Dzisiaj jest piątek, 29 maja 2020 r., 150 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Oferta Szkół
[ZDJĘCIA] Zakończyła się 17 edycja Miejskiej Ligi Piłki Halowej w Pionkach
Dodał: MaG, 15-03-2019 07:56, odsłon: 1240
fot.Organizatorzy
fot.Organizatorzy
Przez ponad półtora miesiąca na parkiecie Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach rywalizowało ponad 100 zawodników, a rozgrywki do ostatniego meczu były bardzo emocjonujące. Wygrała drużyna El Capitano!

Przez sześć kolejnych niedziel od 20 stycznia do 24 lutego, na terenie Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach odbywały się rozgrywki XVII edycji Miejskiej Ligi Piłki Halowej pod patronatem Burmistrza Miasta Pionki, Roberta Kowalczyka. Wzięło w nich udział 11 drużyn (109 zawodników). W drużynach mogło wystąpić maksymalnie trzech zawodników zrzeszonych w rozgrywkach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Mecze rozgrywane były systemem ligowym tzn. „każdy z każdym”, dwie połowy po 10 minut. Obowiązywały przepisy gry w futsal oraz wewnętrzny regulamin rozgrywek. O zajmowanych miejscach decydowała liczba zdobytych punktów, a w dalszej kolejności wynik bezpośredniego spotkania oraz bilans strzelonych i straconych bramek Zwycięzcami po raz czwarty w ciągu ostatnich 5 lat została drużyna El Capitano, drugie miejsce zajęli zawodnicy Zip Składu, a trzecie Blok Ekipa. Królem strzelców z dorobkiem 29 bramek został Kamil Piasek (Zip Skład). W głosowaniu drużyn najlepszym bramkarzem został wybrany Artur Zawodnik (Paskudne Dziki), a najlepszym zawodnikiem rozgrywek Kacper Dąbrowski (Blok Ekipa).

 

 

Sędziami wszystkich meczów byli: Michał Molenda i Łukasz Wrochna Opiekę medyczną sprawowała Wiesława Wilczyńska. Funkcję spikerów pełnili Kamil Marszałek i Jakub Wojtaszewski. W dekoracji i ceremonii zakończenia rozgrywek uczestniczyli Burmistrz Miasta Pionki Kamila Kaczorowska oraz Kierownik Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki Andrzej Iwanowski.

 

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a drużyny z miejsc I-III medale oraz cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Statuetki i nagrody rzeczowe w postaci bonów na zakup sprzętu sportowego otrzymali król strzelców, najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik turnieju. Przyznana została także nagroda Fair Play za najmniejszą liczbę popełnionych fauli w postaci pakietów promocyjnych Miasta Pionki, które trafiły w ręce drużyny Zip Skład.

 

Artur Zawodnik z drużyny Paskudnych Dzików został uznany najlepszym bramkarzem turnieju. Kacper Dąbrowski z Blok Ekipy w głosowaniu drużyn został wybrany najlepszym zawodnikiem rozgrywek. Paskudne Dziki to najbardziej medialna drużyna rozgrywek. Prowadzą swój fanpage na facebooku, a ich mecze śledziła ogromna rzesza fanów.

 

Rozgrywki cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców, o czym świadczyła wysoka frekwencja na trybunach każdego dnia rozgrywek. Kolejna, XVIII edycja MLPH wystartuje w listopadzie 2019 roku, wkrótce po zakończeniu rozgrywek ligowych. 
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook