Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 r., 234 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Chce zadbać o czystość środowiska. PRL-owskie tablice zawisną w Augustowie
Dodał: MaG, 07-02-2019 08:00, odsłon: 3261

Mieszka w Augustowie i chce dbać o czyste środowisko. Pan Konrad postanowił wykonać i umieścić siedem wyjątkowych tablic z napisem „ŻĄDASZ CZYSTOŚCI ZACHOWAJ JĄ SAM”.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Konrad Fila, mieszkaniec Augustowa spacerując po swojej miejscowości zauważył, że  jest wiele miejsc, w których zalegają śmieci i nikt z tym nic nie robi. Postanowił więc rozmieścić siedem wyjątkowych tablic informacyjnych, które wkrótce zostaną rozmieszczone w różnych częściach jego miejscowości.

- Jestem mieszkańcem wsi Augustów. Spacerując często po naszej okolicy zauważyłem ,że jest potrzeba poinformowania ludzi o zachowaniu czystości w miejscu którym żyjemy i wychowujemy dzieci. Wpadł mi do głowy pomysł wykorzystania projektu starej tablicy z PRL  „ŻĄDASZ CZYSTOŚCI ZACHOWAJ JĄ SAM”. - mówi Konrad Fila mieszkaniec wsi Augustów

Pan Konrad poprosił firmę poligraficzną o wykonanie takich tablic, które zamierza umieścić w uzgodnionych miejscach. Swoje hasło z przesłaniem chce przekazać innym mieszkańcom. - W moim założeniu, jeśli 1 na 10 osób przeczyta taką informację, uznam to za sukces. Chciałbym aby pozostałe sołectwa powieliły ten pomysł, może będzie nam łatwiej zachować czystość i porządek. Zacznijmy od siebie z tym właśnie hasłem – dodaje Konrad.

Za tablice  informacyjne Konrad zapłacił z własnej kieszeni. Koszt 7 aluminiowych informacji w formacie A4 wyniósł 116 zł.

 

Tablice mają zostać umiejscowione w najbardziej widocznych i zaśmieconych miejscach. Jednym z nich ma być pobliski przystanek autobusowy. - Tabliczki chce zamontować w Augustowie, być może dzięki twojej informacji ktoś powieli pomysł – stwierdził Konrad FilaMazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Super ! Brawa dla Pana pozytywnie zakręconego . Podobno mamy już niewiele czasu , aby uratować Ziemię .W Pionkach jest też bardzo brudno . Wszędzie butelki i szkło , śmieci .
Koszy na śmieci, jak nie było tak i nie ma .
Dodane obrazki:
07-02-2019, 13:03:41
+ 102
- 22
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook