innych odpadów pozostawianych przez mieszkańców Pionek i okolic. – czytamy w odpowiedzi na petycję

 

Teren, o którym mowa znajduje się w Tarnobrzeskiej Strefie Ekonomicznej, a zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego powinien zostać zagospodarowany jako teren przemysłowy, rzemieślniczy oraz usług komercyjnych. - O to m.in. starali się poprzedni włodarze miasta Pionki oraz radni wybierani w wolnych i demokratycznych wyborach. – dodał burmistrz

 

Łączna powierzchnia działki wynosi 7209m2. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi  150 000,00zł. +23% VAT. Wadium:  15 000,00zł. (wniesione w pieniądzu) – czytamy w ogłoszeniu. 90% powierzchni działki jest zadrzewiona i zakrzaczona. Teren nieruchomości o zróżnicowanym ukształtowaniu, miejscowo obniżony i podmokły. Na nieruchomości zlokalizowana jest również przepompownia ścieków, dla której ustanowiona jest służebność przesyłu. 

 

Ogłoszony przetarg ma formę ustną nieograniczoną i odbędzie się 6 września 2019 roku o godzinie 10 00 w siedzibie Urzędu Miasta Pionki Al. Jana Pawła II nr 15 pok. nr 213.

 

Szczegóły przetargu TUTAJ

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook