Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
CAL zaprasza do udziału w konkursie plastycznym
Dodał: MaG, 16-10-2018 12:45, odsłon: 886

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza dzieci w wieku od 7 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.: „RECYKLINGOWE ZABAWKI”.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

- Celem  konkursu  plastycznego  jest zachęcenie dzieci do postaw twórczych i kreatywności w celu uzyskania nowych rozwiązań z wykorzystaniem surowców (materiałów) wtórnych dostępnych w każdym domu. Wtórne wykorzystanie odpadów jako tworzywa artystycznego, propagowanie idei ekologicznego stylu życia, kształtowanie kreatywnego myślenia w aspekcie ochrony środowiska naturalnego, rozbudzenie wyobraźni i fantazji oraz abstrakcyjnego myślenia jako składowej kreatywności. - informują organizatorzy konkursu


Lista laureatów zostanie opublikowana na portalu społecznościowym Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach oraz na naszej stronie internetowej jednostki.


Uroczyste  ogłoszenie  wyników  konkursu,  wręczenie  nagród  i  dyplomów  odbędzie się po wystawie, która odbędzie się  w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.  Otwarcie  wystawy   oraz  wręczenie  nagród i   dyplomów   będzie   miało   miejsce   dnia   28   listopada  2018  roku o godzinie 15:00. Organizatorem konkursu jest Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.


Konkurs  plastyczny  realizowany  jest  w  ramach  projektu  Centrum  Aktywności  Lokalnej w Pionkach „Nasze środowisko, nasze dobro” sfinansowanego ze środków Fundacji Veolia Polska.


Regulamin konkursu wraz z załącznikami jest dostępny na stronie internetowej Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach www.cal.pionki.pl. Prace należy dostarczyć do 21 listopada.

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook