Dzisiaj jest czwartek, 19 września 2019 r., 262 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Sitarski
[FOTO] VI koncert „Lew do Panny” w Miejskim Ośrodku Kultury
Dodał: DL, 21-08-2019 10:29, odsłon: 808
Fot. Anna Kiraga/MOK Pionki
Fot. Anna Kiraga/MOK Pionki

W niedzielę 18 sierpnia odbyła się już szósta odsłona imprezy pod nazwą „Lew do Panny”, która rozpoczęła się o godzinie 17:00 na tarasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Nazwa „Lew do Panny” to odsłona koncertów, które odbywają się w Pionkach raz do roku w drugiej połowie sierpnia, kiedy dochodzi właśnie do zmiany tych dwóch znaków zodiaku. Taki był też zamysł, żeby połączyć muzykę  z różnych klimatów. Lew ma symbolizować mocniejsze granie, a Panna krainę łagodności. 

 

Przed publucznością zaprezentował się radomski zespół No Control, skrzypaczka Dominika Bienias, a także wokalistki Społecznego Ogniska Muzycznego w Pionkach - Milena Alot, Paulina Kozera oraz Katarzyna Machniak.

 


 Podczas tegorocznej edycji koncertu "lwa" symbolizował zespół  No Control.

 

W tym roku „lwa” symbolizował radomski rockowy zespół No Control, który działa już od dwóch lat, ale w obecnym składzie gra od marca 2019 roku, choć każdy z członku zespołu dużo wcześniej zaczął przygodę z muzyką i współpracę z różnymi zespołami. Muzyka to ich miłość i pasja. Czerpią inspirację z rożnych gatunków muzyki, przede wszystkim jednak jest to muzyka rockowa.
 
Na scenie zaprezentowały się również trzy uzdolnione  wokalistki Społecznego Ogniska Muzycznego w Pionkach: Katarzyna Machnik,  Paulina Kozera oraz Milena Alot, która wykonała utwór znajdujący się w najnowszym filmie Pana Sławomira Wąsika pt. "Wyspy Szczęśliwe".


"Panną" w tym roku była niezwykle utalentowana skrzypaczka Dominika Bienias.
 

Jako „Panna” w tym roku zaprezentowała się utalentowana skrzypaczka Dominika Bienias.  Znakomita Polska skrzypaczka, grająca muzykę popularną z różnymi wykonawcami. 26 czerwca 2016 roku miała miejsce premiera teledysku „Ja się w Tobie zakochałem”, którego autorem jest Witek Muzyk Ulicy, zaś na skrzypcach gra Dominika Bienias. Artystka zdobywa coraz większą światową popularność, obecnie nagrała nowy utwór z DJ Calee, pod tytułem. „Live act of violinist and DJ”. Jest również w trakcie tworzenia nowych muzycznych utworów oraz teledysków w różnych zakątkach kuli ziemskiej.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
Ireneusz Sitarski - Blok wyborczy
Zobacz więcej

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook