Dzisiaj jest niedziela, 21 lipca 2019 r., 202 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank
IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka – zgłoszenia do udziału w konkursie wokalnym
Dodał: MaG, 04-03-2019 12:11, odsłon: 1266

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka pod honorowym patronatem Andrzeja Piasecznego.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

- Festiwal w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia. Zapraszamy solistów z całego kraju do zgłaszania swojego udziału w konkursie wokalnym. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią Regulamin IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka zamieszczonego na stronie www.cal.pionki.pl. - informują organizatorzy festiwalu

Ważne jest szybkie podjęcie decyzji i dostarczenie do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach karty zgłoszeniowej z dołączonymi podkładami muzycznymi, ponieważ ilość osób które będą mogły uczestniczyć w otwartych przesłuchaniach konkursowych jest ograniczona. Będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia dostarczane tradycyjną pocztą lub osobiście (w nieprzekraczalnym terminie do 29 marca br.). Z udziału w konkursie wykluczeni są soliści, którzy w dwóch poprzednich edycjach festiwalu zostali nagrodzeni lub wyróżnieni oraz osoby poniżej 10 roku życia.

 Do 15 kwietnia na stronie internetowej CAL zostanie zamieszczona lista zakwalifikowanych uczestników. Przesłuchania konkursowe odbędą się 26 kwietnia. Podczas drugiego dnia festiwalu (27 kwietnia) laureaci konkursu wystąpią w trakcie Gali Finałowej i otrzymają nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook