Dzisiaj jest sobota, 25 stycznia 2020 r., 25 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
[FOTO] Aukcje, występy artystyczne i koncert Tomasza Szweda. Charytatywna niedziela dla 3M
Dodał: MaG, 04-12-2019 21:18, odsłon: 1780
fot.Julia Grotkowska/Agencja Arpass
fot.Julia Grotkowska/Agencja Arpass

Licytacje, pokazy taneczne i muzyczne oraz atrakcje dla najmłodszych. W niedzielę 1 grudnia o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach odbył się niezwykły koncert charytatywny na rzecz trojaczek z Pionek: Mai, Marysi i Michaliny.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Wyjątkowy koncert charytatywny otworzył  dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Ryszard. W kilku słowach przypomniał historię dziewczynek i ich wyjątkową walkę z własnymi słabościami.


Podczas koncertu na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy II „b” z PSP nr 1 w Pionkach, do której uczęszczają Marysia, Misia i Maja. Klasa wykonała piosenkę świąteczną oraz zaprezentowała taniec ze wstęgami. Następnie na scenie zaprezentowała się Grupa Wokalna Akademii Muzyki Miejskiego Ośrodka Kultury, którzy zaśpiewali cudowne piosenki o tematyce rodzinnej, m.in. „Moja wesoła rodzinka”.

 


Mikołajkowe piosenki zaprezentowali przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jastrzębi.  Nie zabrakło również pokazu tanecznego przygotowanego przez grupę Tańca Towarzyskiego Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach. Mogliśmy wówczas podziwiać taniec przygotowany przez grupę przedszkolną oraz grupę starszaków.


Po występie grup tanecznych na scenie pojawili się uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Pionkach, którzy wykonywali utwory zarówno na fortepianie jak i na seksofonie, a do ich repertuaru należą m.in.: „W grocie króla gór”, „Taniec kozacki”, „When the Saint’s”, „Na paluszkach” to utwór wykonany przez Panią Ewę Sterczewską.


Następnie rozpoczęły się już aukcje. Licytowano przeróżne przedmioty, m.in.: ikonografię z Pałacem Prezydenckim, koszulkę z autografami piłkarzy Lechia Gdańsk, piłka z autografami zawodników Klubu Sportowego PROCH Pionki, koszulkę z autografami z AirSHOW, świąteczne Krasnale, Rękodzieło przygotowane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach, karty podarunkowe do restauracji, sesję zdjęciową, karnet na siłownię, czy bon do Studia Relaksu.

 


Gościem specjalnym podczas koncertu charytatywnego był Tomasz Szwed, który  pisze i śpiewa o ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Były również stoiska z ciastem, kawą i herbatą, popcorn, loteria, stoisko salonu fryzjerskiego „Strefa Piękna” pani Izabeli Molendy.

 

Ponadto można było wykonać badania analizatorem masy ciała i porozmawiać z dietetykiem mgr Karoliną Zaporą. Co więcej była możliwość spróbowania oraz zakupu miodów przygotowanych przez Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej w Pionkach. Nie zapomniano o najmłodszych, którzy mogli pomalować sobie twarze. Dzięki hojności odwiedzających udało się zebrać kwotę 7 tysięcy złotych, która zostanie przeznaczona na turnus rehabilitacyjny.   

 


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook