Dzisiaj jest wtorek, 18 lutego 2020 r., 49 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym w Laskach
Dodał: MaG, 23-01-2020 08:16, odsłon: 1865
fot.PSP Laski
fot.PSP Laski

Życzenia, prezentacja umiejętności artystycznych, tanecznych i recytatorskich. Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Laskach z oddziału przedszkolnego świętowali Dzień Babci i Dziadka.

Uroczystość odbyła 21 stycznia, na którą przybyli babcie, dziadkowie oraz dyrektor Agnieszka Kołatkowska. Na wstępie wychowawczyni przywitała wszystkich ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. 

 

- Z tej okazji dzieci przygotowały program artystyczny, podczas którego na tle pięknej dekoracji zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, taneczne i recytatorskie. Wszystko po to, aby wyrazić swoim kochanym Babciom i Dziadkom wdzięczność za ich miłość, dobroć i pomoc w wychowaniu. Miłym akcentem programu była inscenizacja pt. „Jak to z rzepką było”, w nieco innej wersji, niż wszyscy znamy. – informuje Bożena Walczak

 

 

Przedszkolaki w pięknych strojach w humorystyczny i zabawny sposób życzyły wszystkim babciom i dziadkom, aby w  ich ogrodach wyrosła „czarodziejska rzepka”, dająca im dużo radości, zdrowia, pomyślności i dużo pieniędzy. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, goście zaś ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane po ich adresem. Uroczystość uświetnił taniec z pomponami wykonany przez dzieci.

 

- Dziadkowie z zaciekawieniem i wielką uwagą  przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na ich twarzach można było dostrzec uśmiech, wzruszenie, a nawet łzy szczęścia. W dalszej części dzieci złożyły życzenia swoim Babciom i Dziadkom oraz wręczyły upominki. Były to upieczone piernikowe serca. Radości, szczęściu i śmiechu nie było końca. – dodaje Pani Bożena

 

Po części artystycznej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców, za co im serdecznie dziękujemy. Był to wyjątkowy i bardzo udany dzień, pełen uśmiechu i dumy. Trudno powiedzieć, kto był bardziej szczęśliwy tego dnia – wnukowie, czy Dziadkowie. Jedno jest pewne – za okazałą miłość przedszkolaki potrafią pięknie podziękować swoim Dziadkom. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile w naszej szkole na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków, Babć i Dziadków.

 Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook