Dzisiaj jest wtorek, 28 stycznia 2020 r., 28 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[FOTORELACJA] Wyjątkowy piknik w pionkowskim przytulisku
Dodał: MaG, 09-09-2019 09:40, odsłon: 1619
fot.Julia Grotkowska/Agencja Arpass
fot.Julia Grotkowska/Agencja Arpass

Wspólne zwiedzanie przytuliska, atrakcje dla dzieci, malowanie twarzy  i wspólne spacery z psami. W sobotę odbył się piknik w pionkowskim Przytulisku.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W sobotnie przedpołudnie przytulisko EkoPionki zaprosiło mieszkańców Pionek oraz sympatyków czworonogów na wspólny piknik. W trakcie imprezy nie brakowało atrakcji dla dzieci, słodkich smakołyków i dobrej zabawy z bańkami mydlanymi. Sobotnie spotkanie to również wyjątkowa okazja do zapoznania się z podopiecznymi schroniska oraz spacerów z psiakami.

 

- Inicjatywa pikniku wyszła od wolontariuszy zajmujących się podopiecznymi przytuliska. Dzisiejsza akcja ma na celu promocję zdrowia, opieki i bezdomności czworonogów. To dobra okazja, by każdy mógł poznać również zasady działania naszego przytuliska. – mówi prezes EkoPionki Dorota Sadurska – W tym miejscu chcę również bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji dzisiejszej akcji tj. strażakom ochotnikom, pracownikom Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach, wolontariuszkom ze szkoły muzycznej, drużynie Paskudnych Dzików, wolontariuszom i wszystkim przyjaciołom przytuliska – dodała prezes Sadurska

 

 Podopieczni przytuliska otrzymali od strażaków ochotników worki pełne karmy

 

 

Każdy podopieczny w trakcie pikniku mógł liczyć wspólny spacer. Radość czworonogów była tym większa, bo na każdego z nich czekały dodatkowe smakołyki. Piknik był również świetną okazją do tego, aby na poważnie zastanowić się nad adopcją czworonoga, który bardzo na to czeka.

 

 

- Fakt jest taki, że to my ludzi skazujemy zwierzęta na bezdomność. Jak wszyscy wiemy, to jest duże cierpienie, osamotnienie, brak pożywienia oraz opieki. W naszym mieście jest to zdecydowanie duży problem. Jako mieszkanka oraz wiceburmistrz naszego miasta należy wspierać takie akcje jak dzisiejsza, zapobiegać bezdomności czworonogów. – zachęcała do wspierania działań przytuliska zastępca burmistrza Kamila Kaczorowska  

 

Soboti piknik rozpoczął się tuż po godzinie 9.00 i trwał do godziny 13. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

 

 

 

 

 


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook