Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 r., 171 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
„Spotkania kreatywne dla dzieci” - zaproszenie
Dodał: MaG, 03-09-2018 15:47, odsłon: 1188

Centrum Aktywności Lokalnej zaprasza do udziału w warsztatach kreatywnych z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów naturalnych. Spotkania organizacyjne odbędą się 25 września w CAL.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Zajęcia kreatywne realizowane będą z wykorzystaniem różnego typu materiałów naturalnych tj. glina, masa papierowa, wełna, drewno, a także materiałów plastycznych (kredek,farb). Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku 712 lat.


- Warsztaty kreatywne z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów naturalnych tj. glina, masa papierowa, wełna, drewno, a także materiałów plastycznych (kredek, farb). Zajęcia wyrabiają smak i wyczucie artystyczne, jak również rozwijają uzdolnienia percepcyjne i manualne. Ukazują świeżość spojrzenia dzieci na otaczający świat, ich wrażliwość i wyobraźnię. Są sposobem na spędzanie czasu w swobodnej i twórczej atmosferze wśród rówieśników.– informują organizatorzy zajęć


Spotkanie organizacyjne odbędzie się 25 września o godz. 15.30. Zapisy na zajęcia prowadzone są również telefonicznie 48 377-70-51 oraz mailowo marcin.goralski@ca.pionki.pl

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook