Dzisiaj jest niedziela, 20 stycznia 2019 r., 20 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Jesteś bezrobotny? W czwartek sprawdź oferty na „Targach Pracy”
Dodał: MaG, 23-05-2018 08:10, odsłon: 1304
fot.Targi pracy Pionki 2017
fot.Targi pracy Pionki 2017

Ponad 1300 ofert pracy, 59 wystawców. W czwartek w Pionkach po raz kolejny odbędą się Targi Pracy. Organizatorem targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu, Filia w Pionkach oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP Radom.

 

Impreza odbędzie się w dniu 24 maja w Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach przy  ul. Sosnowej 3  w godzinach od 10.00 – 14.00.
         

Szczególne zaproszenie kierowane jest do wszystkich osób  bezrobotnych, poszukujących   pracy, młodzieży szukającej zatrudnienia  na wakacje oraz osób planujących zmianę pracy. Podczas targów  swoje oferty pracy  będą  prezentować pracodawcy   z regionu radomskiego  i  mazowieckiego , Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu i Kozienicach oraz Wojewódzki Urząd Pracy  w Warszawie filia w Radomiu .

W tegorocznych targach udział weźmie 59 wystawców z  1303 ofertami pracy. Pracodawcy oferować będą zatrudnienie m.in. w branży medycznej, metalowej, gastronomicznej, mechanicznej, drzewnej, stolarskiej, elektromechanicznej oraz w  handlu, edukacji, marketingu, zarządzaniu, usługach opiekuńczych, księgowości i usługach biurowych.

W trakcie targów będzie możliwość  brania udziału w rozmowach kwalifikacyjnych   a nawet podpisać umowy o pracę. Z tego powodu warto przynieść ze sobą życiorys zawodowy (CV) .

- To będą szczególne Tagi bo  w rejestrze mamy ponad 21 tyś.  bezrobotnych, ale jednocześnie  pracodawcy zgłaszają olbrzymie braki kadrowe -  zauważa Józef Bakuła, dyr. Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu.   
         
Ponadto porad udzielać  będą ZUS i PIP .Przewidziane  są również prezentacje WUP w Warszawie filia w Radomiu n/t zasad bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicą oraz Punktu weryfikacji ofert pracy n/t  przeciwdziałania handlem ludźmi i współczesnemu niewolnictwu.
 
Dla uczestników przewidziana jest loteria  z atrakcyjnymi nagrodami.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook