Dzisiaj jest środa, 29 stycznia 2020 r., 29 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
[FOTO] W terminie i zgodnie z umową. Rozbudowa „Dwójki” zakończona
Dodał: MaG, 09-08-2019 15:52, odsłon: 2467
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Zakończyła się   rozbudowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pionkach. Prace zostały zrealizowane w terminie i zgodnie z podpisaną umową. Już od początku nowego roku szkolonego uczniowie PSP 2 będą mogli korzystać z uzgodnień jakie znajdą się w szkole.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W ramach inwestycji zostały wykonane rozbiórki a następnie budowa dwukondygnacyjnego łącznika pomiędzy budynkiem szkoły a salą gimnastyczną oraz prace związane z zagospodarowaniem terenu przyległego. Nowe pomieszczenia zostały również umeblowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt.


W nowej części rozbudowanej szkoły  szkoły znalazły się następujące elementy:
- ogólnodostępne toalety zlokalizowane na parterze i piętrze budynku
- nowe szatnie dla sali gimnastycznej
- gabinet pielęgniarski.
- pomieszczenia trenera z zapleczem higieniczno-sanitarnym oraz magazyn sprzętu sportowego
- pracownia fizyczno-chemiczna

 

 

- Inwestycja w całości finansowana została budżetu miasta Pionki a jej wartość to 1 milion 90 tysięcy złoty. Pracę zrealizowała firma P.H.U. SYLWER Trzos Sylwester. - informuje Wydział Rozwoju, Inwestycji i Mienia Gminnego

 

 

 

 

 Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Z całym szacunkiem do Włodarzy, ale jakoś tego nie potrafię zrozumieć. Inwestuje się niemałe pieniądze w maleńką szkołe, która nie bardzo ma rację bytu i raczej nie zanosi się aby miało się to zmienić, a "porzuca" się szkołę na ulicy leśnej, która również ma piękną i długą tradycję, otacza ją dużo większa liczba mieszkańców, gdzie dzieci było ileś razy więcej niż w szkole nr 2. Potrafi ktoś wyjaśnić o co chodzi ????
10-08-2019, 08:42:26
+ 24
- 23
odpowiedz
Ta szkoła od końca wojny była przez władze oświatowe zapomniana !Do lat 70- tych dzieci wychodziły na podwórko ponieważ w szkole nie było toalet i łazienek ! A mrozy wówczas dochodziły do -25 stopni . Wozny św. pamięci pan Słyk z wiaderkiem węgla rozpalał w kaflowych piecach !Nie było boiska , wewnątrz było ciemno i ponuro , nie chciało mi się do tej szkoły wchodzić !Tak było kilkadziesiąt lat a przecież do tej szkoły nie chodzili i nie chodzą gorsze dzieci niż do pozostałych szkół .Wielki szacun dla tych którzy zmienili na lepsze tą zapóznioną placówkę szkolną jaką jest Szkoła Podstawowa Nr 2 !
11-08-2019, 17:03:42
+ 16
- 12
odpowiedz
Chętnie wyjaśnie . Według twojej subiektywnej oceny szkole nr 2 nie należał się żaden remont.Przyjdz zobacz starą część szkoły w tym WC umieszczone w piwnicach.Wczesne lata 70 jak na 21 wiek warunki spartańskie . Wtedy napisz co o tym myslisz.Z tego co widziałem szkoła przy ulicy Leśnej ma ma zaplecze sanitarne sprzyjające dzieciomczego nie można było powiedzieć do tej pory o szkole nr 2. 2 lata w stecz była zrobiona termomodernizacja szkoły nr 4 .Najwyrazniej Włodarze miasta inwestują w to co jest najważniejsze w miescie .A tu chodzi o dzieci.Jesli nic nie będziemy robić odłączmy prad odetnijmy wodę a dookoła Pionek wykopmy fosę i wpuśćmy aligatory będzie naturalnie i swojsko.Pozdrawiam
12-08-2019, 16:38:53
+ 11
- 9
odpowiedz
Nowicjusz
Po co od razu tak nerwowo??? Czy ja pisałem, że jedne dzieci są lepsze od drugich ? Zapewne to co napisaliście to prawda. Tylko dlaczego stawia się na maleńkie szkoły do których uczęszcza garstka dzieci a zamyka duże (jak ktoś zauważył z dużo lepszym zapleczem) znacznie lepiej usytuowane (czyt. w większym skupisku przyszłych absolwentów) . To jest wberw logice panowei polon i dziadeks.
14-08-2019, 09:26:36
+ 16
- 8
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook