Dzisiaj jest niedziela, 21 października 2018 r., 294 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO] 'Zaduszki Jazzowe' w CAL.Koncert zespołu Warsaw Jazz Trio
Dodał: MaG, 10-11-2017 07:57, odsłon: 12468
Fot.Mariusz Grotkowski/Agencja©Arpass
Fot.Mariusz Grotkowski/Agencja©Arpass

Grupa złożona z młodych muzyków wchodząca w skład zespołu Warsaw Jazz Trio była gwiazdami poniedziałkowego koncertu w Centrum Aktywności Lokalnej. Fani jazzu opuszczali Kasyno zadowoleni, bo klimatyczna muzyka i dobór utworów sprawiły, że tego koncertu naprawdę się słuchało. Dla wszystkich nieobecnych mamy skrót wideo z występu zespołu do obejrzenia w Pionki24TV.

W poniedziałek 6 listopada o godzinie 18.00 Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbył się koncert "Zaduszki Jazzowe". W tym roku wystąpiła grupa Warsaw Jazz Trio. W ich wykonaniu można było usłyszeć standardy muzyki jazzowej we własnych aranżacjach.

- Zaduszki jazzowe to jak wiadomo seria koncertów w stylu muzyki jazzowej. Ten styl jest elitarny. Słuchać muzyki popularnej, popowej, rockowej jest bardzo łatwo. Natomiast muzyka jazzowa trafia do wyjątkowych osób, którzy słuchają jej uważnie i znają się na muzyce bardzo dobrze – mówił dyrektor CAL Marcin Alot

 

 

Warsaw Jazz Trio to grupa złożona z młodych muzyków, których łączy pasja do muzyki - a szczególnie jazzu - i szczera przyjaźń. Zespół składa się z uczniów ZPSM nr 1 w Warszawie, którzy uczą się pod okiem wybitnych osobistości muzycznych - prof. dr hab. Marii Orzechowskiej, pedagog UMFC w Warszawie, prof. Karola Radziwonowicza - czołowego polskiego pianisty, występującego w najlepszych salach koncertowych świata i prof. Krzysztofa Zbijowskiego - wybitnego klarnecisty.


   

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook