Dzisiaj jest środa, 16 października 2019 r., 289 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[FOTO] Wakacyjne warsztaty taneczne “Funky Dance” z MOK w Pionkach
Dodał: DL, 12-08-2019 10:00, odsłon: 768
Fot. Anna Kiraga/MOK Pionki
Fot. Anna Kiraga/MOK Pionki

Za nami wakacyjne warsztaty taneczne “Funky Dance”. Odbywały się one od 5 do 9 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Warsztaty poprowadziła Kamila Ochwat. Podczas zajęć najmłodsi uczyli się tanecznych kroków takich tańców jak street dance, funky, czy hip hop.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Podczas zajęć dzieci uczyły się podstawowych kroków takich tańców jak Hip Hop, Funky, Street Dance. W czasie trwania warsztatów dzieci uczyły się układów tanecznych, jak również rozwijały koordynację wzrokowo ruchową i pamięć motoryczną oraz pomogły pokonać nieśmiałość i dodają pewności siebie.

 

Na przestrzeni minionego tygodnia dzieci uczestniczyły w licznych zajęciach, które wypełniły wakacyjny wypoczynek po brzegi. Dzieci nie tylko uczestniczyły w warsztatach tanecznych, ale również w innych działaniach, takich jak: ćwiczenia i zabawy z teatrem, „Rozśpiewaj się na lato” – warsztaty wokalne oraz warsztaty plastyczne.  Ponadto podczas trwania warsztatów dzieci zapewnione miały opiekę oraz dwa posiłki.

 

W piątek należało się już pożegnać, ale zrobiono to w wystrzałowy sposób. Dzieci przygotowały krótki występ dla swoich rodziców, rodzeństwa, bądź opiekunów. Podczas występu dzieci otrzymały pamiątkowe “certyfikaty” oraz upominki.

 

Kolejne warsztaty taneczne w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach odbywać się będą w dniach 19.08 – 23.08.2019. Prowadzącą zajęcia będzie po raz kolejny Kamila Ochwat.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook