Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 r., 171 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Jest ich czterech. Kandydaci na burmistrza zarejestrowani
Dodał: MaG, 27-09-2018 14:58, odsłon: 4752

Czterech kandydatów na burmistrza Pionek zarejestrowała Państwowa Komisja Wyborcza. Czas na rejestracje minął w środę punktualnie o północy.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W środę 26 września do północy komitety wyborcze, które zarejestrowały minimum 8 kandydatów na radnych w 15 okręgach mogły zarejestrować osoby, które będą walczyły o najważniejszą funkcję w mieście-fotel burmistrza. Z tej możliwości skorzystało cztery komitety tj. Prawo i Sprawiedliwość – Joanna Ewa Klich, Polskie Stronnictwo Ludowe – Krzysztof Banaszek, KWW Romualda Zawodnika Wspólne Pionki – Romuald Zawodnik oraz KWW Roberta Kowalczyka Stawiamy Na Pionki – Robertr Kowalczyk.


Na wystawienie swoich kandydatów na burmistrza nie zdecydował się wystawić komitet KWW SLD Lewica Razem oraz Komitet Wyborczy Forum Samorządowe.


Dwóch kandydatów na burmistrza prócz chęci zdobycia najważniejszego mandatu w Pionkach postanowiło zgłosić swoje kandydatury również w okręgach jednomandatowych jako kandydaci na radnego. Na ten krok zdecydowała się Joanna Ewa Klich oraz Krzysztof Banaszek.


Zgodnie z nową ordynacją wyborczą, na najwyższym stanowisku w gminie zasiadać można będzie przez maksymalnie dwie kadencje, ale kadencja została wydłużona z 4 do 5 lat.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Druga tura to pani Joaanna Ewa Klich oraz pan Robert Kowalczyk. Ten co jego Pionki ma miejsce na podium ale trzecie. Pan od zielonych bez szans.Góra trzysta głosów ale z powodu że z zielomych. Tak to na miejscu facet ale nie tu wdepnął.
27-09-2018, 17:47:40
+ 44
- 68
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook