Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2019 r., 169 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[FOTORELACJA] Festyn zakończenie lata w OSP
Dodał: MaG, 21-09-2018 13:00, odsłon: 2530
Fot.Mariusz Grotkowski©Arpass
Fot.Mariusz Grotkowski©Arpass

Konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych. Przekazanie samochodu do OSP w Pionkach i pyszna grochówka. W sobotę 15 września pionkowscy strażacy ochotnicy zorganizowali piknik na zakończenie lata.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Słoneczna pogoda sprzyjała organizacji festynu dla mieszkańców Pionek, który został  połączony z uroczystym przekazaniem samochodu Ford Transit dla strażaków ochotników. Samochód przekazała służba więzienna i jak mówił prezes OSP w Pionkach Daniel Kupis zastąpi on w służbie wysłużonego Lublina.

Oficjalną część festynu rozpoczął prezes OSP Daniel Kupis. Na scenę zaprosił gości wśród, których znaleźli się przedstawiciele pionkowskiego samorządu, służb mundurowych, sponsorów festynu oraz pracowników podległych Urzędowi Miasta Pionki. Prezes podziękował również za przekazanie samochodu dla OSP..

- Chciałbym wszystkim podziękować za przybycie. Chciałbym jednocześnie podziękować za samochód, który będzie dobrze służył strażakom ochotnikom. Oni są zawsze tam, gdzie zagrożone jest życie ludzi lub mienie. - mówił prezes OSP Daniel Kupis

 

Spnsorem festynu była firma Tasomix


Po części oficjalnej rozpoczęła się najbardziej oczekiwana przez najmłodszych wspólna zabawa. Najmłodsi brali udział w konkursach przygotowanych przez strażaków. Dzieci musiały wykazać się znajomością numerów alarmowych oraz sprawnością podczas konkursu w jedzeniu ciastek na czas. O na narody dla milusińskich zadbał sponsor festynu firma Tasomix. Na wszystkich czekał również gorący poczęstunek – grochówka.

Na wszystkich czekała pyszna grochówka

 

 

 

 

 

 


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Panie Przewodniczący Belowski, kogo reprezentował radny Myśliwiec w OSP Pionki?
Zdecydowanie lokalny samorząd po 21 października 2018 r. powinien odpocząć od PSL-u a Mieszkańcy od "super" zdjęć np. nr 6 z "jedynym słusznym bohaterem"!!!
Panie Redaktorze Mariuszu, w tym obszarze poproszę jednak o cenzurę!
22-09-2018, 12:36:53
+ 8
- 12
odpowiedz
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl

24-09-2018, 17:43:05
0
- 2
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook