Dzisiaj jest wtorek, 18 lutego 2020 r., 49 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[ZDJĘCIA, WIDEO] Trzydniowe wyjątkowe Mikołajki WTZ 2019
Dodał: MaG, 11-12-2019 17:04, odsłon: 1535
fot. WTZ/ Agencja Arpass
fot. WTZ/ Agencja Arpass

Wizyta Mikołaja, prezenty, niespodzianki i wyjazd do kina. Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej przez trzy dni cieszyli się „Mikołajkowym” świętem.

W tym roku Święty Mikołaj był dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pionkach bardzo szczodry. Wspólne świętowanie trwało trzy dni a rozpoczęło się od wizyty Mikołaja, który wręczył  symboliczne upominki i złożył świąteczne życzenia.

  Kolejnym prezentem jaki otrzymali podopieczni pionkowskiej placówki była wizyta w komorze normobarycznej, której właścicielką jest Irena Nalewajko


- Dobrodziejstwa płynące z pobytu w normobarii są nieocenione, a dla osób z niepełnosprawnościami szczególnie cenne. Należałoby wymienić kilka dla nas ważnych, takich jak: zwiększenie wydolności fizycznej i psychicznej organizmu poprzez dotlenienie wszystkich komórek ciała, poprawę w dostarczaniu składników odżywczych do najdalszych komórek czy chociażby zmniejszenie stanów zapalnych w organizmie. Czas spędzony w komorze był dla nas bardzo przyjemną, dającą wiele korzyści atrakcją. - mówi p.o. kierownika WTZ Renata Glimasińska

 


Ostatnią wspaniałą niespodzianką od Mikołaja, był wyjazd do kina. - 10 grudnia obejrzeliśmy familijny film pt. „ Jak zostać Świętym Mikołajem ”. Krótko mówiąc: - Polecamy. Piękny film opowiadający o tym, jakie wartości w życiu są najważniejsze. Pomoc innym, miłość najbliższych, wiara we własne siły oraz wsparcie rodziny, to tak naprawdę najcenniejsze dobra. Należy je dostrzegać i pielęgnować. - dodaje kierownik Glimasińska - Ze szczęśliwszymi sercami będziemy wkraczać w magiczny czas Bożego Narodzenia. Dziękujemy Mikołaju!   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook